Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Habiski

3 kwietnia 2022, 16:25

Mmmmmm... moje ulubione :v

Avatar
Konto usunięte

22 stycznia 2018, 00:58

Ja znalazłam kawałek plastiku/gumy w bułce~

Avatar WladcaDemonow

26 sierpnia 2018, 18:44

~

Avatar
Konto usunięte

22 marca 2018, 15:51

ja w lodzie kiedyś znalazłem karte sim

Avatar
Konto usunięte

23 grudnia 2015, 15:17

Ja w płatkach miałem kawałki pokrojonego mięsa :_:

Avatar tiktak101

5 sierpnia 2015, 13:04

ja w ryżu kiedyś miałem kawałek metalu

Avatar IFapToHentai

23 czerwca 2015, 17:49

Spodni nie dało się zszyć?

Avatar DiKarpio

29 czerwca 2015, 19:12

@IFapToHentai: jak mój brat sobie takie dziurawe kupił to babcia się go pytała czy nie ma pieniędzy na spodnie ,że w takich starych chodzi.

Avatar albatrosia

29 czerwca 2015, 18:44

Ja kiedyś w bloku czekoladowym miałam kawał folii, ale to już się prosi o odszkodowanie!

Avatar bylejakbylegdzie

23 czerwca 2015, 17:35

komuś sprzęt chyba się rozlatuje :D

Avatar MCAssassin

29 czerwca 2015, 15:26

@bylejakbylegdzie: Nie rozlatuje sie, to taka promocja. Do każdego loda dają losową część maszyny żeby po kupieniu kilkuset tysięcy lodów klient mógł sobie sam produkować :D

Avatar Smashrum

29 czerwca 2015, 16:34

@MCAssassin: zestaw z ikei

Avatar sztosxpompa

29 czerwca 2015, 14:49

Mała kosteczka

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2015, 14:00

Uznali że brakuje mu żelaza:D

Avatar Jarvi

29 czerwca 2015, 13:53

Kiedyś znalazłam podobną, tylko że w bułce. Zamek w aparacie na zęby poszedł się pie**olić, pozdrawiam.

Avatar biceps2000

23 czerwca 2015, 17:49

Lód z dodatkową ilością gruzu

Avatar nikttaki

29 czerwca 2015, 13:15

@biceps2000: jak gruz to cygan

Avatar NinjaPotato

29 czerwca 2015, 13:45

@biceps2000: Lody firmy Cygan

Avatar dickbutt

24 czerwca 2015, 15:15

to jest chłopake bo włosy na nogach som a śrubke nie wiem czemu dodali też takom znalazłem

Avatar R3V3NG3

29 czerwca 2015, 13:06

Avatar pomidor5041

Edytowano - 29 czerwca 2015, 13:39

@R3V3NG3: to jest troll... specjalnie dodałeś ten słownik żeby zgarnąć strzałki, a i tak wiedziałeś pewnie że to troll...

Avatar dickbutt

14 lipca 2015, 18:51

@R3V3NG3: dasz szczeszczenie? <3

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Młodzi gniewni

Nie są aż takie pyszne

Co za przypadek

To będzie bolało

Nie idź!

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka