Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Dobrze czasem się oderwać
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Brawo za czujność!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 22 czerwca 2015, 16:26
co to jow?
Odpisz
26 kwietnia 2017, 15:10
@Mewtwo1: .
Odpisz
27 września 2017, 15:59
@Mewtwo1: Jednomandatowe okręgi wyborcze (JOW) – okręgi wyborcze w których mandat zdobywa tylko jeden kandydat.
Odpisz
27 września 2017, 20:22
@QueenBlood: ponad 2 lata czekania na odpowiedź, dzięki Ci o wspaniały
Odpisz
27 września 2017, 23:26
@Mewtwo1: wspaniała* :)
Odpisz
16 czerwca 2015, 08:01
100% prwda młode barany kukiza
Odpisz
16 czerwca 2015, 20:22
@oskare117: właściwie to zależy od punktu widzenia. większość wyborców nie zdaje sobie sprawy co to są JOW-y ale ja trochę poczytałem o tym więcej i jestem całkowicie za nimi. A w ogóle nie obrażaj pan dobra?
Odpisz
16 czerwca 2015, 20:34
@zimeek2: a pan mieszka w czarnobylu , a nie w Polsce , więc wypi**dzielaj pan do siebie.
Odpisz
16 czerwca 2015, 21:06
@oskare117: Kiedyś pisałeś mądre komentarze, a teraz... ech szkoda gadać. Już nie odpisuj.
Odpisz
17 czerwca 2015, 00:15
@zimeek2: Spokojnie doktorku ;)
Pisanie mądrych komentarzy nie idzie na marne. Jak będziesz kiedyś u mnie w Sztokholmie na dzielni to masz tam szacunek ludzi ulicy :D
(osobiście jestem raczej przeciwnikiem JOWów, ale... obrazek i tak miał być satyrą dotyczącą przeciętnych Kukizowców, nie osób za JOWami)
Odpisz
17 czerwca 2015, 06:25
Właśnie o tym mówię. Nie chciałbym aby ta rozmowa zakończyła się batalią polityczną, więc lepiej ją zakończymy.
Odpisz
17 czerwca 2015, 16:05
@zimeek2: Dopiero teraz zauważyłem, że napisałeś "kiedyś pisałeś" a nie "kiedyś pisałem"...
Teraz to nabiera sensu...
Odpisz
Edytowano - 22 czerwca 2015, 21:52
@zimeek2: Batalie polityczne nie są niczym złym, przynajmniej wśród inteligentnych, szanujących się ludzi.
Jakby nie patrzeć - polityka to dość ważna sprawa, a w systemie demokratycznym jak najbardziej warto przekonywać innych do swojego zdania.
Albo dać się przekonać do cudzego zdania, jeśli okaże się, że było się w błędzie.
Dla dobra własnego i współobywateli.
Faktem jest, że opinia publiczna internetów hejtuje dyskusje polityczne - zwłaszcza na portalach rozrywkowych.
I czasem faktycznie są one nie na miejscu. Ale pod tym obrazkiem są jak najbardziej na miejscu.
Odpisz
Edytowano - 23 czerwca 2015, 15:40
@Mijak: Może i tak ale nie chce mi się już dyskutować.
Odpisz
Edytowano - 23 czerwca 2015, 15:41
@zimeek2: Może i tak ale nie chce mi się już dyskutować.
EDIT: komentarz dodany dwa razy :P
Odpisz
22 czerwca 2015, 21:08
J.O.W. japa oddycha wpi***ala
Odpisz
22 czerwca 2015, 14:19
Lepsze JOW'y niż pi**y z PiS'u. I tak się już nakradli.
Odpisz
22 czerwca 2015, 12:28
What does the Kukiz say?
Odpisz