Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 czerwca 2018, 14:49
A zelda które stare a które nowe
Odpisz
31 października 2016, 13:35
Niektóre lepsze, niektóre nie
Odpisz
25 maja 2016, 21:14
Tomb Rider <3
Odpisz
29 lipca 2015, 15:36
ok, poda ktoś wszystkie tytuły oprócz Zeldy, Tomb Raidera, maria i Sonica ?
Odpisz
27 grudnia 2015, 14:22
Ten z wiatrakiem w tle, to pewnie Prince of Persia, wnioskuję po starek wersji. Pierwszy to Megaman. Ten nad Soniciem chyba nazywa się Street Fighter. To pod Megamanem to bodajże, Metal Gear Solid, a postać na tym obrazku nazywa się Snake. A to między Snakiem, a zombiakami nazywa się Metroid.
Odpisz
27 grudnia 2015, 14:41
@Chinerpeton: dzięki
Odpisz
28 czerwca 2015, 16:11
z jakiej gry jest 5 obrazek?
Odpisz
28 czerwca 2015, 16:22
@DiKarpio: Red Dead Revolver i jego sequel Red Dead Redemption. (Niestety dostępne tylko na konsole)
Odpisz
29 czerwca 2015, 08:19
@Gurdzio56: żadnego z nich nie ma na kompa?
Odpisz
29 czerwca 2015, 10:47
@DiKarpio: Niet. W razie czego, wiń Rockstar (oni je stworzyli).
Odpisz
Edytowano - 29 czerwca 2015, 10:03
Mario tańczy na rurze
Odpisz
29 czerwca 2015, 09:36
Ja troche boje sie tego maria starego.. taki dziwny ma kolor...
Odpisz
10 sierpnia 2016, 21:17
@Nilciaxd: ...
Odpisz
11 sierpnia 2016, 08:50
@Nilciaxd: Omg co ja wtedy pisałam xDDD
Odpisz
29 czerwca 2015, 07:21
Lepsze by było LSPD z GTA SA i V... jako porównanie
Odpisz
20 czerwca 2015, 12:14
Link nie bardzo pasuje - Skyward Sword jest niewiele młodszy (tylko jedna generacja) od Wind Waker'a.
Odpisz
29 czerwca 2015, 01:29
@Axl_MMX: zgadzam się, tu rąbnęli ogromnego byka jeśli chodzi o dobór postaci.
Powinni dać Linka z The Legend of Zelda z 1986 roku
Odpisz
28 czerwca 2015, 23:22
Z jakiej gry jest 10 obrazek?
Odpisz
28 czerwca 2015, 23:35
@Niebieskooka_xD: Tomb Rider jak można go nie znać????????
Odpisz
28 czerwca 2015, 23:05
Dlaczego Mario został striptizerem?
Odpisz
28 czerwca 2015, 23:36
@LordOmega: mam nadzieję, że to troll
Odpisz
28 czerwca 2015, 15:47
na 3 obrazku powinno być to
biedna samuus skończyła tak samo jak renamon i gardevoir, przynajmniej na smutną nie wygląda
Odpisz
28 czerwca 2015, 21:17
@WickedHeart: no a to co zobaczylem na youtube to mialem powedziec jedno "Satoru,y!
Odpisz
20 czerwca 2015, 10:14
Wolę nowsze wersje i postęp graficzny. (pewnie dostanę hejty bo wolę to co jest nowe...)
Odpisz
20 czerwca 2015, 10:53
Ja bym wolał sprzęt, który by uciągnął większąść nowych gier. Lagi w Terrari. ;___;
Odpisz
20 czerwca 2015, 10:56
@TomekPL23: Xaxaxa, mi działa ACU. xD
Odpisz
20 czerwca 2015, 10:56
*płacze w kącie*
Odpisz
20 czerwca 2015, 10:57
@TomekPL23: Jak można mieć lagi w terrari? ;-;
Odpisz
20 czerwca 2015, 10:58
Shit PC race.
Odpisz
20 czerwca 2015, 11:00
@TomekPL23: Kolejna ciekawostka... Jeszcze dotego mam laptopa a nie PC. :P
Odpisz
20 czerwca 2015, 11:00
[________] pudełko na strzałki w górę
Odpisz
Edytowano - 20 czerwca 2015, 11:02
Ogólnie najlepiej jak bym kupił nowy komputer, ale karta graficzna to mniejszy wydatek (Geforce 6600 nforce 405).
Odpisz
20 czerwca 2015, 11:49
ja mam pc co ma 6 lat a jest tak dobry jak laptop apple za 30 tyś
Odpisz
20 czerwca 2015, 11:51
Ja mam laptop lenovo. .-.
Odpisz
20 czerwca 2015, 12:18
Choć jeden, który nie żyje wspomnieniami. Gratuluję.
Odpisz
20 czerwca 2015, 12:26
Ja jakoś mam lagi w Minecrafcie....
Odpisz
20 czerwca 2015, 12:31
Minecraft jest żałośnie zoptymalizowany nie dziw się, też mam. xd
Odpisz
21 czerwca 2015, 10:10
Minceraft ma najlepszą grafikę więc nie ma co się dziwić...
Odpisz
21 czerwca 2015, 11:15
Majnkraft ma pienknom grafige!!! 111 (sarkazm)
Odpisz
21 czerwca 2015, 12:28
Ja mam w doomie
Odpisz
28 czerwca 2015, 15:35
Odpisz
28 czerwca 2015, 17:16
To ja na laptopie gram w Skyrima na wysokich :D
Odpisz
28 czerwca 2015, 18:16
@albert7168: Też gram w skyrim na wysokich na laptopie. xd
Odpisz
28 czerwca 2015, 18:08
przypomni ktoś jak się nazywała ta kreskówka z 1 ?
Odpisz
28 czerwca 2015, 17:44
postęp człowieku postęp
Odpisz