Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Predator_PL

Edytowano - 29 sierpnia 2016, 22:43

Cóż to nikt nas nie kocha to w sumie pasuje bo kurde jak nimcy i rusja najechali to tam nic nie ruszyli się anglicy ani amerykanie a my kur*a anglikom przy bombardowaniach pomagaliśmy! A ONI NIC! zadam jedno ważne pytanie polska jest waleczna bo ''przeżyła'' te rozbiory wojny itp ale CZEMU POLSKA MA TAK PRZEJE*ANE W ''ŻYCIU'' ALBO RACZEJ MIAŁA

Avatar
Konto usunięte

23 czerwca 2015, 12:27

Polakowi nie dogodzisz.

Avatar Kivera

27 czerwca 2015, 21:37

Dobrze prawisz. W upał za gorąco, w zimę zbyt zimno.

Avatar
Konto usunięte

27 czerwca 2015, 22:09

Super, admin przerobił mój komentarz na tytuł :D

Avatar Janusz_Przewodnik

27 czerwca 2015, 23:05

@Kivera: Ja cały rok czekam na zimę, bo nienawidzę jak na dworzu jest gorąco. Serio, da się tak.

Avatar Kivera

27 czerwca 2015, 23:16

Avatar kacper100025

28 czerwca 2015, 08:35

@Kivera: Jesteś podobna do figara też grammar nazi tylko że nie zbieracie w ch*j dislajków

Avatar Kivera

Edytowano - 28 czerwca 2015, 08:38

@kacper100025: (tu nic nie ma)

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 28 czerwca 2015, 12:45

@Kivera: A jednak jest :D

Avatar PanPomidor

6 marca 2016, 18:19

@Kivera: Albo zbyt umiarkowanie.

Avatar TheHunterMikiPL

5 stycznia 2016, 18:10

A ja mam zdanie biały na górze czerwony na dole i za ch*j nie przestawisz, tak, żeby to ciagle była flaga Polski ( polandballa też to się tyczy ) i zdania nigdy nie zmienię

Avatar Grzechoooo

10 marca 2018, 11:19

@TheHunterMikiPL: już zmieniłeś?

Avatar TheHunterMikiPL

10 marca 2018, 11:20

@Grzechoooo: Nie.

Avatar Grzechoooo

10 marca 2018, 11:27

@TheHunterMikiPL: to zmień.

Avatar TheHunterMikiPL

10 marca 2018, 11:28

@Grzechoooo: Spadaj.

Avatar Grzechoooo

10 marca 2018, 11:42

Avatar Sunset1

2 lipca 2015, 03:32

tru

Avatar ALKATRAZ

28 czerwca 2015, 02:05

dlatego też nie lubie polski

Avatar Brachiozaur08

28 czerwca 2015, 09:59

@ALKATRAZ: Spi***alaj w końcu.

Avatar Pikachu

28 czerwca 2015, 19:00

@ALKATRAZ: No to wypi***alaj z Polski, będzie ci wdzięczna. A najlepiej wracaj na swoją planetę.

Avatar
Konto usunięte

28 lipca 2015, 17:28

@Pikachu: Zrzucamy się na transport ?

Avatar Pikachu

28 lipca 2015, 19:46

Jasne. *liczy pieniądze* Mam tu 2 złote.

Avatar
Konto usunięte

30 października 2015, 18:45

@ALKATRAZ: Poland 1st : USA 2nd : Russia 3rd : Germany 4th

Avatar Predator_PL

29 sierpnia 2016, 22:42

@ALKATRAZ: JAK MASZ PROBLEM TO WYPIER**LAJ DO PUTINA KU*WA!

Avatar panther500

28 czerwca 2015, 00:16

Ja kiedyś byłem przeciwny że polandball jest jaki jest ale jednak że w Polsce wszystko jest na opak to polandball dobrze to odwzorowywuje.

Avatar popek9001

27 czerwca 2015, 23:33

Kształty z painta xd

Avatar Mrkociak

27 czerwca 2015, 22:54

kto ro gówno narysował...

Avatar xxh82

27 czerwca 2015, 21:48

jak zobaczyłem odrazu skojażyłem z flagą wendish empire z crusadera 2

Avatar
Miche

23 czerwca 2015, 12:18

polandball wersja świąteczna

Avatar TheVixo

23 czerwca 2015, 11:48

Wut?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niegrzeczny Oskarek

Dobrze czasem się oderwać

Nie są aż takie pyszne

Były nóżki, nie ma nóżek

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka