Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Baturaj

16 marca 2018, 14:04

Eee... Powiem ci tajemnicę:
MOŻNA KURŁA ĆWICZYĆ W DOMU

Avatar AlPoziomka

19 maja 2021, 16:42

@Baturaj: Żyjesz?

Avatar Baturaj

20 maja 2021, 17:39

@AlPoziomka: O tak, i ostatnio bardzo mocno ćwiczę w domu. Jest super. Odkryłem że powinienem po prostu sobie rozpisać wiele różnych treningów obwodowych które mogę robić na podwórku lub w domu i wtedy mam motywację, by ćwiczyć. Inaczej bez rozpiski było tak, że w końcu mi się nudziło i nie chciało mi się robić cały czas jednego treningu. A teraz ćwiczę na wszystkie mięśnie i rodzaje siły. Polecam!

Avatar jacek1s

14 maja 2012, 18:26

niech zastosuje diete stejkową i ćwiczy na sprzętach a jak niema to niech np. podciąga się na drzewie ;p albo niech przebiegnie 1km w jedno i drugo strone :]

Avatar AlPoziomka

19 maja 2021, 16:42

@jacek1s: Żyjesz?

Avatar jacek1s

19 maja 2021, 17:06

Avatar AlPoziomka

19 maja 2021, 18:22

@jacek1s: Pytam się czy po dziewięciu latach od napisania tamtego komentarza jeszcze żyjesz

Avatar AlPoziomka

19 maja 2021, 16:43

Zostawiam tu ślad po sobie

Avatar
Konto usunięte

9 czerwca 2013, 10:00

Ten ostatni to normalnie Jabba xD

Avatar chihuahua111

2 kwietnia 2013, 10:18

Wyssac tluszcz temu ostatniemu

Avatar jejajeja2

27 sierpnia 2012, 08:00

póżniej ma operacje widziałem na wiadomościach ucieli mu te udy i widzieli tłuszcz nie krew :O

Avatar
Konto usunięte

20 lipca 2012, 11:44

Ten na ostatnim to najgrubszy czlowiek świata

Avatar jejajeja2

5 sierpnia 2012, 08:48

jeśli jest w ogóle człowiekiem

Avatar chupacabra001

14 maja 2012, 16:05

Lepiej załatwić sobie własny sprzęt, albo od biedy ćwiczenia, które nie wymagają sprzętu.

Avatar
Konto usunięte

14 maja 2012, 16:07

@chupacabra001: Własny sprzęt też jest drogi. Najlepiej wieczorami sobie pobiegać.

Avatar kama12345

14 maja 2012, 17:02

i przejść na dietę

Avatar chupacabra001

14 maja 2012, 19:45

Nie jest taki drogi, ale też zależy co. Sztanga za 2-3 stówy i tak taniej wyjdzie, niż siłownia...

Avatar FD_God

14 maja 2012, 15:34

Jakbym widział siebie ale ja mam extra metabolizm xD

Avatar Baca_online

14 maja 2012, 07:22

obleśny wór...
a biegać to co, nie da się?
1/5

Avatar
Konto usunięte

14 maja 2012, 09:42

@Baca_online: to obrazek

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Nigdy na to nie wpadną

Przypałowo

Niezniszczalne

Najbardziej realistyczny spośród modów

Chciał tylko pomóc

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka