Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar VeryMary

8 stycznia 2016, 19:56

kocham lukrecję

Avatar Lopmon

21 czerwca 2015, 20:31

Ja lubię lukrecje i żeliki lukrecjowe też

Avatar Natalia1402

21 czerwca 2015, 16:38

Z tego co wiem to te czarne cukierki/żelki zawsze są o smaku lukrencji... ;-;

Avatar KingsMax

21 czerwca 2015, 17:22

@Natalia1402: No właśnie, a ona nieraz jest porównywana do kału. Mam nawet książkę, gdzie jest porównana do końskiego łajna.

Avatar piterek8888

21 czerwca 2015, 16:39

Afroamerykanie w pigułce ;)

Avatar NIGGEREL

21 czerwca 2015, 17:13

@piterek8888: Czy ty sugerujesz, że smakuje jak kupa?!

Avatar kubage123

Edytowano - 21 czerwca 2015, 09:26

I tak lepsza niż cynamonowa...

Avatar elementiro

21 czerwca 2015, 10:30

@kubage123: a jadłeś anyżowe żelki? Te to dopiero są niedobre.

Avatar Mateusz_gameplay

21 czerwca 2015, 10:40

@elementiro: One są pyszne .-.

Avatar klamer

21 czerwca 2015, 13:20

@Mateusz_gameplay: a spróbuj salmiaków...

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2015, 17:23

@kubage123: To Ty chyba o smaku kiełbasy nie jadłeś.

Avatar Mateusz_gameplay

21 czerwca 2015, 21:33

@klamer: Jadłem, dobre. Ogólnie lubię lukrecję.

Avatar dustin2001

21 czerwca 2015, 11:17

Spokojnie. Ja was obu nie lubię.

Avatar Mati129

16 czerwca 2015, 20:42

Rasizm!

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2015, 08:47

@Mati129: Ludzie nie załpali. :(

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2015, 11:04

@Mati129: Coś o tym wiem...

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2015, 11:03

A próbowaliście gówna żę wiecie jak smakuje?

Avatar CrazzyMonte

21 czerwca 2015, 09:42

W znaczeniu fasolek to też można uznać za rasizm '-'

Avatar Oliwka406

21 czerwca 2015, 07:30

W moim sklepie są takie gówniane fasolki bo tylko dobrego smaku ;-;

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2015, 06:47

Je**ć lukrecje, mmo tego że poprawia krążenie

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2015, 06:48

i je**ć też krążenie

Avatar Frogimen

Edytowano - 17 czerwca 2015, 22:41

Doskonale prawdziwa alegoria.

Avatar polskistrzelec123_

17 czerwca 2015, 15:13

Rasizm w skrócie.

Avatar coloman

16 czerwca 2015, 20:43

skojarzyło mi się z fasolkami wszystkich smaków bertiego botta

Avatar
Konto usunięte

16 czerwca 2015, 21:06

@coloman: To są Fasolki Wszystkich Smaków Bertiego Bott'a :/

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

To będzie bolało

Trzeba brać osobną torbę

Młodzi gniewni

Pozdrawiam świetliki

Pilne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka