Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ładne rzeczy
Mało znany szczegół
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lutego 2020, 16:22
Wystawałbym, lekko ale wystawałbym.
Odpisz
22 czerwca 2015, 16:13
no cóż ja jestem raczej niską osóbką bo mam 150 cm... to wtedy mogę się tak "leciutko" podtopić (nie umiem pływać) xD
Odpisz
22 czerwca 2015, 16:23
to lepiej się naucz
Odpisz
Edytowano - 22 czerwca 2015, 18:51
@Peter_PL: Nie hejtować tego przyjaciela za rady życiowe jakich udziela >:C
Odpisz
23 czerwca 2015, 08:01
to złap się krawędzi albo połóż się i czekaj na pomoc
Odpisz
23 czerwca 2015, 15:49
@Peter_PL: haha ja przez cały czas gdy ze szkoły na basen szliśmy to ja siedziałam w domu bo przez moją chorobę ucha nie mogłam pływać więc... teraz moge mieć mały problem z nauczeniem się... ale jeszcze nigdy się nie utopiłam (xD) więc nie jest tak źle xD :/
Odpisz
23 czerwca 2015, 15:50
xD ja nie miałabym problemu z wynużeniem się ale z dopłynięciem do krawędzi... :/
Odpisz
23 czerwca 2015, 15:53
@Suhak: nie hejtuje... rada życiowa... czy ja wiem? rada życiowa to np. "Żyj póki możesz" xD no dobra to było raczej psychiczne...
Odpisz
23 czerwca 2015, 16:24
idź na basen z kimś kto potrafi i powiedz mu żeby cię nauczył
Odpisz
23 czerwca 2015, 17:22
@Peter_PL: to... nie takie proste jak sądzisz... w sumie to nawet całkiem całkiem mi idzie (z pływaniem) :D
Odpisz
23 czerwca 2015, 17:51
no to wystarczy się położyć i czekać :pp
Odpisz
24 czerwca 2015, 12:14
ok tak zrobię... jak mi się tak zdarzy xD ale raczej umiem odróżnić głęboki basen od brodzika xD zwykle idę na basen max.120 cm XD
Odpisz
22 czerwca 2015, 16:13
No chyba, że masz 2 metry wzrostu, tak jak ja :p
Odpisz
22 czerwca 2015, 16:20
i ja :P
Odpisz
22 czerwca 2015, 22:36
@Wladzikxx: 1.99 ;__;
Odpisz
23 czerwca 2015, 08:20
@qwerty41: A ja tylko 1,90m ;_______; tak bardzo kurdupel :<
Odpisz
23 czerwca 2015, 23:41
Chyba rozumiem....
Odpisz
23 czerwca 2015, 12:41
Mam 180, akurat dobrze, będę Sub-Marine
Odpisz
23 czerwca 2015, 19:55
@Dexterek: Tylko uważaj z peryskopem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
22 czerwca 2015, 19:43
mam 1.89 to kur*a basen ma 3 49
Odpisz
22 czerwca 2015, 19:25
XD akurat tak się składa że mam równe 180 cm wzrostu PRZYPADEK ?
TAK SĄDZE
Odpisz
22 czerwca 2015, 16:20
To zamieniam się w pomarańczowo-żółto-brązowo-czarnego-niewiadomojeszczejakiego kota?
Odpisz
Edytowano - 22 czerwca 2015, 19:13
@pomidor5041: rudego, poprostu rudego z czarnymi uszami
Odpisz
22 czerwca 2015, 18:01
Gdyby mi się nie chciało pływać, to stanąłbym na palcach i mógłbym normalnie oddychać, więc to żaden problem... Basen o głębokości 3m jest fajniejszy. Można ponurkować.
Odpisz
22 czerwca 2015, 16:49
raczej basen 1m i 2m ;p bo przy tamtych roznica jest zbyt zauwazalna
Odpisz
22 czerwca 2015, 16:30
ja mam 10 lat, 140cm oraz umiem plywac
Odpisz
22 czerwca 2015, 16:35
gówno to kogo interesuje
Odpisz
22 czerwca 2015, 17:57
A ja mam 2000 lat, 2 cm wzrostu i nie umiem pływać.
Odpisz
22 czerwca 2015, 18:09
@Kivera: A ja jestem plackiem, więc po prostu leżę i tyle :p
Odpisz
22 czerwca 2015, 23:47
@Kivera: ją mam chyba ku*wa 2000 lat i 150 m wysokości...
Odpisz
23 czerwca 2015, 06:48
@WolfWolfyWolf: :D starsi niż 1999 lat, Łączmy się!
Odpisz
23 czerwca 2015, 15:08
@Kivera: *kuca* dawaj zolwika!
Odpisz
23 czerwca 2015, 15:39
@WolfWolfyWolf: Dawaj!
Odpisz
23 czerwca 2015, 15:42
@Kivera: wbij na czat jeja
Odpisz
23 czerwca 2015, 15:59
@WolfWolfyWolf: Jestem dostępna tylko na telefonie, na kompie nie wchodzę, wolę grać.
Odpisz
27 lipca 2015, 22:23
@Kivera: przepraszam jak cie kiedys zdepne
Odpisz
28 lipca 2015, 10:33
Spoko ;')
Odpisz
22 czerwca 2015, 16:01
Mam 188cm wzrostu. I umiem pływać.
Odpisz
22 czerwca 2015, 16:02
@Nieznany_w_internecie: Yebany! :D
Odpisz
17 czerwca 2015, 16:24
"O ch*j"
Odpisz
17 czerwca 2015, 22:53
@Yashire: eeee tam 180cm to mało
Odpisz
17 czerwca 2015, 22:30
to wtedy mam jeszcze całą twarz nad wodą. jestem wysoki
Odpisz
17 czerwca 2015, 21:56
albo 180 cm z brodzikiem.
Skaczesz i: Ło ku*wa! Skąd ten ciemny pokój? Ale jest światło! Za**biście!Chwila? Co? Je**na sztuczka.
Odpisz
17 czerwca 2015, 17:37
Matko bosko co to się staneło
Odpisz
17 czerwca 2015, 18:23
@Kubol333: Stało*.
Odpisz
17 czerwca 2015, 21:11
@Kubol333: matko bosko jedyno*
Odpisz