Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Znak czasów
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
No to posłuchane
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 maja 2021, 00:25
Ja miałem black screena
Odpisz
18 grudnia 2020, 16:30
On miał wszystkie możliwe screeny.
Odpisz
16 czerwca 2015, 20:49
Kto to Leopold?
Odpisz
Edytowano - 16 czerwca 2015, 20:55
@MruczekV: wpisz w you tube :-: "Leopold "
Odpisz
21 czerwca 2015, 16:14
@MruczekV: Niemieckie Dziecko Neo przedstawione na pewnym filmiku (nie wiem czy podstawione, czy on tak na serio). Rozwala tam klawiaturę monitor i jeszcze nie wiem co... Śmieszne parodie robią z filmiku z nim, polecam obejrzeć.
Odpisz
21 czerwca 2015, 16:38
@pomidor5041: a że niemcy to bogaty kraj to sku*wysyn za bardzo rozpieszczony
Odpisz
21 czerwca 2015, 16:49
@pomidor5041: na kanale KeyboardCrasherTV są jeszcze inne filmiki tego Leosia :P
Odpisz
21 czerwca 2015, 16:51
@KubaR1: Co racja, to racja.
Odpisz
21 czerwca 2015, 20:25
*hamska reklama mode on*
I na kanale Miczal PLays
*hamska reklama mode off*
Odpisz
24 czerwca 2015, 11:55
@pomidor5041: a jak się te filmiki nazywają?
Odpisz
24 czerwca 2015, 14:12
@lukasz649: Niemieckie dziecko neo gra w coś tam i do tego słowo parodia lub przeróbka.
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2015, 22:48
@lukasz649: The *Leopold*, Leopold *trylogia*- potrzeby Leopolda. Na kanale Arczi008 lub Old Arczi. Polecam wszystkie.
Odpisz
18 maja 2017, 13:49
@pomidor5041: Jakby co on tak na serio bo sam powiedział że lubi taki humor
Odpisz
25 października 2015, 10:00
On też miał grey lustro screen
Odpisz
23 lipca 2015, 08:43
Ja mialem red screena :(
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2015, 22:42
Leoś miał walentynkowy,multi kolorowy,szary i fioletowy screen.
Odpisz
21 czerwca 2015, 16:29
Ja...
...Jako jedyny miałem Green Screena...
Odpisz
22 czerwca 2015, 19:19
Nie jedyny :D PJONA
Odpisz
22 czerwca 2015, 11:18
On miał niewidzialnego screena o_o
Odpisz
16 czerwca 2015, 20:31
Zardzewiały, chromę mopę, walentynkowy, kolorowy, green, kiblowy...wymieniać dalej?
Odpisz
16 czerwca 2015, 20:32
Tak ;-;.
Odpisz
16 czerwca 2015, 20:35
@GrazZ: Ta lista jest dłuższa niż hejty ALKATRAZA
Odpisz
16 czerwca 2015, 20:37
Grubo.
Odpisz
16 czerwca 2015, 20:55
Niewidzialny jeszcze.
Odpisz
16 czerwca 2015, 21:17
multicolor screen
Odpisz
Edytowano - 16 czerwca 2015, 21:57
Neo screen? Pumeks screen.
Odpisz
17 czerwca 2015, 12:53
@MokryAdam: Dzie mój pumeks.
Odpisz
21 czerwca 2015, 16:11
PÓMEKS MY LIFE
Odpisz
22 czerwca 2015, 07:17
White Screen
Odpisz
21 czerwca 2015, 19:48
Już niebieski sprawia, że panikujesz, a co dopiero czerwony...
Moim zdaniem najlepszy zielony.
Odpisz
21 czerwca 2015, 16:32
Nie tylko on! A ochroniarz w ,,one night at flumpty 2"
Odpisz
21 czerwca 2015, 18:55
@freddyfan: grasz?
Odpisz
21 czerwca 2015, 18:56
@syrenaman: Tak. Czemu się pytasz?
Odpisz
21 czerwca 2015, 17:21
Odpisz
21 czerwca 2015, 16:50
ja mialem teczo screena ale go spalilem
Odpisz
21 czerwca 2015, 16:27
Nawet elite version!
Odpisz
16 czerwca 2015, 23:11
On jako jedyny miał multi-color screen'a
Odpisz