Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Rainbow9

1 stycznia 2017, 19:22

100% true

Avatar Ewusia11

15 czerwca 2015, 19:33

Morał, nie siedź!

Avatar ShadowNorman

Edytowano - 15 czerwca 2015, 20:10

@Ewusia11: A jak zrobię kupę w toalecie ja się pytam?!Na stojąco?

Avatar marek2004

15 czerwca 2015, 20:45

Avatar DiKarpio

17 czerwca 2015, 20:23

@ShadowNorman: zrobisz słowiański przykuc

Avatar ShadowNorman

17 czerwca 2015, 21:46

@DiKarpio: I tak widać

Avatar karnisz

17 czerwca 2015, 12:51

Rzeczywiście wałeczek na brzuchu podczas siedzenia to prawdziwa tragedia, anomalia, dziwactwo! Należy zabić wszystkich z wałeczkami!
(nie mówię o aż takim jak na zdjęciu niżej ale wałeczek większy czy mniejszy ma prawie każdy i to nie jest nic dziwnego, no ku*wa XD)

Avatar Pindol79

15 czerwca 2015, 19:10

Najważniejszy jest gdy leżysz😋

Avatar
Konto usunięte

15 czerwca 2015, 21:25

@Pindol79: gdy lezysz wciąga ci cię brzuch

Avatar Angela336

15 czerwca 2015, 21:34

ale ktoś podchodzi i wali cię w brzuch z całej pety

Avatar Tymoslaw0

15 czerwca 2015, 22:42

@Pindol79: Gdy ty leżysz podczas przytulania,jesteś fajny.

Avatar
Konto usunięte

15 czerwca 2015, 21:35

Tak bardzo znam ten ból...

Avatar Roonia

Edytowano - 15 czerwca 2015, 21:07

😂

Avatar volf360

15 czerwca 2015, 20:30

Mimo to że jestem facetem to też mnie to denerwuje >:(
osiądę i ku*wa od razu spaślak

Avatar Winorosla

15 czerwca 2015, 19:08

Co nie zmienia faktu, ze i tak mam niedowage 20kg ;p

Avatar fiszu44

15 czerwca 2015, 20:03

Avatar
Konto usunięte

15 czerwca 2015, 19:14

To się nie garb. Serio, jak się wyprostujesz, to bedziesz wyglądać tak samo jakbyś stała ;) #hasztag#ciotkadobrarada#soduckinghasztag

Avatar mooped

15 czerwca 2015, 19:02

rób brzuszki 100 dziennie i po miesiącu jest okejka

Avatar Lekki69

15 czerwca 2015, 19:13

@mooped: ehh. powiedz to tym nerdom

Avatar
Konto usunięte

15 czerwca 2015, 19:27

@Lekki69: Tak ciężko w seriach po 20 robić?

Avatar mooped

15 czerwca 2015, 19:42

@Lekki69: robię to już od 2 miesięcy :-: (widać że nerdy wolą narzekać ,-, patrząc po strzałkach)

Avatar
Konto usunięte

15 czerwca 2015, 20:09

@mooped: Ja od miesiąca robię z aplikacją, która codziennie wyznacza mi wyższy cel.

Avatar WolfWolfyWolf

16 czerwca 2015, 00:26

@mooped: ale w GTA się nie da! (zart, bo nie skumaja)

Avatar kamishiro

16 czerwca 2015, 01:14

@mooped: wydaje mi sie se same brzuszki nic tu nie dadzą iż tylko wyćwiczysz sobie mięśnie a zeby spalić fałdke potrzeba ćwiczeń cardio ;)

Avatar LifeToLife

15 czerwca 2015, 19:01

Ach, te fałdki...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

To się nie może nie udać

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Lekko nie będzie

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka