Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Niezniszczalne
Jeszcze jak
Szybki jak błyskawica
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 września 2015, 20:57
Moją śmiercią w grze o tron jest dźgnieńcie
Odpisz
24 czerwca 2015, 21:18
"umieraj dużo" hmmm, ciekawe
Odpisz
24 czerwca 2015, 22:26
@dopefish: Ty się spodziewasz czegoś mądrego po internetach ?
Odpisz
25 czerwca 2015, 09:59
@dopefish: tłumacz google kłamstwo ci powie.
Odpisz
25 czerwca 2015, 11:00
@kotul: ja tego nie tłumaczyłem, "die a lot" właśnie to znaczy i nawet po angielsku nie ma sensu.
Odpisz
25 czerwca 2015, 11:15
@dopefish: dużo umieraj... faktycznie.
Odpisz
24 czerwca 2015, 22:42
http://www.obrazki.jeja.pl/151454,tak-wygladaja-teraz-fani-gry-o-tron.html
Odpisz
24 czerwca 2015, 22:14
Jestem dopiero przy drugiej książce ;------;
Odpisz
24 czerwca 2015, 22:05
On wróci!
Spojler alert!
Odpisz
24 czerwca 2015, 22:01
Chędoż się ty chędożony brudny skrawku materiału, który jest mądry inaczej i nie pojmuje swoją nadwyraz małą głową, iż pewne osoby jeszcze nie skończyły chędożonego sezonu piątego.
Odpisz
24 czerwca 2015, 20:26
Get try die stabbed not to die a lot ? xd
Odpisz
24 czerwca 2015, 22:38
@jacek1s: Weź spróbuj zginąć ugodzony nie ginąc dużo.
Odpisz
24 czerwca 2015, 20:16
damn u, george .-.
Odpisz