Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Z klasą się trzeba urodzić
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Totalnie
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 lipca 2019, 15:49
Nie rozumiem, wytłumaczy ktoś ?
Odpisz
23 listopada 2019, 12:15
@massesd: Właśnie wraca z pielgrzymki na kolanach przez co ma tam odciski.
A serio to haha siusiak 69 XD beka lody haha beka
Odpisz
5 czerwca 2014, 17:40
ja tez takie mam.....takie jest życie dziewczyn chodzących po drzewach i szczelających do kolegów z procy....(ach....te stare dobre czasy:))
Odpisz
23 kwietnia 2013, 20:28
sie wy***iła i po co sie hwalić?
Odpisz
22 maja 2013, 20:33
@zuzkol: dziecko, naucz się pisać dopiero później dodawaj komentarze
Odpisz
25 maja 2013, 21:27
@kotekada4: klawiatura mi nie dziala jak nie wiesz to nie oskarzaj
Odpisz
26 maja 2013, 19:02
@zuzkol: boże, -.- to chyba ci nie wychodzi ć,ś,ź,ż i ó. Ale CH chyba umiesz napisać?
Odpisz
26 maja 2013, 21:04
@kotekada4: ale wczoraj mi prawie nic nie działalo nawet "C"
Odpisz
27 maja 2013, 11:33
@zuzkol: A ten wyraz jak OSKARRZAJ powinien być chociarz napisany OSKARZAJ, nie tłumacz się głupio.
Odpisz
6 czerwca 2013, 15:22
@kotekada4: polonistka się znalazła
Odpisz
6 czerwca 2013, 15:46
@zuzkol: A tak się składa że tak, długo nad tym myślałaś ? aż miesiąc ? czy tam pół ?
Odpisz
27 marca 2014, 22:16
@kotekada4: "chociarz" on ma racje analfabeto
Odpisz
28 marca 2014, 14:03
@skate07071: Chyba nie znasz znaczenia "analfabeta". Brawo, za odgrzebanie komentarza z 13 r.
Odpisz
28 marca 2014, 14:31
@kotekada4: nie patrze na date tylko treść komentarza
Odpisz
28 marca 2014, 15:23
@skate07071: cóż, twój wybór. Ale i tak nie znasz znaczenia analfabeta
Odpisz
29 marca 2014, 05:28
@kotekada4: analfabeta: osoba taka jak kodekada4 nie umie się wysłowić po polsku nie stawia znaków interpunkcyjnych tak jak ja i nie zna prawidłowej ortografii
Odpisz
30 marca 2014, 13:56
@skate07071: Haha, ciekawe gdzie ja robię błędu ort. czasem jestem na tablecie i że piszę szybko nie stawiam czasami przecinków. Analfabeta - człowiek który nie zna zasad ort., czyli zuzkol. Popatrz na jej komentarze
Odpisz
30 marca 2014, 15:50
@kotekada4: o gownie sie nie mowi wiec nie gadajmy o nim
Odpisz
30 marca 2014, 16:01
@skate07071: spoko, gówno mamy za sobą. Ale po co się tak spinać o jedno wyzwisko i o jedno gówno ?
Odpisz
30 marca 2014, 18:20
@kotekada4: zaraziłem sie hejterostwem !!!
Odpisz
30 marca 2014, 20:03
@skate07071: ja również... THIS IS INTERNETY ._.
Odpisz
9 sierpnia 2018, 14:13
@kotekada4: Mogę też dostać brawa po 4 latach?
Odpisz
6 listopada 2020, 11:23
@Sopot134: klask
Odpisz
2 maja 2013, 16:53
Nie ma majtek :)
Odpisz
19 maja 2012, 14:09
no i co mnie to?
Odpisz
18 maja 2012, 18:30
żałosne, mem i na dodatek kiepskiej jakości
Odpisz
18 maja 2012, 17:40
No dobra i co, bo nic z tego nie wynika. Żałosne 1/5
Odpisz
18 maja 2012, 16:32
niezłe
Odpisz