Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar jacek1s

28 czerwca 2015, 21:16

Polski superbohater? Jaką ma super moc? Kradnie Niemieckie auta i tworzy z nich deceptikony? xd

Avatar
Konto usunięte

28 czerwca 2015, 21:19

@jacek1s: Nie. To jakby człowiek Spaghetti

Avatar JonSpaghetti

29 czerwca 2015, 11:49

@jacek1s: Moja supermoc to siedzenie w internetach i tworzenie komiksów. Lubię też spaghetti, choć czasem bywa nieobliczalne O.o

Avatar Nieznany_w_internecie

29 czerwca 2015, 20:09

@jacek1s: Ekhem. Wilq. Super Ubogi Człowiek. Jakub Wędrowycz. :V

Avatar ognistyptak555

22 czerwca 2015, 09:25

jak poszło ? :P

Avatar JonSpaghetti

22 czerwca 2015, 11:53

@ognistyptak555: Dałem radę, bestia ubita ;)

Avatar ognistyptak555

22 czerwca 2015, 11:59

@JonSpaghetti: GG :p życze dobrego wyniku

Avatar
Konto usunięte

28 czerwca 2015, 21:14

@JonSpaghetti: a co to za moda ze blogezy zakładają konta na jeja.pl

Avatar
Konto usunięte

28 czerwca 2015, 21:21

@JonSpaghetti: Jak to zrobiłeś Jon?!

Avatar PikachuAlka

28 czerwca 2015, 22:27

@ognistyptak555: Pikachu górą! :D

Avatar ognistyptak555

28 czerwca 2015, 22:39

@PikachuAlka: nom :D

Avatar JonSpaghetti

29 czerwca 2015, 08:12

Myślę, że to fajna moda, którą chyba zapoczątkowałem i mam nadzieję, że inni też tu zaczną wpadać :)

Avatar WolfWolfyWolf

29 czerwca 2015, 11:36

@JonSpaghetti: czyli jesteś polskie...myślałem, że tylko tlumaczysz

Avatar JonSpaghetti

29 czerwca 2015, 11:48

@WolfWolfyWolf: Tak, jestem z Polski, ale robię też komiksy po angielsku czasem ;)

Avatar WolfWolfyWolf

29 czerwca 2015, 12:20

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2015, 11:16

mogło być tak samo ale z głodem :D

Avatar makajet

22 czerwca 2015, 14:15

Zjadles swój kask?

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2015, 11:15

@makajet: ma w rękach

Avatar
Konto usunięte

28 czerwca 2015, 22:31

Jak ja lubie twoje komiksy

Avatar JonSpaghetti

29 czerwca 2015, 08:13

O, dziękuję bardzo. Makaron mój się raduje :3

Avatar Agaran

28 czerwca 2015, 22:35

Moze jestem zacofany, moze nie rozumiem dzisiejszego humoru, ale wyjasnijcie mi, w czym to jest smieszne? Bo innego ewentualnego powodu nie widze, by to sie tu znalazlo.

Avatar mako13

28 czerwca 2015, 23:18

@Agaran: to wspieranie młodych, kreatywnych twórców, takie coś zawsze powinno być na głównej.

Avatar JonSpaghetti

29 czerwca 2015, 08:11

@mako13: No właśnie, twórców trzeba wspierać ;)

Avatar ALKATRAZ

28 czerwca 2015, 22:57

uwielbiam spaghetti

Avatar Kambot

28 czerwca 2015, 22:32

Kości zostały zmakarowane

Avatar
Konto usunięte

22 czerwca 2015, 14:06

Gratulacje :)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dwa oblicza

Niegrzeczny Oskarek

Dobrze czasem się oderwać

Angielskie śmieszki

Przerwa na herbatkę

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka