Dlaczego Windows jest drogi?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Jakby trochę nie fair
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Frustrujące
Lekko nie będzie
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 czerwca 2015, 19:03
a dlaczego za niego płacisz? bo na maca nie masz hajsu a linux... kto by chciał używać linuxa?
Odpisz
20 stycznia 2016, 22:04
@mistrz2plan: Ja
Odpisz
Edytowano - 15 czerwca 2015, 17:21
Mac jeszcze droższy.
Odpisz
16 czerwca 2015, 20:48
I ma więcej błędów.
Odpisz
21 czerwca 2015, 14:14
A Linux bezpłatny
Odpisz
21 czerwca 2015, 14:20
@fanlecha: I praktyczne nie ma błędów, magia.
Odpisz
22 czerwca 2015, 06:19
@pomidor5041: taaa ale na linuxie to sobie najwyżej w dziale gier pograsz.
Odpisz
22 czerwca 2015, 14:15
@Frogimen: No jednak, co racja to racja... Tam to nawet jakieś zwykłe Mario może nie zadziałać bo za duże wymagania :C
Odpisz
21 czerwca 2015, 22:47
Coś w tym jest...
Odpisz
21 czerwca 2015, 14:24
oglądam cie co niedziele
Odpisz
21 czerwca 2015, 14:20
jestes bardzo glupi chlopie
Odpisz
21 czerwca 2015, 15:00
@grupatp: I kto to mówi.
Odpisz
Edytowano - 21 czerwca 2015, 22:09
@grupatp: Oj, chyba nowy na jeja.
Odpisz
6 września 2015, 09:15
@kacper100025: Nie, wyprany w Perwolu.
Odpisz