Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Ikony
Szybki jak błyskawica
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 czerwca 2015, 21:25
Jak dla mnie słowa "kup zwierzę" lub "kup człowieka" jest niemiłe i dziwne. Nie wiem jak to wyrazić słowami, ale jest to głupie.
Odpisz
27 czerwca 2015, 21:24
Do schroniska bys poszla. Lepiej wziasc zwierze ze schroniska bo ono potrzebuje szczescia a nie jakas futrzana kulka na ktora wydasz niepotrzebnie pieniadze.
Odpisz
28 czerwca 2015, 08:25
@ragnarok5255: nie jestem gn ale pisze sie wziąć
Odpisz
28 czerwca 2015, 09:40
@ragnarok5255: Tak, bo zwierze ze sklepu nie potrzebuje szczęścia..ta....
Odpisz
28 czerwca 2015, 10:38
@drzewiec: Nie az tyle co ze schroniska.
Odpisz
28 czerwca 2015, 14:09
@ragnarok5255: A co za różnica?
Odpisz
28 czerwca 2015, 15:16
@drzewiec: powiedz mi po co kupowac jakies zwierze? Nie lepiej zabrac ze schroniska?
Odpisz
28 czerwca 2015, 15:27
@ragnarok5255: Pytam jeszcze raz.Co za różnica?
Odpisz
28 czerwca 2015, 15:47
@drzewiec: Ehh. Widze ze ciagniecie tej rozmowy nie ma sensu.
Odpisz
28 czerwca 2015, 16:02
@ragnarok5255: Ty mi to pokazałeś już 2 komentarze temu :)
Odpisz
28 czerwca 2015, 16:10
@drzewiec: A to dlaczego?
Odpisz
28 czerwca 2015, 16:38
@ragnarok5255: ,,Po co kupować jakieś zwierzę" A po to żeby mieć przyjaciela kiedy żaden z schroniska ci nie odpowiada :)
Odpisz
29 czerwca 2015, 19:23
@ragnarok5255: Jak niepotrzebnie wyda pieniądze? Ona dobrze je wyda... Wyda je, żeby się psem zaopiekować
Odpisz
29 czerwca 2015, 19:41
@Black_Lady_13: Ta a jak podrosnie to sie jej znudzi
Odpisz
30 czerwca 2015, 13:09
@ragnarok5255: Jak pies może się komuś znudzić?!
Odpisz
1 lipca 2015, 09:10
@Black_Lady_13: Ludzie sa do wszystkiego zdolni. Moja chyba 15 letnia sasiadka kupila sobie yorka. Po roku oddala do schroniska bo jej sie znudzil.
Odpisz
Edytowano - 28 czerwca 2015, 00:08
to jest przeznaczenie
Odpisz
18 czerwca 2015, 21:41
Jakie to urocze *-*
Odpisz
27 czerwca 2015, 20:36
@Roonia: fajny avatar
Odpisz
27 czerwca 2015, 20:55
Dziękuję ^^
Odpisz
27 czerwca 2015, 22:04
@Roonia: Prawie jak dawny avatar UkradliMiNick
Odpisz
Edytowano - 27 czerwca 2015, 22:36
Jestem jego dziewczyną.Dlatego mamy podobne avatary.
Odpisz
27 czerwca 2015, 22:07
Kupiłabyś a nie... -.-
Odpisz
27 czerwca 2015, 21:40
Chcę go kupić.
Odpisz
27 czerwca 2015, 20:58
Polityka sklepu: towar macany należy do macanta.
Odpisz
27 czerwca 2015, 20:41
No!
Odpisz
27 czerwca 2015, 20:32
.
Odpisz
27 czerwca 2015, 20:33
@Black_Lady_13: sory
Odpisz
27 czerwca 2015, 20:34
@Black_Lady_13: no...
Odpisz
27 czerwca 2015, 20:34
@Black_Lady_13: nie chce mi screena dodać!
Odpisz
18 czerwca 2015, 21:47
Na obiad byłby w sam raz xD
Odpisz
18 czerwca 2015, 22:50
@kamstar87: ;-;
Odpisz
19 czerwca 2015, 07:45
@kamstar87: Ty potworze ;-:
Odpisz
19 czerwca 2015, 07:52
@kamstar87: ehh ludzie nie mają dystansu do siebie...
Odpisz
27 czerwca 2015, 20:24
@kamstar87: Masz rację, takie smakują najlepiej ;)
Odpisz
28 czerwca 2015, 12:43
@kamstar87: mięso *.*
Odpisz
27 czerwca 2015, 20:17
No kup go w końcu a nie odstawiasz!
Odpisz
19 czerwca 2015, 16:41
Odpisz
19 czerwca 2015, 06:49
jaki on słodki
Odpisz
18 czerwca 2015, 23:17
KAWAII c:
Odpisz
18 czerwca 2015, 22:11
kupiłbym
Odpisz