Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Haxxin

27 grudnia 2021, 18:26

Ja jestem czmś pomiędzy jedi a sithem

Avatar MsCrazyAlex

12 maja 2020, 23:34

Jedi mogą r*chać, ale nie mogą w małżeństwa.

Avatar adeluna7

31 stycznia 2020, 13:23

Haha nie

Pozdro z czasów TROS

Avatar Adgos

23 czerwca 2015, 15:10

Ale Jedi nie mogli tylko się z kobietami wiazać ale zaruchać mogli.

Avatar Winorosla

23 czerwca 2015, 17:56

@Adgos: A co jeśli dany Jedi był kobietą?

Avatar Adgos

24 czerwca 2015, 11:25

@Winorosla: To ta kobieta jedi mogła "dać dupy"

Avatar WaterFlow

26 grudnia 2015, 16:07

@Adgos: Prawda.

Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2016, 17:27

@WaterFlow: ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)(

Avatar
Konto usunięte

12 czerwca 2016, 07:56

Kolor miecza nap.morski jest już lepszy niż czerwony jest damski.
Jadi nie mają lipnych mocy , dla mnie sithowie mają lipne moce.
Znam dwóch Jedi któży mają żony ,albo mieli żony więc lecisz na inną planetę z partnerką i ślub w stulu mojego ojca, a Sithowie no też mogą zrobić potajemny ślub z kimś .
Jakiś Jedai ma nap . na imię Retherem to lepsze imię niż dla Sitha o naziew Darth Malag kolaży się z takimi pralinkami malagi.
Jedi nie muszą tylko medytować ale mogą chodzić po zamku czy coś , Sithowie też ciongle siedzą na
krzesłach też niech idą do maz czy cóś.
Jedi [po smierci nic nie robbią , a Sithowie niee maja emerytury!

Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2016, 15:34

Trochę dystansu...

Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2016, 17:25

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar kemi12

19 sierpnia 2015, 15:22

Avatar smoczka

23 czerwca 2015, 12:55

Pominęliście najważniejsze-na mrocznej stronie mają ciasteczka.

Avatar Janusz_Przewodnik

23 czerwca 2015, 19:29

@smoczka: We have Kukiz... Nołp, nie aktualne.

Avatar smoczka

23 czerwca 2015, 19:38

@Janusz_Przewodnik: good one, milordzie

Avatar Janusz_Przewodnik

23 czerwca 2015, 19:28

To jakaś Sithowska propaganda!

Avatar PaniCiastek

23 czerwca 2015, 18:21

lol

Avatar Qbeks82

23 czerwca 2015, 15:34

Przy Vaderze, jak Obi-Wan mówi "Anni, Anni!" ,nie powinno być Sithowie, tylko Jedi

Avatar xXkuba22Xx

23 czerwca 2015, 15:00

a propo mieczy świetlnych to kolor zależy od kryształu, a każdy kryształ ma inne właściwości i każdy jedi potrzebuje innego kryształu, większość ma zielone i niebieskie, które sprzyjaja medytacji czy coś tam, a sithowie mają czerwone, które współdziałają z emocjami. Ale zdarzali się też jedi z czerwonymi i fioletowymi mieczami...

Avatar Blind

23 czerwca 2015, 13:48

nie chce być niemiła, ale niektóre obrazki sugerują, że Jedi to geje

Avatar
Captain_0bvious

23 czerwca 2015, 17:45

@Blind: Bardziej klasztornicy.
Jeszcze przed chwila miałem lepsze słowo, ale zapomniałem.

Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2015, 15:17

Mnisi? Zakonnicy?

Avatar
Captain_0bvious

24 czerwca 2015, 15:24

Zakonnicy

Dzięki

Avatar
Konto usunięte

23 czerwca 2015, 11:55

jedi też mogą używać błyskawic mocy a sithowie też mogą stać się duchami mocy

Avatar Findor

Edytowano - 23 czerwca 2015, 10:51

Kto powiedział że nie mogą mieć dziewczyn/żon? :) Anakin nie mógł być z Padme bo była księżniczką :)
( a on swoją drogą jej ochroniarzem ^^ )

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Janusz_Przewodnik

Edytowano - 23 czerwca 2015, 19:31

CZYLI jedi faktycznie coś słabo. Ja bez emocji długo nie pożyję.
(Dzięki nim zostałem mistycznym przewodnikiem)

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2015, 12:59

Ki-Adi-Mndi mógł bo gatunek był zagrożony!

Avatar
Konto usunięte

23 czerwca 2015, 11:03

Czemu nie mogą mieć dziewczyn?

Avatar
Konto usunięte

23 czerwca 2015, 11:55

bo wywołuje to dużo emocji które mogą prowadzić do ciemnej strony

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Rel

To musiało być męczące

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Nie znoszę kleszczy

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka