Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To się nie może nie udać
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Lekko nie będzie
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 stycznia 2017, 19:22
100% true
Odpisz
15 czerwca 2015, 19:33
Morał, nie siedź!
Odpisz
Edytowano - 15 czerwca 2015, 20:10
@Ewusia11: A jak zrobię kupę w toalecie ja się pytam?!Na stojąco?
Odpisz
15 czerwca 2015, 20:45
@ShadowNorman: no
Odpisz
17 czerwca 2015, 20:23
@ShadowNorman: zrobisz słowiański przykuc
Odpisz
17 czerwca 2015, 21:46
@DiKarpio: I tak widać
Odpisz
17 czerwca 2015, 12:51
Rzeczywiście wałeczek na brzuchu podczas siedzenia to prawdziwa tragedia, anomalia, dziwactwo! Należy zabić wszystkich z wałeczkami!
(nie mówię o aż takim jak na zdjęciu niżej ale wałeczek większy czy mniejszy ma prawie każdy i to nie jest nic dziwnego, no ku*wa XD)
Odpisz
15 czerwca 2015, 19:10
Najważniejszy jest gdy leżysz😋
Odpisz
15 czerwca 2015, 21:25
@Pindol79: gdy lezysz wciąga ci cię brzuch
Odpisz
15 czerwca 2015, 21:34
ale ktoś podchodzi i wali cię w brzuch z całej pety
Odpisz
15 czerwca 2015, 22:42
@Pindol79: Gdy ty leżysz podczas przytulania,jesteś fajny.
Odpisz
15 czerwca 2015, 21:35
Tak bardzo znam ten ból...
Odpisz
Edytowano - 15 czerwca 2015, 21:07
😂
Odpisz
15 czerwca 2015, 20:30
Mimo to że jestem facetem to też mnie to denerwuje >:(
osiądę i ku*wa od razu spaślak
Odpisz
15 czerwca 2015, 19:08
Co nie zmienia faktu, ze i tak mam niedowage 20kg ;p
Odpisz
15 czerwca 2015, 20:03
@Winorosla:
Odpisz
15 czerwca 2015, 19:14
To się nie garb. Serio, jak się wyprostujesz, to bedziesz wyglądać tak samo jakbyś stała ;) #hasztag#ciotkadobrarada#soduckinghasztag
Odpisz
15 czerwca 2015, 19:02
rób brzuszki 100 dziennie i po miesiącu jest okejka
Odpisz
15 czerwca 2015, 19:13
@mooped: ehh. powiedz to tym nerdom
Odpisz
15 czerwca 2015, 19:27
@Lekki69: Tak ciężko w seriach po 20 robić?
Odpisz
15 czerwca 2015, 19:42
@Lekki69: robię to już od 2 miesięcy :-: (widać że nerdy wolą narzekać ,-, patrząc po strzałkach)
Odpisz
15 czerwca 2015, 20:09
@mooped: Ja od miesiąca robię z aplikacją, która codziennie wyznacza mi wyższy cel.
Odpisz
16 czerwca 2015, 00:26
@mooped: ale w GTA się nie da! (zart, bo nie skumaja)
Odpisz
16 czerwca 2015, 01:14
@mooped: wydaje mi sie se same brzuszki nic tu nie dadzą iż tylko wyćwiczysz sobie mięśnie a zeby spalić fałdke potrzeba ćwiczeń cardio ;)
Odpisz
15 czerwca 2015, 19:01
Ach, te fałdki...
Odpisz