Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar qwertqwert

18 czerwca 2015, 16:30

oglądnijcie sobie Atora , u niego każdą litere widać na twarzy

Avatar jacek1s

Edytowano - 18 czerwca 2015, 17:59

@qwertqwert: Tego ba­nalnego, idiotycznego, cwa­niac­kiego, łgar­skiego, fałszywego,sprośnego "fachow­ca" dla które­go branżowe wyk­ształce­nie + umiejętność trzy­mania wi­del­ca jest całą je­go kul­turą, ko­goś z płaskostopiem mózgo­wym i z lizusow­ską men­talnością nie da się oglądać, tym bardziej słuchać.

Avatar ArekTIGER

18 czerwca 2015, 18:10

@jacek1s: Napisałbyś o co właściwie chodzi z tą dramą z nim ?

Avatar jacek1s

18 czerwca 2015, 18:15

@ArekTIGER: Wprowadzał ludzi w błąd wpisując jakieś bzdury by ludzie szukając czegoś w wyszukiwarce YouTube'a widzieli jego film i nabijali mu wyświetlenia.

Avatar qwertqwert

18 czerwca 2015, 18:59

@jacek1s: wielu tak robi... lepiej idź do swojego iimpera czy isamu... Łykaj te głupoty dalej ... słuchaj swoich panów i ich lajkuj...
Ja się czegoś dowiem, nauczę, a ty ? co ? nowych przekleństw , albo kto kogo r*cha ? pff...

Avatar jacek1s

18 czerwca 2015, 19:25

@qwertqwert: Ja oglądam głównie pranki uliczne, Roja, Grzecha40 i niektóre kanały o piłce nożnej, a także topową dychę i FajęBB, nie lubię kanałów typu "Z Dupy" bo mnie denerwują, a od samego patrzenia na ryj tego Atora, chce mi się rzygać, patrząc jak się poci i nawija makaron na uszy, nie mam żadnych panów, ani nie lajkuje, lajkuje tylko wtedy gdy ktoś mnie naprawdę rozśmieszy, lub mówi coś mądrego etc.
Poza tym jedyne czego się nauczysz od tej grubej, owłosionej świni to to jak okradać ludzi by nawet niewiedzieli, że są okradani. Widać, że to co on robi na YouTube, nie jest ani jego pasją, ani rzeczą mu potrzebną do szczęścia, robi to tylko po to by zaistnieć i zarobić, co prawda robi tak większość osób, ale to czy ktoś robi to bo to lubi i czuje z tego satysfakcje czy robi to bo chce zarobić, jest to widoczne od razu.
Wracając do lajków to głównie lajkuję muzykę i odnośnie jeszcze tych "liter na twarzy" to przez krzywiznę jego zębów i wiecznie spoconą twarz nie widać, ani jednej litery.
Tyle mam do powiedzenia o tym oszuście i krętaczu z płaskostopiem mózgowym.

Avatar qwertqwert

18 czerwca 2015, 20:00

@jacek1s: haha rozbawiłeś mnie :) Ale nie rozumiem dlaczego nazywasz go bez mózgiem i oszustem, kogo on oszukał ? Obiecał coś tobie ? Ator nie jest idelny, podpadł szlachcie polskiego youtube'a , ale wina nie była całkowicie po jego stronie , zmasakrowali go i kazali unsubować, mówili że jest skończony. Ator na pewno się załamał po tym, ale nagrywał dalej. Ator odkąd pamiętam zawsze dokładnie przygotowywał się do swoich filmów, ćwiczył nad mimiką, pytał o błędy na materiale w komentarzach. Przecież on do niczego nie zmusza ,Youtube jest jego źródłem dochodów ale , reflinki wstawia tylko w niedziele , a w soboty szuka (zapewne nie sam, ma on swoich pomocników) promocji i gier za darmo dla ludzi. Jak jest gruby to się poci. Ja ani chudy, ani niski też nie jestem, nawet broda mi rośnie i co ? Każdy taki jest dla ciebie tłustą świnią ? Skądś musiałeś wziąść takie zarzuty na nie go , przed dramą było wszstko ok a nagle po wypowiedziach ''fantastycznej'' piątki stał się najgorszym człowiekiem na youtube. Ja nie chce mieć z nikim kosy na Jeja, ale Ator to co robi, robi to dobrze, można się dowiedzieć ciekawych rzeczy, a mimikę ma epicką :) lubie czasem włączyć jakiś film i stopować co chwilę i patrzyć jaką minę zrobi :)

Avatar VaultHunter

18 czerwca 2015, 21:09

@jacek1s: O widzę, że kolega też ogląda Grzecha. A ja się obawiałem, że nikt tu nie zna.

Avatar jacek1s

18 czerwca 2015, 21:14

@VaultHunter: Jak mógłbym nie znać tak zacnej osoby ^^

Avatar darkness7473827373

1 czerwca, 09:52

@jacek1s: pranki uliczne to prawie że zawsze ustalone zdarzenia.

Avatar mistrz_lamorozcow

19 czerwca 2015, 12:11

Większość to inne dźwięki...

Avatar wiki9595

18 czerwca 2015, 22:59

Pomocne.

Avatar Mijak

18 czerwca 2015, 18:34

Ale te fonetyczne symbole pogięte. Ale o ile prostsze byłoby życie, gdyby były znane i używane we wszystkich językach...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar gulasz88
Dodane przez: gulasz88

Nie, podziękuję

Problem z niczego

Hmmm

No tak dość słabo

Najpotężniejsze kobiece postacie

Biedni policjanci

Walka, w której ketchup będzie lał się strumieniami

Ci to mieli trudne życie

Znajdzie się tego trochę

Tak to wygląda

Mózg mnie swędzi

Proste

Gotowe

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka