Dlaczego lepiej jest zostać sithem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Rel
To musiało być męczące
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nie znoszę kleszczy
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 grudnia 2021, 18:26
Ja jestem czmś pomiędzy jedi a sithem
Odpisz
12 maja 2020, 23:34
Jedi mogą r*chać, ale nie mogą w małżeństwa.
Odpisz
31 stycznia 2020, 13:23
Haha nie
Pozdro z czasów TROS
Odpisz
23 czerwca 2015, 15:10
Ale Jedi nie mogli tylko się z kobietami wiazać ale zaruchać mogli.
Odpisz
23 czerwca 2015, 17:56
@Adgos: A co jeśli dany Jedi był kobietą?
Odpisz
24 czerwca 2015, 11:25
@Winorosla: To ta kobieta jedi mogła "dać dupy"
Odpisz
26 grudnia 2015, 16:07
@Adgos: Prawda.
Odpisz
11 sierpnia 2016, 17:27
@WaterFlow: ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)(
Odpisz
12 czerwca 2016, 07:56
Kolor miecza nap.morski jest już lepszy niż czerwony jest damski.
Jadi nie mają lipnych mocy , dla mnie sithowie mają lipne moce.
Znam dwóch Jedi któży mają żony ,albo mieli żony więc lecisz na inną planetę z partnerką i ślub w stulu mojego ojca, a Sithowie no też mogą zrobić potajemny ślub z kimś .
Jakiś Jedai ma nap . na imię Retherem to lepsze imię niż dla Sitha o naziew Darth Malag kolaży się z takimi pralinkami malagi.
Jedi nie muszą tylko medytować ale mogą chodzić po zamku czy coś , Sithowie też ciongle siedzą na
krzesłach też niech idą do maz czy cóś.
Jedi [po smierci nic nie robbią , a Sithowie niee maja emerytury!
Odpisz
11 sierpnia 2016, 15:34
Trochę dystansu...
Odpisz
11 sierpnia 2016, 17:25
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
19 sierpnia 2015, 15:22
Odpisz
23 czerwca 2015, 12:55
Pominęliście najważniejsze-na mrocznej stronie mają ciasteczka.
Odpisz
23 czerwca 2015, 19:29
@smoczka: We have Kukiz... Nołp, nie aktualne.
Odpisz
23 czerwca 2015, 19:38
@Janusz_Przewodnik: good one, milordzie
Odpisz
23 czerwca 2015, 19:28
To jakaś Sithowska propaganda!
Odpisz
23 czerwca 2015, 18:21
lol
Odpisz
23 czerwca 2015, 15:34
Przy Vaderze, jak Obi-Wan mówi "Anni, Anni!" ,nie powinno być Sithowie, tylko Jedi
Odpisz
23 czerwca 2015, 15:00
a propo mieczy świetlnych to kolor zależy od kryształu, a każdy kryształ ma inne właściwości i każdy jedi potrzebuje innego kryształu, większość ma zielone i niebieskie, które sprzyjaja medytacji czy coś tam, a sithowie mają czerwone, które współdziałają z emocjami. Ale zdarzali się też jedi z czerwonymi i fioletowymi mieczami...
Odpisz
23 czerwca 2015, 13:48
nie chce być niemiła, ale niektóre obrazki sugerują, że Jedi to geje
Odpisz
23 czerwca 2015, 17:45
@Blind: Bardziej klasztornicy.
Jeszcze przed chwila miałem lepsze słowo, ale zapomniałem.
Odpisz
24 czerwca 2015, 15:17
Mnisi? Zakonnicy?
Odpisz
24 czerwca 2015, 15:24
Zakonnicy
Dzięki
Odpisz
23 czerwca 2015, 11:55
jedi też mogą używać błyskawic mocy a sithowie też mogą stać się duchami mocy
Odpisz
Edytowano - 23 czerwca 2015, 10:51
Kto powiedział że nie mogą mieć dziewczyn/żon? :) Anakin nie mógł być z Padme bo była księżniczką :)
( a on swoją drogą jej ochroniarzem ^^ )
Odpisz
Edytowano - 23 czerwca 2015, 11:45
@Findor: Nie, ogólnie nie mógł. Nie mogą mieć bo to wytwarza silne emocje, czy coś, a emocje były nieporządane
Odpisz
23 czerwca 2015, 12:27
Właściwie to mogli ale musieli mieć pozwolenie rady jedi.
Odpisz
23 czerwca 2015, 17:48
@Findor: Nie mogli, bo emocje rozpraszają Jedi. Przez to Anakin wybił wioskę w celu zemsty i dał się łatwo zmanipulować. (Obietnica przywrócenia życia matce i Padme)
Odpisz
Edytowano - 23 czerwca 2015, 19:31
CZYLI jedi faktycznie coś słabo. Ja bez emocji długo nie pożyję.
(Dzięki nim zostałem mistycznym przewodnikiem)
Odpisz
23 sierpnia 2015, 12:59
Ki-Adi-Mndi mógł bo gatunek był zagrożony!
Odpisz
23 czerwca 2015, 11:03
Czemu nie mogą mieć dziewczyn?
Odpisz
23 czerwca 2015, 11:55
bo wywołuje to dużo emocji które mogą prowadzić do ciemnej strony
Odpisz