Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar KUBEKch_1

3 kwietnia 2022, 23:00

Czemu większość jest czarna

Avatar Knietjan

17 stycznia 2022, 11:12

Czemu akurat Netflix to zrobił, czemu

Avatar CreepPepNinja

4 października 2017, 22:22

Dlaczego większość postaci to murzyni ??? Widzę w tym rasizm oraz teorie spiskowe

Avatar PanDyrektor

20 lutego 2020, 04:53

@CreepPepNinja: poprawność polityczna

Avatar
Konto usunięte

7 maja 2017, 09:01

Raka mam

Avatar Frogimen

Edytowano - 28 kwietnia 2017, 08:33

RUDYBYŁOMURZYN

Avatar NormalnaBrzoskwinka

15 października 2016, 00:31

rudy murzyn!!1!

Avatar piotros23

23 sierpnia 2016, 16:52

Rudy murzyn nie może być niczego gorszego.

Avatar Olkamisiek

17 października 2015, 01:36

postaci w królu lwie inaczej sobie wyobrażałam, po za hienami ☺

Avatar KitoriSa

11 sierpnia 2015, 13:18

rudy murzyn!!1!

Avatar Ravennicht

21 lipca 2015, 22:48

Rudy murzyn mnie dobił

Avatar
Konto usunięte

12 lipca 2015, 22:54

Skąd są te wilczki na ostatnim obrazku?Nie kojarzę tej bajki.I ten rudy murzyn skąd jest 😉

Avatar Domijeja

16 czerwca 2015, 21:38

Z bajki jest to ostatnie? (Nie ziemniak, ani Dolan tylko te wilki)

Avatar Milcich

16 czerwca 2015, 22:04

@Domijeja: Tak.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 16 czerwca 2015, 22:26

@Domijeja: Napisz "Balto" i będziesz miała ^^

Avatar Kivera

23 czerwca 2015, 07:13

No, za**biste, oglądałam

Avatar
Konto usunięte

10 lipca 2015, 14:46

@Kivera: Też oglądałam i także mi się spodobało ^^

Avatar DawidThePlayer

22 czerwca 2015, 23:01

Jeśli już bym musiał, to nie tak wyobraziłbym sobie Króla Lwa.

Avatar
Konto usunięte

1 lipca 2015, 18:26

@DawidThePlayer: A jak ?

Avatar DawidThePlayer

2 lipca 2015, 21:56

O kurcze, nie za bardzo wiem jak to opisać, ale to byłby taki biały gościu z zarostem i takimi właśnie długimi włosami.

Avatar sylwon1234

Edytowano - 24 czerwca 2015, 13:48

Czemu gdy zobaczyłem ludzką przeróbkę hien skojarzył mi sie Far Cry 3 i 4? Ta srodkowa hiena najbardziej.

Avatar
Konto usunięte

1 lipca 2015, 18:24

@sylwon1234: Bo vaas ?

Avatar sylwon1234

Edytowano - 1 lipca 2015, 19:36

Połączenie jego i faceta z pudełka FarCry 4 xD

Avatar
Konto usunięte

1 lipca 2015, 19:41

Avatar NightFox

22 czerwca 2015, 16:31

Ale ta hiena z króla lwa (środkowa) to dziewczyna z tego co mi wiadomo. Trochę łysawa.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 1 lipca 2015, 18:25

@NightFox: Bo ma irokeza

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ładne rzeczy

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Deal życia

To musiało być męczące

Mnie wolno

Damy radę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka