W szkole Pani pyta dzieci...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Płać pan
To się nie może nie udać
Powodzenia
Deal życia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 czerwca 2015, 18:36
Wojna pomiędzy Legią a Lechem trwa, a ja się smucę, bo Raków zostaje w 2 lidze :c
Odpisz
27 lutego 2022, 12:00
@CzestochowaBall: kiedyś to było
Odpisz
30 czerwca 2015, 15:59
TYLKO ŚLĄSK WROCŁAW!
Odpisz
30 czerwca 2015, 18:23
@TadeuszMistrz: I LECHIA!
Odpisz
6 marca 2016, 10:24
I WISŁA!
Odpisz
16 grudnia 2020, 15:01
@Fukomat: Ta Wisła kraków czyli parkowanie autobusu z maczetami wspaniały football xd
Odpisz
16 grudnia 2020, 14:59
Stare dobre żarty lech vs legia.
Odpisz
15 czerwca 2016, 17:29
Podobno piłka nożna łączy, tak to prawda, kiedy gra się z kolegami na boisku. W większości przypadków rodzi ona tylko konflikty, poważniejsze mecze... Które uważam za równie ekscytujące co wyścigi ślimaków.
Oczywiście wszystko zależy od publiki, no cóż, czy to przypadek że większość z nich to idioci? Pewnie tak, ale szkoda czasu by się nad tym zastanawiać...
Odpisz
21 czerwca 2015, 18:28
świete słowa
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2015, 21:49
@Jadrochwyt: Wiem, że mogę wyjść na debila ale o co w tym chodzi??
Odpisz
29 czerwca 2015, 20:48
Nie rozumiem...
Odpisz
1 lipca 2015, 21:48
@happymemery: Łączmy się w bólu
Odpisz
29 czerwca 2015, 22:17
Cóż za niski poziom intelektualny autora...
Odpisz
29 czerwca 2015, 21:58
czemu to nie jest w żartach?
Odpisz
29 czerwca 2015, 21:54
takie coś słyszałem z pisem i po
Odpisz
29 czerwca 2015, 15:13
Wy się tu kłucicie a ja mam to w dupie bo nie lubię piłki nożnej
Odpisz
29 czerwca 2015, 17:34
@fil341: Bracie...
Odpisz
29 czerwca 2015, 18:48
@fil341: kłócicie*
Odpisz
29 czerwca 2015, 21:42
@Fina258: dzięki właśnie nie byłem pewny ale autokorekta w telefonie nic nie zmieniała
Odpisz
29 czerwca 2015, 15:08
A ja mam to w dupie, bo u mnie w trójmieście wojna domowa "Lechia versus Arka". :P
Odpisz
29 czerwca 2015, 17:45
@Kuziemek: A ty nie w Austrii czasem? A może kłamałeś? Hę? HĘ?
Odpisz
29 czerwca 2015, 18:00
Pisałem, że w poniedziałek wracam. :P
Odpisz
29 czerwca 2015, 18:17
@Kuziemek: Qrvamać, myślałem że już nie wrócisz.
Odpisz
29 czerwca 2015, 18:19
Nie ma tak dobrze.
Odpisz
29 czerwca 2015, 19:36
@Kuziemek: To jedź na kolejne zawody, a jak już musisz zostać, to odpisuj Hariemu, Mard zezwolił na morderstwo.
Odpisz
29 czerwca 2015, 16:00
Czym się różni Legia od Juventusu?
Juve to stara dama a Legia to stara ku*wa
Odpisz
29 czerwca 2015, 16:36
@GiveLeoAnOscar: dobre xD Miszor daje okejke
Odpisz
29 czerwca 2015, 16:11
Odpisz
29 czerwca 2015, 16:08
MORDA NIE SZKLANKA ŁKS LIMANKA
Odpisz
29 czerwca 2015, 15:55
Eeerkaaaeees chuwdu, erkaes chuwdu!
Odpisz