Za każdym razem na plastyce
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nie są aż takie pyszne
To by wystarczyło
Ikony
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 listopada 2017, 01:01
Ja mam mniejwięcej tak
Odpisz
28 czerwca 2015, 20:52
Ja talent i motywacje mam odwrotnie.
Odpisz
4 listopada 2016, 15:24
@albatrosia: tsaaaa ja też
...
Odpisz
28 czerwca 2015, 16:41
ja mam wszystko na fula
Odpisz
28 czerwca 2015, 10:24
Każdy kto chociaż trochę rysuje lub zna jakiegoś rysownika wie, że talent robi jakieś 10% tego jak wyglądają jego dzieła. Większość osiągnął dzięki pracy i ćwiczeniom, bo można, tylko trzeba chcieć. Fakt, że niektórzy mają większe predyspozycje, ale to nie zmienia faktu, że powiedzenie artyście, że "ma talent" jest jak nóż w plecy.
Odpisz
27 czerwca 2015, 12:51
Ja mam 80% talentu - 15% motywacji i 5% pomysłów...
Odpisz
Edytowano - 27 czerwca 2015, 13:25
@Lekki69: Tak samo mam ;(
Odpisz
27 czerwca 2015, 14:00
@Lekki69: Mam ten sam problem.
Odpisz
27 czerwca 2015, 21:42
@Lekki69: i ja tak samo
Odpisz
27 czerwca 2015, 17:13
Hah, dobry mi tam żart!
Odpisz
27 czerwca 2015, 13:35
90procent talentu i 5omotywacji
pomysł 0procent
Odpisz
27 czerwca 2015, 12:04
Mógłby mi ktoś pospamić odpowiedziami na komentarz?
Odpisz
27 czerwca 2015, 12:09
@TrolmasterPL: Spoko.
Odpisz
27 czerwca 2015, 12:13
@TrolmasterPL: nie
Odpisz
27 czerwca 2015, 12:14
@TrolmasterPL: po co?
Odpisz
27 czerwca 2015, 13:23
nie mam żadnych powiadomień :-(
#forever_alone
Odpisz
27 czerwca 2015, 12:58
ja brzydko rysuje :-(
Odpisz
23 czerwca 2015, 08:04
True Story
Odpisz
23 czerwca 2015, 11:11
@lisoskuba: So much true.
Odpisz
22 czerwca 2015, 19:03
Historia mojego życia.
Odpisz
27 czerwca 2015, 12:39
@Husarz101: artysta kombinator
Odpisz
22 czerwca 2015, 19:02
Talent się zdobywa, ciężką pracą.
Odpisz
23 czerwca 2015, 11:10
@jasnib: Z talentem się trza urodzić. Doświadczenie zdobywasz ciężką pracą.
Odpisz
27 czerwca 2015, 12:15
nie trzeba. Niektórych umiejętności jak malowanie można się nauczyć.
Odpisz
27 czerwca 2015, 12:34
Właśnie się uczę rysować w Gimpie. Jak na razie umiem tylko kalkować i niezbyt dokładnie kolorować z użyciem pędzla. Nauczyć się, a mieć talent to dwie różne rzeczy.
Odpisz
28 czerwca 2015, 08:48
powiem ci tyle, ha kiedyś w ogóle nie umiałem malować, ale odnalazłem na to sposób, i dzięki niemu się nauczyłem tej trudnej sztuki
Odpisz
22 czerwca 2015, 16:08
Uwielbiam kiedy ktoś nazywa pracę talentem :G
Odpisz
22 czerwca 2015, 15:45
mam podobnie tyle że to motywacja jest na końcu...
Odpisz
22 czerwca 2015, 15:20
mistsz pajnta
Odpisz
22 czerwca 2015, 15:24
@PanSowa12: Ma talent na minusie, co się czepiasz
Odpisz