Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Luzek

30 października 2020, 21:26

Jest tylko 3 pancernych ale kłamstwo

Avatar damian2500

12 lipca 2020, 11:21

Cztery pingwiny i fretka.

Avatar
Konto usunięte

20 października 2016, 16:35

leci Pokémon Czerń i Biel a pisze że XY

Avatar trojan2001

5 lipca 2016, 12:01

Czterej pancerni i lemur :D

Avatar
lolman533

23 czerwca 2015, 15:17

Ja chciałem oglądać "Angelo rządzi", a tu jakiś Wujcio...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (22)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (22)
Avatar panther500

30 czerwca 2015, 16:10

@NCS_fan: Jak chcesz ja się już odczepiłem

Avatar NCS_fan

1 lipca 2015, 10:58

@panther500: dzięki

Avatar
Konto usunięte

1 lipca 2015, 09:34

To nie jest czterej pancerni i pies, tylko trzech pancernych i szeregowy xD.

Avatar Nilciaxd

1 lipca 2015, 08:20

tam dalej pisze.że.jest 19:00

Avatar kubasemla1

30 czerwca 2015, 23:55

można samemu zmienić tytuł w nagrywaniu

Avatar Klocek16

30 czerwca 2015, 14:33

też tak miałem wiele razy

Avatar dynamomen23

30 czerwca 2015, 14:33

Czterej pancerni i lemur .

Avatar TheHunterMikiPL

30 czerwca 2015, 12:26

no wow też tak wiele razy miałem tyle że to chyba nie jest prawdziwe ktoś tam chyba coś zmajstrował ( nie, nie fotoszopem )

Avatar nimo2001

30 czerwca 2015, 11:37

Czterech pancernych i lemur

Avatar elekt2o56

29 czerwca 2015, 19:47

Czterey pingwiny i lemur

Avatar
Konto usunięte

30 czerwca 2015, 00:18

@elekt2o56: po co dawales to 2razy

Avatar Zjebson

30 czerwca 2015, 09:29

@elekt2o56: Dokładnie na youtube jest parodia ,, Czterej pancerni i lemur ''

Avatar elekt2o56

30 czerwca 2015, 10:17

@Zjebson: Che che

Avatar D4wid

30 czerwca 2015, 10:16

No geniuszem nie grzeszy :) Jest godzina 19 a gostek sprawdza co grało o 17:50 :D

Avatar NinjaPotato

30 czerwca 2015, 09:57

A co jeśli to była reklama

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie znoszę kleszczy

Frustrujące

Pozdrawiam świetliki

Angielskie śmieszki

Młodzi gniewni

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka