Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Pozdrawiam świetliki
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Pilne
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 maja 2020, 11:26
Czy to ostatnie zdanie odnosi sie do tego typa przy kasie w barze "100 radów" w bazie powinności w stalkerze cień czarnobyla ?
Odpisz
19 czerwca 2015, 23:12
te słowa ranią mój słownik ortograficzny
Odpisz
20 czerwca 2015, 11:10
Czepiając się o błędy ortograficzne itd. upewnij się, że umiesz korzystać z shifta i kropki.
Odpisz
20 czerwca 2015, 19:38
@TimeOfMy: -,-
Odpisz
Edytowano - 20 czerwca 2015, 22:03
Brak ci argumentów, że odpowiadasz emotikoną?
Odpisz
21 czerwca 2015, 11:04
@TimeOfMy: bo ja na jeja wchodzę z komórki i niechce mi się tak dbać o interpunkcje i o to żeby każdy mój komentarz zaczynał się dużą literą
Odpisz
21 czerwca 2015, 12:11
Ja pisząc z telefonu umiałem zachować interpunkcję, a to że jesteś śmierdzącym leniem i ci się nie chce, nic nie tłumaczy.
Odpisz
21 czerwca 2015, 22:21
Jezu co ja takiego zrobiłem że się mnie czepiacie ;-;
Odpisz
13 października 2015, 16:08
Twój argument jest inwalidą.
Odpisz
15 października 2015, 07:10
@Wolfmer: Ok, coś jeszcze?
Odpisz
15 października 2015, 16:15
umm nic :P
Odpisz
16 października 2015, 19:48
@Wolfmer: To spoko ^^
Odpisz
21 czerwca 2015, 12:43
fani stalkera zrozumieją
Odpisz
19 czerwca 2015, 18:22
Ten moment w którym orientujesz się że w Zonie są samy Rosjanie i ani jednego Ukraińca...
Odpisz
21 czerwca 2015, 12:12
@Dark_Dante: A tym bardziej polaka.
Odpisz
20 czerwca 2015, 11:31
O boże, znam ten ostatni tekst, Winorosla, za**biście to skombinowałeś :)
Odpisz
20 czerwca 2015, 23:16
@Dexterek: dziękuję :)
Odpisz
19 czerwca 2015, 19:29
No k#rwa no nie... No po prostu, k#rwa no nie! Boże, czy ty to widzisz?!?
Jak można kalać S.T.A.L.K.E.R.A, robiąc g#wnokomiks!?!
Odpisz
19 czerwca 2015, 19:36
@Ontariel: Jak można kalać jeja, wklejając kucyko-gówno na avatar?!
Odpisz
19 czerwca 2015, 20:46
Jesteś żałosny dzieciaku.
Odpisz
19 czerwca 2015, 22:38
@Ontariel: On po prostu odpowiedział ci pytaniem na twoim poziomie...
Odpisz
20 czerwca 2015, 00:57
@Damixi: Jest różnica między obrażaniem kogoś, a obrażaniem tych g*wnianych komiksów, które próbują być śmieszne...
Odpisz
20 czerwca 2015, 09:39
@Ontariel: Bo są śmieszne.
Odpisz
20 czerwca 2015, 11:11
@Ontariel: Ontraniel, staczasz się :C
Odpisz
20 czerwca 2015, 11:19
@TimeOfMy: ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Odpisz
19 czerwca 2015, 18:07
Poprawna polszczyzna...
Odpisz
19 czerwca 2015, 19:45
W internetach ty nowy jesteś, jak mniemam ja.
Odpisz
Edytowano - 21 czerwca 2015, 21:38
(do konto usunięte, [tak nagle?]) nie nowy ale, uważam że powinno pisać się normalnie, a nie: o siemga! Jag tam tfoje szycie? A dobsze, masz wutke? Jak ktoś się nie zgadza to trudno.
Odpisz
Edytowano - 19 czerwca 2015, 19:21
Ciekaw jestem czy ten tekst zadziała jak mnie nie bedą chcieli wpuścić na spotkanie AA
Odpisz
19 czerwca 2015, 18:27
To jest tak źle napisane, że aż trudno się to czyta.
Odpisz
19 czerwca 2015, 18:35
@miki864: Co Ty nie powiesz..?
Odpisz
19 czerwca 2015, 18:11
-Ku*wa, Stasiek, nie sprzedam Ci Tygrysa. Jest zagrożony!!!
-Mam wódkę.
-Dwa litry i twój.
Odpisz
17 czerwca 2015, 20:43
ach ten denerwujący pan co ciągle to mówił przed wejściem do bar'u "100 radów"
Odpisz
17 czerwca 2015, 06:44
"ale jak mam wódkę", i wszystko jasne!
Odpisz