Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Rel
Płać pan
A, okej
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 lipca 2015, 17:20
Gif wyżej.
Odpisz
30 czerwca 2015, 19:11
Widziałem ten obrazek :D
Odpisz
30 czerwca 2015, 15:20
jak on was jeszcze wydyma
Odpisz
30 czerwca 2015, 10:38
Smoczka rozje**ła :D
Odpisz
30 czerwca 2015, 10:03
11/10 get shrekt
Odpisz
30 czerwca 2015, 09:19
A o mnie nie ma?
Odpisz
30 czerwca 2015, 09:09
Ktoś używa starej grafiki...
Odpisz
30 czerwca 2015, 09:57
@Kivera: To było przed wprowadzeniem nowej grafiki.
Odpisz
Edytowano - 30 czerwca 2015, 10:36
@Kivera: ja używam starej grafiki, nowa mi niezbyt przypadła do gustu
l_____________l macie pudełko na hejty
Odpisz
30 czerwca 2015, 12:43
@Kivera: Pytanie kto po tylu latach używa nowej? ;_____;
Odpisz
30 czerwca 2015, 12:43
@hehineji: Me Tooo
Odpisz
30 czerwca 2015, 13:31
@POLSKAisTHEbest: Ja.
Odpisz
30 czerwca 2015, 13:32
@Fina258: Ale ten obrazek był zrobiony dzisiaj i jak się włączy nową grafikę to nawet komentarze są w tej nowej, więc mam rację.
Odpisz
30 czerwca 2015, 08:42
Kontynuujemy ?
Odpisz
30 czerwca 2015, 08:59
@Flawless: Nie.
Odpisz
30 czerwca 2015, 08:30
#NadmuchajSwaggeruBoCięUduszę
Odpisz
30 czerwca 2015, 19:12
Wiesz co to znaczy?: #
Odpisz
22 czerwca 2015, 21:11
MeGusta jestę memę... ;-P
Odpisz
Edytowano - 22 czerwca 2015, 22:35
nie tylko jest ze mną na obrazku
Odpisz
23 czerwca 2015, 22:36
ktoś mi znowu zmienił komentarz :O
Odpisz
22 czerwca 2015, 22:35
fuck yea pierwszy obrazek o mnie!
Odpisz
23 czerwca 2015, 09:28
nie o tobie tylko o twoich komentarzach :D
Odpisz
23 czerwca 2015, 09:18
będę najwyżej
Odpisz
22 czerwca 2015, 23:49
Jakby ktoś nie ogarniał: na obrazku był jeden z tych nieszczęsnych balonów przedstawiających różne postaci, które mają ten taki cosiek służący do dmuchania umiejscowiony między nogami.
Odpisz
22 czerwca 2015, 22:24
#fejm
Odpisz
Edytowano - 22 czerwca 2015, 22:38
@noszkurnawszystkozajete: #fejm2
Odpisz
22 czerwca 2015, 23:42
@noszkurnawszystkozajete: #fejm3 #chociaż #mnie #nie #ma #na #obrazku #ale #wyje**ne #😎
Odpisz
22 czerwca 2015, 21:59
będę wpisywał komentarze żeby być wyżej od innych
Odpisz