Kiedy kumple kupują nowy komputer
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Otaczają mnie kłamcy
Jakby trochę nie fair
Pozdrawiam świetliki
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To się nie może nie udać
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 listopada 2016, 18:25
Gram w minkrofty na 5/10 fps
Odpisz
Edytowano - 15 sierpnia 2019, 08:40
@JaJestemZWami: nadal aktualne?
Odpisz
24 sierpnia 2019, 16:24
Dostałem laptopa na urodziny. Grałem na 20 fps. Zmieniłem z Windows 10 na 7 i mam od 40 do 80 fps. A podobno to Windows 10 miał być bardziej kompatybilny w grach.
Odpisz
2 czerwca 2021, 22:20
@JaJestemZWami: a jak twój serw?
Odpisz
18 lipca 2020, 14:59
Kupcie se Nintendo Switch jak chcecie grać w gry
Odpisz
3 września 2015, 20:53
I tak nic nie pobiję Gothica.
Odpisz
2 sierpnia 2015, 21:33
Kiedy koledzy kupują nowy komputer
A tobie nie idzie połowa gier na jeja....
Odpisz
2 lipca 2015, 07:55
Ja bym sobie pograł w gothica 1,2 ale na windows 7 nie pójdzie a gothic 3 mi się zacina, w gothica 4 nie będę grał bo to gówno.
Odpisz
26 czerwca 2015, 22:45
Nie zapominajmy również o half life...
Odpisz
Edytowano - 27 czerwca 2015, 08:29
@chrapacz2000: Sometimes i have dreams about cheese
Odpisz
26 czerwca 2015, 22:58
gothic spoko
Odpisz
21 czerwca 2015, 12:33
Mi się tnie nawet Gothic 3 :-(
Odpisz
26 czerwca 2015, 11:33
@TheVixo: Gothic 3 ma słabą optymalizację w porównaniu do poprzednich części.
Odpisz
26 czerwca 2015, 20:53
@TheVixo: a mi nawet nie idzie
Odpisz
21 czerwca 2015, 11:28
I gdzie tu problem?
Odpisz
21 czerwca 2015, 11:40
@jasnib: Bo to Gothic 4
Odpisz
21 czerwca 2015, 12:07
@Robert737: Gothic 4 mu pójdzie a 1 i 2 nie? Trochę dziwna sytuacja...
Odpisz
21 czerwca 2015, 12:13
@jasnib: Bo nie ma hajsu, ani tych gier :/
Odpisz
21 czerwca 2015, 12:20
@Robert737: a od czego jest ta strona?
Odpisz
21 czerwca 2015, 13:14
@WickedHeart: Nie polecam
Odpisz
21 czerwca 2015, 15:13
@WickedHeart: Hejty lecom
Odpisz
26 czerwca 2015, 13:07
@WickedHeart: od okradania twórców gier.
Odpisz
26 czerwca 2015, 14:48
@jasnib: Powiem ci tak odpalam Wiedźmina na wysokich, a Gothica 1 i 2 nie mogę gdyż według tych gier moja karta graficzna nie obsługuje 3D... :D
Odpisz
26 czerwca 2015, 11:40
Ja mam tak że mam za**bisty komputer, a zbyt mało hajsu żeby kupić gry.
Odpisz
26 czerwca 2015, 11:49
ekhem...ekhem... torenty .... Choć takie dziecko minecrafta jak ty nie wie jakie są DOBRE gry...
Odpisz
26 czerwca 2015, 12:19
@DiKarpio: Mam zbyt słaby internet żeby pobierać i wiem... a z resztą nie będę się tłumaczył jakiemuś aroganckiemu idiocie.
Odpisz
26 czerwca 2015, 12:54
słaby intrnet? no co ty nie powiesz. Ja mam 50 kb/s i ściągam. 1 Gb ściąga mi się w 7 godzin ,więc wiedz ,że inni nie mają internetu z NASA
Odpisz
26 czerwca 2015, 12:56
@DiKarpio: Tez tak mam.
Tylko u mnie i internet i komp to...gowno
Odpisz
26 czerwca 2015, 12:50
Kiedy twoi koledzy kupują nowe komputery, a tobie nawet Lol nie chce działać.
Odpisz
26 czerwca 2015, 12:48
No i co? Gothic to najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem :3
Ku czci beliara!!
Odpisz
26 czerwca 2015, 12:46
Mogę grać w Gothica ale... NA MODACH!
Odpisz
26 czerwca 2015, 12:36
Na moim to nawet Pac-Man nie pójdzie. :l
Odpisz
26 czerwca 2015, 12:30
Ale Gothic to fajna gra.
Odpisz