Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar hejtojaoliwia

19 czerwca 2017, 21:34

Dość możliwe, jednak te dzieci z plecakami mają mundurki szkolne...

Avatar
Konto usunięte

11 października 2021, 16:47

Avatar RozowaLandryna

24 czerwca 2015, 17:54

Kochane dzieci, nie wierzcie we wszystko, co jest w internecie.

Avatar bylejakbylegdzie

Edytowano - 25 czerwca 2015, 16:08

@RozowaLandryna: racja również ci z workami to mogą być też uczniowie których na plecak nie stać

Avatar Gu_mis_ie_xD

25 czerwca 2015, 18:07

@bylejakbylegdzie: No Masz Racje =>

Avatar Pani_Koza

24 czerwca 2015, 21:18

Mam kilku znajomych z Filipin (wiem zła konstrukcja zdania;-;)

Avatar Gu_mis_ie_xD

24 czerwca 2015, 19:28

Szukam Kolegów jestem nowy kto zaprosi?

Avatar krystian23

24 czerwca 2015, 21:28

@Gu_mis_ie_xD: Podejrzewam, że nikt. A wiesz dlaczego?

Avatar Gu_mis_ie_xD

25 czerwca 2015, 06:36

@krystian23: Czego

Avatar bylejakbylegdzie

25 czerwca 2015, 16:07

@Gu_mis_ie_xD: nowy w internecie? i w realu i w internecie nikt nie będzie twoim kolegą na zawołanie, jak jesteś nowy w jakimś mieście nie wychodzisz na ulicę i nie pytasz wszystkich czy będą twoim kolegą bo jesteś tu nowy

Avatar DiKarpio

Edytowano - 24 czerwca 2015, 18:42

tan całkiem po lewej ma worek ,na którym jest napisane ROJOicośtamdalej ,a pod jest 3 razy znaczek ,który przypomina ikonę half-life... HALF-LIFE 3 CONFIRMED. Rojo pierwszy w to zagra.

Avatar matiExtreme

24 czerwca 2015, 19:05

@DiKarpio: ten po lewej - rojogames

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 24 czerwca 2015, 18:08

Pracownicy to ci na motocyklach?
/s

Avatar SurMix

24 czerwca 2015, 17:50

Pójdę boso...

Avatar Mleko19

24 czerwca 2015, 17:49

Lubią jeść kupe

Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2015, 18:35

@Mleko19: Ty bardziej.

Avatar eragon00

25 czerwca 2015, 09:25

Avatar theTROLL605

Edytowano - 24 czerwca 2015, 17:14

I po co się uczyć, jak od razu można iść do pracy :)

Avatar Zohan666

24 czerwca 2015, 17:22

@theTROLL605: Po to by mieć lepszą prace w przyszłości?

Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2015, 17:24

@Zohan666: I tak nie będziesz uczyć się w zawodzie, do którego się przygotowujesz poprzez naukę, to Polska...

Avatar AlbanskaZyrafa

24 czerwca 2015, 17:37

Nie, to Filipiny.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 24 czerwca 2015, 17:40

@AlbanskaZyrafa: Napisałem w odpowiedzi do Pana, który pisał o pracy w przyszłości. Nie sprecyzował gdzie.

Pozdrawiam ludzi uczących się przykładowo na informatyka. Pracę w tym zawodzie znajdzie z 30% z nich.

Ale dobrze, niech podstawówka minusuje. Tutaj też możecie, zaraz wam dodam 3, żebyście mogli wykorzystać cały limit c:

Avatar theTROLL605

24 czerwca 2015, 17:57

@theTROLL605: Chyba nikt nie wyczuł żartu w tym, co napisałem :'(

Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2015, 18:01

Informatyk jest bardzo szukanym zawodem.W prawie kazde firmie musi byc jakis, ktory naprawi komputery i strone w razie problemow,.

Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2015, 19:11

Studia informatyczne w moim mieście. Studentów: 600. Tych którzy znaleźli pracę, ok 70.

Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2015, 19:14

Zalezy tez w jakim miescie ;)

Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2015, 19:33

400 tyś ludzi

Chyba dobrze rozwinięte ;o

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niezniszczalne

Dobrze czasem się oderwać

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Nie po oczach

Równi i równiejsi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka