Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To będzie bolało
Trzeba brać osobną torbę
Młodzi gniewni
Pozdrawiam świetliki
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 stycznia 2016, 19:56
kocham lukrecję
Odpisz
21 czerwca 2015, 20:31
Ja lubię lukrecje i żeliki lukrecjowe też
Odpisz
21 czerwca 2015, 16:38
Z tego co wiem to te czarne cukierki/żelki zawsze są o smaku lukrencji... ;-;
Odpisz
21 czerwca 2015, 17:22
@Natalia1402: No właśnie, a ona nieraz jest porównywana do kału. Mam nawet książkę, gdzie jest porównana do końskiego łajna.
Odpisz
21 czerwca 2015, 16:39
Afroamerykanie w pigułce ;)
Odpisz
21 czerwca 2015, 17:13
@piterek8888: Czy ty sugerujesz, że smakuje jak kupa?!
Odpisz
Edytowano - 21 czerwca 2015, 09:26
I tak lepsza niż cynamonowa...
Odpisz
21 czerwca 2015, 10:30
@kubage123: a jadłeś anyżowe żelki? Te to dopiero są niedobre.
Odpisz
21 czerwca 2015, 10:40
@elementiro: One są pyszne .-.
Odpisz
21 czerwca 2015, 13:20
@Mateusz_gameplay: a spróbuj salmiaków...
Odpisz
21 czerwca 2015, 17:23
@kubage123: To Ty chyba o smaku kiełbasy nie jadłeś.
Odpisz
21 czerwca 2015, 21:33
@klamer: Jadłem, dobre. Ogólnie lubię lukrecję.
Odpisz
21 czerwca 2015, 11:17
Spokojnie. Ja was obu nie lubię.
Odpisz
16 czerwca 2015, 20:42
Rasizm!
Odpisz
21 czerwca 2015, 08:47
@Mati129: Ludzie nie załpali. :(
Odpisz
21 czerwca 2015, 11:04
@Mati129: Coś o tym wiem...
Odpisz
21 czerwca 2015, 11:03
A próbowaliście gówna żę wiecie jak smakuje?
Odpisz
21 czerwca 2015, 09:42
W znaczeniu fasolek to też można uznać za rasizm '-'
Odpisz
21 czerwca 2015, 07:30
W moim sklepie są takie gówniane fasolki bo tylko dobrego smaku ;-;
Odpisz
21 czerwca 2015, 06:47
Je**ć lukrecje, mmo tego że poprawia krążenie
Odpisz
21 czerwca 2015, 06:48
i je**ć też krążenie
Odpisz
Edytowano - 17 czerwca 2015, 22:41
Doskonale prawdziwa alegoria.
Odpisz
17 czerwca 2015, 15:13
Rasizm w skrócie.
Odpisz
16 czerwca 2015, 20:43
skojarzyło mi się z fasolkami wszystkich smaków bertiego botta
Odpisz
16 czerwca 2015, 21:06
@coloman: To są Fasolki Wszystkich Smaków Bertiego Bott'a :/
Odpisz