memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
21 czerwca 2015, 16:16
Jest poziom●
Odpisz
20 czerwca 2015, 16:02
debil level mistrz
20 czerwca 2015, 08:54
Idioci wszędzie
Edytowano - 20 czerwca 2015, 08:18
To u nas w klasie kopę lat temu pani pyta nas jak się nazywają czworokąty, które mają punkt symetrii. Typowa blondynka, której imienia nie wymienię odpowiedziała koło...
19 czerwca 2015, 22:12
Nudzą mnie te ustawiane rozmowy .-.
19 czerwca 2015, 22:06
było
19 czerwca 2015, 20:21
2015 moi drodzy. Po prostu XXI wiek.
19 czerwca 2015, 20:03
było...
19 czerwca 2015, 20:02
Byłooo. xD
16 czerwca 2015, 15:09
Dlaczego obrazki z smsami zawsze są na iphone?
16 czerwca 2015, 16:30
@diax007: Bo na stronie do robienia takich jest tylko taka możliwość.
16 czerwca 2015, 19:05
@PolskiKaktusPL: Jaka strona?
16 czerwca 2015, 19:07
@pawel4134: Już sam nie pamięta, bo z niej nie korzystam. Spróbuj napisać na przykład "sms meme" czy coś takiego.
16 czerwca 2015, 17:31
*facepalm*
16 czerwca 2015, 16:55
16 czerwca 2015, 15:22
było ale i tak dałem 5
16 czerwca 2015, 14:01
Prawdziwy Kolega :3
16 czerwca 2015, 10:46
WTF?!
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież21 czerwca 2015, 16:16
Jest poziom●
Odpisz
20 czerwca 2015, 16:02
debil level mistrz
Odpisz
20 czerwca 2015, 08:54
Idioci wszędzie
Odpisz
Edytowano - 20 czerwca 2015, 08:18
To u nas w klasie kopę lat temu pani pyta nas jak się nazywają czworokąty, które mają punkt symetrii. Typowa blondynka, której imienia nie wymienię odpowiedziała koło...
Odpisz
19 czerwca 2015, 22:12
Nudzą mnie te ustawiane rozmowy .-.
Odpisz
19 czerwca 2015, 22:06
było
Odpisz
19 czerwca 2015, 20:21
2015 moi drodzy.
Po prostu XXI wiek.
Odpisz
19 czerwca 2015, 20:03
było...
Odpisz
19 czerwca 2015, 20:02
Byłooo. xD
Odpisz
16 czerwca 2015, 15:09
Dlaczego obrazki z smsami zawsze są na iphone?
Odpisz
16 czerwca 2015, 16:30
@diax007: Bo na stronie do robienia takich jest tylko taka możliwość.
Odpisz
16 czerwca 2015, 19:05
@PolskiKaktusPL: Jaka strona?
Odpisz
16 czerwca 2015, 19:07
@pawel4134: Już sam nie pamięta, bo z niej nie korzystam. Spróbuj napisać na przykład "sms meme" czy coś takiego.
Odpisz
16 czerwca 2015, 17:31
*facepalm*
Odpisz
16 czerwca 2015, 16:55
Odpisz
16 czerwca 2015, 15:22
było ale i tak dałem 5
Odpisz
16 czerwca 2015, 14:01
Prawdziwy Kolega :3
Odpisz
16 czerwca 2015, 10:46
WTF?!
Odpisz