Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Dobrze czasem się oderwać
Nie są aż takie pyszne
Były nóżki, nie ma nóżek
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 29 sierpnia 2016, 22:43
Cóż to nikt nas nie kocha to w sumie pasuje bo kurde jak nimcy i rusja najechali to tam nic nie ruszyli się anglicy ani amerykanie a my kur*a anglikom przy bombardowaniach pomagaliśmy! A ONI NIC! zadam jedno ważne pytanie polska jest waleczna bo ''przeżyła'' te rozbiory wojny itp ale CZEMU POLSKA MA TAK PRZEJE*ANE W ''ŻYCIU'' ALBO RACZEJ MIAŁA
Odpisz
23 czerwca 2015, 12:27
Polakowi nie dogodzisz.
Odpisz
27 czerwca 2015, 21:37
Dobrze prawisz. W upał za gorąco, w zimę zbyt zimno.
Odpisz
27 czerwca 2015, 22:09
Super, admin przerobił mój komentarz na tytuł :D
Odpisz
27 czerwca 2015, 23:05
@Kivera: Ja cały rok czekam na zimę, bo nienawidzę jak na dworzu jest gorąco. Serio, da się tak.
Odpisz
27 czerwca 2015, 23:16
@Janusz_Przewodnik: *dworze
Odpisz
28 czerwca 2015, 08:35
@Kivera: Jesteś podobna do figara też grammar nazi tylko że nie zbieracie w ch*j dislajków
Odpisz
Edytowano - 28 czerwca 2015, 08:38
@kacper100025: (tu nic nie ma)
Odpisz
Edytowano - 28 czerwca 2015, 12:45
@Kivera: A jednak jest :D
Odpisz
6 marca 2016, 18:19
@Kivera: Albo zbyt umiarkowanie.
Odpisz
5 stycznia 2016, 18:10
A ja mam zdanie biały na górze czerwony na dole i za ch*j nie przestawisz, tak, żeby to ciagle była flaga Polski ( polandballa też to się tyczy ) i zdania nigdy nie zmienię
Odpisz
10 marca 2018, 11:19
@TheHunterMikiPL: już zmieniłeś?
Odpisz
10 marca 2018, 11:20
@Grzechoooo: Nie.
Odpisz
10 marca 2018, 11:27
@TheHunterMikiPL: to zmień.
Odpisz
10 marca 2018, 11:28
@Grzechoooo: Spadaj.
Odpisz
10 marca 2018, 11:42
@TheHunterMikiPL: potas.
Odpisz
2 lipca 2015, 03:32
tru
Odpisz
28 czerwca 2015, 02:05
dlatego też nie lubie polski
Odpisz
28 czerwca 2015, 09:59
@ALKATRAZ: Spi***alaj w końcu.
Odpisz
28 czerwca 2015, 19:00
@ALKATRAZ: No to wypi***alaj z Polski, będzie ci wdzięczna. A najlepiej wracaj na swoją planetę.
Odpisz
28 lipca 2015, 17:28
@Pikachu: Zrzucamy się na transport ?
Odpisz
28 lipca 2015, 19:46
Jasne. *liczy pieniądze* Mam tu 2 złote.
Odpisz
30 października 2015, 18:45
@ALKATRAZ: Poland 1st : USA 2nd : Russia 3rd : Germany 4th
Odpisz
29 sierpnia 2016, 22:42
@ALKATRAZ: JAK MASZ PROBLEM TO WYPIER**LAJ DO PUTINA KU*WA!
Odpisz
28 czerwca 2015, 00:16
Ja kiedyś byłem przeciwny że polandball jest jaki jest ale jednak że w Polsce wszystko jest na opak to polandball dobrze to odwzorowywuje.
Odpisz
27 czerwca 2015, 23:33
Kształty z painta xd
Odpisz
27 czerwca 2015, 22:54
kto ro gówno narysował...
Odpisz
27 czerwca 2015, 21:48
jak zobaczyłem odrazu skojażyłem z flagą wendish empire z crusadera 2
Odpisz
23 czerwca 2015, 12:18
polandball wersja świąteczna
Odpisz
23 czerwca 2015, 11:48
Wut?
Odpisz