Nigdy nie czułem się tak winny jedząc kawałek ciasta...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Brawo za czujność!
Dobrze czasem się oderwać
Tacy to pożyją
Niegrzeczny Oskarek
Co to takiego?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 czerwca 2015, 21:05
Co to jest, to na talerzu?
Odpisz
20 czerwca 2015, 22:43
@Rolland: ciasto i widelec
Odpisz
21 czerwca 2015, 11:18
Dzięki, nigdy czegoś takiego nie widziałem.
Odpisz
21 czerwca 2015, 10:40
:C
Odpisz
21 czerwca 2015, 00:11
wyobraź sobie że jak miałem 6 lat musiałem zjeść cukrowego kotka co wyglądał za**biscie ; (
Odpisz
20 czerwca 2015, 23:24
Smutne jak moje życie.
Odpisz
20 czerwca 2015, 20:31
biedny :(
Odpisz
20 czerwca 2015, 18:36
Life is brutal.
Odpisz
20 czerwca 2015, 18:30
Aż się łezka w oku kręci ;-;
Odpisz
20 czerwca 2015, 18:18
:(
Odpisz
20 czerwca 2015, 18:18
Ty brutalu!
Odpisz
20 czerwca 2015, 17:46
Ale i tak ci je zjem.
Odpisz
20 czerwca 2015, 17:34
Odpisz