Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar EziioAuditore

20 stycznia 2017, 08:17

DIAAAAAAAAAAAABLO!

Avatar Fauna24

24 grudnia 2015, 17:16

Jedno słowo na te rysunki...
....
....
...
...
...
Kawai!

Avatar NinjaPotato

22 czerwca 2015, 20:21

Ta tylko czemu 80% dziewczyn grające w gry są brzydkie WHYYYYY

Avatar mistrz_lamorozcow

27 czerwca 2015, 09:54

@NinjaPotato: ups. Może po prostu nie mają czasu na tapetę? xD

Avatar Mnich1

Edytowano - 27 czerwca 2015, 12:45

@NinjaPotato: Bo to jest akurat obustronny fakt, zakładam że większość graczek uważa że gracze są paskudni ale akurat w męskiej części jest nas zdecydowanie więcej. Więc w tym 20% jest o wiele więcej przebierania dla nich.

Avatar kazakol2000

27 czerwca 2015, 10:59

Jeśli tfoje dziecko gra w gry,takie jak Diabolo, to wiedz, że coś się dzieje - Natanek 2010-2012

Diabolo Confirmed

Avatar
Konto usunięte

27 czerwca 2015, 10:51

Przypomina mi się Sword Art Online :3

Avatar WolfWolfyWolf

27 czerwca 2015, 09:23

znasz taka grę jak j*bane życie?

Avatar qwertqwert

27 czerwca 2015, 08:46

ja gram z dziewczyną kolegi ; _ ;

Avatar UkradliMiNick

27 czerwca 2015, 08:54

@qwertqwert: Mieczem przez łeb i póki ciepła ;p

Avatar
Konto usunięte

22 czerwca 2015, 21:56

dobra łoczyk z dwoma kuszami nie che wiedziec jak to laduje

Avatar Shadow_blade

23 czerwca 2015, 16:10

to zapytaj blizzarda

Avatar
Konto usunięte

27 czerwca 2015, 07:24

być może są to kusze bloczkowe czyli automatyczne

Avatar heros1999

23 czerwca 2015, 20:21

Wojna o komputer (epizod 1)

Avatar Wiedzimin

23 czerwca 2015, 15:11

Mag i łucznik jak ja ich nienawidzę.

Avatar
Konto usunięte

16 września 2015, 11:47

@Wiedzimin: nie nawidzusz tez poltali

Avatar WolfWolfyWolf

22 czerwca 2015, 20:16

niech mnie kto zabije!

Avatar matix044

Edytowano - 22 czerwca 2015, 19:20

I don't need it.
Definitly I don't need it.
...
...
...
...
I NEED IT!!!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Przyszłość jest piękna

Mało znany szczegół

Przerwa na herbatkę

Ikony

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka