@Yuristka: Praktycznie w każdej jaskini w Pokemonach aż roi się od Zubatów (tych bezokich nietoperzy), które są niesamowicie słabe, ale praktycznie walczymy z nimi co krok. Bardzo wkurzające. Natomiast repel to przedmiot, który na określony czas chroni nas przed losowymi starciami. Większość osób, idąc przez jaskinię, bierze jak najwięcej repeli, żeby tylko nie walczyć z Zubatami.
Komentarze
Odśwież20 czerwca 2015, 12:52
Biedny Red, oberwał Zubatem po ryju.
Odpisz
20 czerwca 2015, 12:25
ktoś wyjaśni o co chodzi? ;_;
Odpisz
20 czerwca 2015, 12:28
@Yuristka: Jak można nie wiedzieć o co chodzi? :L
Odpisz
20 czerwca 2015, 12:29
@Yuristka: Praktycznie w każdej jaskini w Pokemonach aż roi się od Zubatów (tych bezokich nietoperzy), które są niesamowicie słabe, ale praktycznie walczymy z nimi co krok. Bardzo wkurzające. Natomiast repel to przedmiot, który na określony czas chroni nas przed losowymi starciami. Większość osób, idąc przez jaskinię, bierze jak najwięcej repeli, żeby tylko nie walczyć z Zubatami.
Odpisz
20 czerwca 2015, 12:39
Łatwo.
Odpisz
20 czerwca 2015, 12:45
Nie wszyscy grali w pokemony
Odpisz
20 czerwca 2015, 17:20
@pmb1998: ja tego nie robię, bo czasami możba tafić na Onyxa
Odpisz