Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Szybki jak błyskawica
Ostry ten sędzia
Niegrzeczny Oskarek
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 stycznia 2019, 13:50
To już wiemy dlaczego Apple ma tak wyje**ne ceny za smartfony
Odpisz
22 czerwca 2015, 18:51
ja mam win 7 proffesional, działa bez zarzutu, błędów brak. Nie wiem czego się czepiacie.
Odpisz
Edytowano - 22 czerwca 2015, 18:58
@UkradliMiNick: fan apple'a robił ten obrazek
Odpisz
22 czerwca 2015, 19:07
@Chewbacca: a może posiadacz linuxa lub maka?
Odpisz
22 czerwca 2015, 19:44
a maki nie są od apple'a? ;d
Odpisz
22 czerwca 2015, 19:55
@BlackNinja77: są
Odpisz
22 czerwca 2015, 21:25
Akurat Linux jest dobrym systemem, tylko dla gamerów w ogóle się nie nadaje. Mam i Linuxa i Wina (Ubuntu i Win 7 Proffesional). Obydwa są dobrymi systemami.
Odpisz
28 czerwca 2015, 10:10
@UkradliMiNick: nie wiem czy masz się czym chwalić, ja mam Windowsa 10
Odpisz
28 czerwca 2015, 10:59
Windows 10 ma premierę dopiero 29 lipca.
Odpisz
28 czerwca 2015, 11:08
@bartekaa5: Ale ma pewnie wersję preview, czyli otwartą betę (czytaj: jest dla Microsoftu darmowym testerem)
Odpisz
Edytowano - 28 czerwca 2015, 11:23
@UkradliMiNick: Wydaje mi się że to działa mniej więcej tak: ludzie posiadający PC częściej pobierają jakieś pirackie programy niż posiadacze komputerów typu Mac (Mac'ki są droższe itp.). Później marudzą że im się Windows zawiesza.
Odpisz
28 czerwca 2015, 12:15
@UkradliMiNick: A ja mam Windows 7 Ultimate, też nie ma błędów... W sumie nazwa mówi że jest dobry. ;-;
Odpisz
1 lipca 2015, 22:48
linux jest dobrym systemem, jedyny system który odpalisz nie instalując go x3 ale denerwuje to że nie ma na niego za dużo aplikacji i trzeba na wine odpalać :/
Odpisz
6 lipca 2015, 11:00
@UkradliMiNick: ja Windows 8.1 i działa świetnie
[_____________] pudełko na hejty
Odpisz
30 grudnia 2015, 20:46
@UkradliMiNick: a miałeś kiedyś windows vista
Odpisz
30 grudnia 2015, 20:56
@rybakxpompa: moja mama miała...
Odpisz
2 sierpnia 2016, 10:50
ja posiaam Linuxa i bardzo polecam
(mały smaczek)
pyta się czy ci wirusa nie zainstalować
Odpisz
3 sierpnia 2016, 00:22
@Mangle_the_FOX: nie instaluj plis
Odpisz
17 lipca 2015, 20:18
Gość wygrał internety!
Odpisz
28 czerwca 2015, 19:26
*rekt *rekt *rekt *rekt *rekt *rekt *rekt *rekt *rekt
Odpisz
28 czerwca 2015, 16:19
widać
Odpisz
22 czerwca 2015, 18:48
okna trochę kosztują...
Odpisz
28 czerwca 2015, 11:53
Dobre okno kosztuje nawet drożej niż dobry komputer z Windowsem XD
Odpisz
28 czerwca 2015, 11:18
zaraz zaraz od kiedy jeja.pl ma fanpange
Odpisz
28 czerwca 2015, 10:10
Dlaczego Figaro jest bogaty? Bo za błędy się płaci.
Ba dym tss!
Odpisz
24 czerwca 2015, 16:15
Witam >:-D
Odpisz
23 czerwca 2015, 17:54
mój obrazek !
Odpisz
22 czerwca 2015, 22:35
Ta „cenzura” przy nazwisku ...
Odpisz
22 czerwca 2015, 21:28
Ten kto dodał ten obrazek w kom, myli się. Napisał "Windows" czyli "oknA"... A dodał obrazek jednego XD
Odpisz
Edytowano - 28 czerwca 2015, 10:51
@Natalia1402: życie jest takie niesprawiedliwe napisałen to samo a strzałka w góre
⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇
Odpisz
Edytowano - 22 czerwca 2015, 19:49
Windows to liczba mnoga więc nie mój tylko moje
Odpisz
22 czerwca 2015, 19:32
Imię i nazwisko ku*wa
Odpisz
22 czerwca 2015, 18:32
Te suchary zaraz mnie dobiją!
Odpisz