Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Przerwa na herbatkę
Jakby trochę nie fair
Hobby dla faceta
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 stycznia 2016, 16:00
łączmy się!samotni na zawsze!
Odpisz
9 stycznia 2016, 16:01
zgłaszam się
Odpisz
9 stycznia 2016, 16:02
Zdanie zaczynamy od wielkiej litery!
Odpisz
9 stycznia 2016, 16:03
ratunku!grammar nazi!
Odpisz
Edytowano - 16 maja 2016, 21:22
* Ratunku! Grammar nazi!
Do usług. Oczywiście najszybsza reakcja roku.
Odpisz
16 maja 2016, 22:25
@kubagobg: order archeologa
Odpisz
6 stycznia 2018, 23:42
:v
Odpisz
7 stycznia 2018, 02:56
wow, niedługo druga rocznica
Odpisz
10 czerwca 2018, 13:13
już była :(
Odpisz
14 czerwca 2018, 21:39
@PAtrycjaX: minąłem :(((
Odpisz
14 czerwca 2018, 21:42
@Ixrej: :(((((
Odpisz
24 listopada 2018, 16:49
@PAtrycjaX: Zdarza się
Odpisz
26 maja 2019, 08:31
@Desuv: Siema
Odpisz
26 maja 2019, 11:49
siemanko
Odpisz
26 maja 2019, 17:12
@Desuv: siemaneczko
Odpisz
11 stycznia 2021, 03:12
@PAtrycjaX: ok.
Odpisz
7 października 2015, 11:43
Siema!
Odpisz
7 października 2015, 11:44
@didermaciek7160: Siema. Pjona!
Odpisz
7 października 2015, 11:45
@didermaciek7160: Pjona . Idż odrabiaj lekcje mały Hitlerowcu nie powiesz o Niemcach?
Odpisz
7 października 2015, 11:45
@didermaciek7160: A propos. Macie jakieś te durne bronie?
Odpisz
7 października 2015, 12:39
@didermaciek7160: Bo wysyłali bronie pochodzące z Ameryki i Rosji. Niemcy nie wysyłali z bombą atomową.
Odpisz
7 października 2015, 12:41
@didermaciek7160: Idż na wojsko!!!!! Samej wojska nie znam Polski, no i też Rosja. Spadamy, drużyno.
Odpisz
20 czerwca 2015, 11:39
Jak można rozmawiać z samym sobą?
Odpisz
20 czerwca 2015, 11:39
@Olixa: No właśnie, idiota!
Odpisz
20 czerwca 2015, 11:40
@Olixa: Nic nie wiesz o życiu je**na hejterko!
Odpisz
20 czerwca 2015, 11:42
@Olixa: A spi***alaj!
Odpisz
20 czerwca 2015, 11:42
@Olixa: Dobra, koniec tej debilnej kłótni
Odpisz
20 czerwca 2015, 15:18
@Olixa: przeloguj sie :P
Odpisz
20 czerwca 2015, 16:53
@PolskiUzytkownik: Nie łapiesz?
Odpisz
20 czerwca 2015, 18:04
@wiki9595: łapie
Odpisz
20 czerwca 2015, 20:52
@Olixa: Sorry że tak nie na temat ,ale to prawda że mieszkasz w Sosnowcu? Jeśli tak to powiedz czy trudno przetrwać.
Odpisz
20 czerwca 2015, 22:36
@ZmoraPL: Tak, mieszkam i większość żartów to kłamstwo ale zdarzają się dziwni ludzie i dziwne szkoły i dziwne miejsca, miasto jak każde inne, chyba.
Odpisz
21 czerwca 2015, 12:14
@Olixa: To powodzenia......
Odpisz
22 czerwca 2015, 07:19
@PolskiUzytkownik: Ty nie Polak, masz poczucie humoru jak Strasburger, a nie jeszcze niższe.
Odpisz
26 czerwca 2015, 18:07
@Olixa: Pjona! Też mieszkam w Sosnowcu!
Odpisz
26 czerwca 2015, 21:57
@Galathiel: *Pjona*
Odpisz
26 czerwca 2015, 14:55
Chce to zobaczyć że będzie taki komunikat więc proszę przewijać dalej ...
Odpisz
26 czerwca 2015, 14:56
@Velos: LOL jaki masz głupi nick Velos jakiś proszek do prania ?
Odpisz
26 czerwca 2015, 14:56
@Velos: pfff lepszy mam avatar zamiast taki krawat :P
Odpisz
26 czerwca 2015, 14:57
@Velos: Ale ortografią się nie poszczycisz .
Odpisz
26 czerwca 2015, 14:58
@Velos: HEH HLOPAKI LUBIEN DZEM
Odpisz
26 czerwca 2015, 14:58
@Velos: Dobra to chyba nie działa (Jeśli to czytałeś to masz nierówno pod sufitem)
Odpisz
26 czerwca 2015, 15:18
@Velos: Ale wiesz, żeby to się pokazało to musisz rozmawiać sam ze sobą na privie :v
Odpisz
26 czerwca 2015, 11:27
Ze mną nawet moje odbicie w lustrze nie chce rozmawiać.
Odpisz
26 czerwca 2015, 13:26
@Drakkaien: Ze mną też lustro nie gada :(
Odpisz
26 czerwca 2015, 14:44
@bylejakbylegdzie: Słabiacy! Ze mną lustro samo gada.
Odpisz
26 czerwca 2015, 10:50
Heh;)
Odpisz
26 czerwca 2015, 10:51
@AppleJack_17: Jakie heh?Jakie heh?
Odpisz
26 czerwca 2015, 10:51
@AppleJack_17: Nie rozmawiaj ze mną durna dziewczynko!
Odpisz
26 czerwca 2015, 10:52
@AppleJack_17: Durna?!Durna?!Sama jesteś durna bo piszesz z samą sobą.
Odpisz
26 czerwca 2015, 10:58
@AppleJack_17: Ja pier***ę znowu z tym zaczynacie?!
Odpisz
26 czerwca 2015, 10:52
Ale rozmowa mówiona różni się znacząco od rozmowy pisanej w Internecie. A tej drugiej przed lustrem nie wyćwiczysz.
Odpisz
20 czerwca 2015, 10:32
Kiedy samotność osiąga szczyt...
Odpisz
20 czerwca 2015, 10:03
co zrobiłeś że takie coś ci wyskoczyło ?
Odpisz
20 czerwca 2015, 10:11
@benek10: Zapewne ze sobą rozmawiał.
Odpisz
20 czerwca 2015, 10:15
@benek10: wszedł na swój profil i wciągnął guzik wyślij wiadomość
Odpisz