Tym razem Cola dodaje skrzydeł
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie idź!
Trzeba brać osobną torbę
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 czerwca 2015, 23:15
Chcieli byście latać, co?
Odpisz
24 czerwca 2015, 00:01
zawzyj gebe! lecimy po artasa! *mrozi mu to co zastępuje serce, brutalnie*
Odpisz
24 czerwca 2015, 00:17
@WolfWolfyWolf: Wybacz mi, ale to nie zadziałało, mój ogień jest za silny *rozmraża się i pokrywa falą ognia wszystko wokół*
Odpisz
24 czerwca 2015, 00:40
*siedzi na nim i ma płomyk (mały) na ramieniu* próbuj dalej...*ugasza płomyk ściskając go dwoma palcami* *przebija pancerz mieczem* NO DALEJ!
Odpisz
Edytowano - 24 czerwca 2015, 07:57
@WolfWolfyWolf: Wolf... NIGDY SIĘ NIE NAUCZYSZ... *używa zaklęcia mroku wiążąc go w pnączach*... że nie tylko ty umiesz czarować. Nie zabiję cię, ale nie przeszkadzaj innym. A poza tym... COLA NAJLEPSZA! *znika w obłoku dymu*
Odpisz
24 czerwca 2015, 10:25
@WolfWolfyWolf: Głupcy, wasza nędzna moc nie jest w stanie nic mi zrobić, wkrótce mogę wywołać prawdziwy armagedon, niszcząc wiele światów.
Odpisz
24 czerwca 2015, 13:29
Co tu się do cholery dzieje?
Odpisz
Edytowano - 24 czerwca 2015, 13:31
@Ergon12: Śmiertelnik nie ogarnie
Odpisz
24 czerwca 2015, 13:32
Ja nieteges w takie szajsy, więc mnie oświeć :V
Odpisz
24 czerwca 2015, 15:52
czy ty se zartujesz? jesteś taki mały...*odwija pnącza z nogi* tylko nogę mi obwinales...
Odpisz
24 czerwca 2015, 15:53
jesteś smokiem apokalipsy...a ją jeźdźcem apokalipsy...jestem silniejszy od wszystkiego...bóg mnie obdarzył mieczem z dusz...
Odpisz
Edytowano - 24 czerwca 2015, 16:11
@WolfWolfyWolf: Miecz? Moje wykałaczki są groźniejsze, i ja nie jestem Smokiem Apokalipsy, a Aspektem śmierci, nie jesteś w stanie mi zagrozić.
Odpisz
24 czerwca 2015, 16:17
@WolfWolfyWolf: W sumie, skoro oboje jesteśmy tymi od apokalipsy to poco ze sobą walczymy?
Odpisz
Edytowano - 24 czerwca 2015, 16:32
@WolfWolfyWolf: Sam tego chciałeś *wyciąga miecz zagłady*
Odpisz
24 czerwca 2015, 19:56
No, całkiem ładny, ale wrażenia to na mnie nie robi.
Odpisz
Edytowano - 24 czerwca 2015, 20:05
ciiii! Nie do ciebie! *opętuje go zło* CHYBA, ŻE CHCESZ WALCZYĆ
Odpisz
24 czerwca 2015, 20:12
A to ok, powalczymy kiedy indziej, dzisiaj jeszcze muszę parę rzeczy załatwić *Odlatuje*
Odpisz
25 czerwca 2015, 00:54
tak chcesz się bawić.... *wyciąga miecz z miliardów dusz, dusz nawet Adama oraz Ewy i anioła (twarze dusz płaczą co uwiecznia miecz)*
Odpisz
25 czerwca 2015, 00:55
ją chętnie zostanę...aspekt śmierci? należysz do mojego brata? czy jesteś tylko wykutym z metalu gownem, które ma lawe zamiast serca i mózgu...
Odpisz
25 czerwca 2015, 00:57
i jestem w stanie ci zagrozić...zniszczyć twój pancerz i zburzyć się w lawie? codzienność...
Odpisz
25 czerwca 2015, 09:38
@WolfWolfyWolf: Ja do nikogo nie należę, a twoje żałosne wykałaczki nie zniszczą mojego pancerz, jestem wojownikiem starych bóstw Azeroth, a przy duszy smoka, twoje zabaweczki są niczym.
Odpisz
25 czerwca 2015, 10:02
a przy duszach boga i anioła śmierci?
Odpisz
25 czerwca 2015, 10:05
@WolfWolfyWolf: Żadne z twoich artefaktów mieczyków itp nie robią na mnie wrażenia.
Odpisz
25 czerwca 2015, 10:06
czy ja zagraża ci mieczem który zabił archaniola, demonicznego metalowego smoka i Geralta? znasz Chucka Norrisa?
Odpisz
Edytowano - 25 czerwca 2015, 10:08
@WolfWolfyWolf: Chuck Norris to jedna z niewielu osób które szanuje, ale on żyje i jego duszy nie masz.
Odpisz
25 czerwca 2015, 10:11
dalem Mu nieśmiertelność w zamian za duszę...sku*wypies ma jeszcze trzy duszę...
Odpisz
25 czerwca 2015, 13:57
@WolfWolfyWolf: Czy wiesz, że mam wsparcie?
Odpisz
25 czerwca 2015, 13:58
Deathwing! Pomożesz?
Odpisz
25 czerwca 2015, 23:53
idiota...jesteś smiertelnikiem a deathwing zwany cataclismem jest ze mna
Odpisz
Edytowano - 26 czerwca 2015, 07:59
@WolfWolfyWolf: *patrzy się na siebie* ku*wa...
A poza tym... nie jestem śmiertelnikiem. Jestem... yyyy... czekaj. Ku*wa! Gdzie ta broń. No okej. Wiedźminem
Odpisz
26 czerwca 2015, 11:29
czyli śmiertelny...
Odpisz
26 czerwca 2015, 14:55
@WolfWolfyWolf: no tak
Odpisz
26 czerwca 2015, 23:04
*przebija mieczem (dla upewnienia skręca kark)*
Odpisz
27 czerwca 2015, 08:07
@WolfWolfyWolf: To był mój klon. *wbija mu miecz w ramię*
Odpisz
27 czerwca 2015, 09:19
*lapie go za głowę i niszczy mu ją*
Odpisz
27 czerwca 2015, 10:20
@WolfWolfyWolf: mam kilka klonów. *ucieka*
Odpisz
27 czerwca 2015, 10:23
wiedźmini nie mogą być klonami ani mieć klonów...
Odpisz
27 czerwca 2015, 13:59
@WolfWolfyWolf: Ej. Nie jestem tylko wiedźminem.
Odpisz
27 czerwca 2015, 19:19
lel, zgnilizna do mnie mówi.
Odpisz
27 czerwca 2015, 20:03
@WolfWolfyWolf: lol, Mówi to kupa mięsa. Jestem ze Slitherin'u
Odpisz
28 czerwca 2015, 00:20
a ją z nieba...Wojna, wojownik apokalipsy ci coś mówi?
Odpisz
28 czerwca 2015, 06:56
@WolfWolfyWolf: Nic. Jak wojownik apokalipsy to znaczy że nic. Koniec świata
Odpisz
28 czerwca 2015, 13:42
widzę, że chrześcijan nie Jesteś...Wojna, Śmierć, Plaga i Głód to jeźdźcy apokalipsy...
Odpisz
28 czerwca 2015, 19:33
@WolfWolfyWolf: Okay. Dziękuję ale teraz Dobra noc ;*
zzz...
Odpisz
11 sierpnia 2016, 20:31
@WolfWolfyWolf: A Grammar Nazi to pokonasz?
Odpisz
6 lipca 2015, 12:01
on sie nazywa zack king
na yt
Odpisz
25 czerwca 2015, 17:04
wystarczy jeszcze do pasa i do rąk a potem tylko lecieć w siną dal
Odpisz
24 czerwca 2015, 20:53
fake.
Odpisz
23 czerwca 2015, 19:49
Dzięki ,że powiadomiliście mnie iż to fake ,prawie się nabrałem -__-
Odpisz
23 czerwca 2015, 20:16
@lelek: hahaha serio?? xd
Odpisz
23 czerwca 2015, 22:49
@Oliwka_99:
Nie skomentuje xd
Odpisz
24 czerwca 2015, 20:34
@lelek: właśnie to zrobiłeś :D
Odpisz
24 czerwca 2015, 13:31
A co jeżeli to nie fotomontaż, a totalna prawda, przez którą robicie z siebie debili? Serio, dajcie jedno niedociągnięcie przez które wam uwierzę...
Odpisz
24 czerwca 2015, 13:19
To jest montaż . Ale osoba ktora by chciała to zrobić to by się udalo ;)
Odpisz
Edytowano - 24 czerwca 2015, 11:57
On jest geniuszem!
Chwila...
Przecież to montaż ;-;
Chyba....
A może nie?
Odpisz
23 czerwca 2015, 21:45
i się okazuje że nie nagrywało się
Odpisz
23 czerwca 2015, 22:38
@Niki312: No to dlaczego jest ten filmik?
Odpisz
18 czerwca 2015, 19:25
Videomaker, czy jakiś inny program?
Odpisz
23 czerwca 2015, 19:44
@Macio720: Adobe After Effects Cinema 4D coś w tym stylu
Odpisz
23 czerwca 2015, 19:27
Lepsze niż red bull ;D
Odpisz
23 czerwca 2015, 19:21
Niczym Iron-Man. A nie czekaj to tylko montaż ;x
Odpisz
18 czerwca 2015, 23:51
This is 90% bullshit.
Odpisz
18 czerwca 2015, 19:37
fajny montaż ziomek
Odpisz
18 czerwca 2015, 19:03
*coca cola
Odpisz