Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Mało znany szczegół
No to posłuchane
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 maja 2012, 18:40
odpowiedzi:
mały mop: mopek
tak, czy: owak
na klawiaturze: ?
miasto na Litwie: Kowno
w winnicy: wino
imię żeńskie: Ksenia
12 miesięcy: rok
Odpisz
23 sierpnia 2019, 18:11
@Willchem: enter
Odpisz
23 stycznia 2019, 21:42
koty to gówno
Odpisz
9 sierpnia 2015, 11:25
ja lubię i psy i koty ^-^
Odpisz
30 maja 2013, 13:38
nie umiem powiedzieć czy wole koty czy psy bo mam w domu 3 psy i 3 koty...
Odpisz
28 maja 2012, 19:11
koty mają tak naprawde 1 życie a gdyby co to niecierpie kotów bo są chytre coś dajemy nie posłuchają sie a psy tak
Odpisz
7 marca 2013, 14:22
@Maciek434: pewnie maja 1 zycie tyle ze ja mam kota i on spadl 3 razy z 3 pietra i nadal zyje a jak cos to KOCHAM KOTY !!!
Odpisz
3 sierpnia 2014, 14:24
@Maciek434: Prawda :) Ja też wolę psy,kotów nie lubię
Odpisz
19 maja 2012, 10:08
A kto odpowie na "Tak czy..."?
Odpisz
19 maja 2012, 10:42
niee
Odpisz
19 maja 2012, 13:50
pasuje siak
tak czy siak
Odpisz
19 maja 2012, 16:23
żyje na pewno żyje koty mają 9 żywotów
Odpisz
19 maja 2012, 18:53
@Patryk33: nie mają9
Odpisz
19 maja 2012, 19:41
mają 9 a człowiek ma 1
Odpisz
19 maja 2012, 22:27
@Patryk33: Pogięło? To jest tylko taki żart, a wy wszystko bierzecie dosłownie...
Odpisz
20 maja 2012, 07:32
@miszcz: nie wierzysz bo się nie znasz na kotach mają 9
Odpisz
21 maja 2012, 16:50
@Patryk33: To jest przysłowie gimbusie :) Każde zwierzę i człowiek ma tylko 1 życie.
Odpisz
21 maja 2012, 18:02
@miszcz: nie znasz się na kotach mają 9
Odpisz
21 maja 2012, 18:03
@miszcz: chyba ciebie pogięło
Odpisz
21 maja 2012, 21:45
@Patryk33: To jest tylko takie przysłowie gimbusie, jeśli wierzysz w to że coś ma więcej żyć niż jedno, to znaczy, że jesteś ateistą.
Odpisz
21 maja 2012, 21:46
@Patryk33: Tzn. nie ateistą, tylko po prostu nie wierzysz w Boga, a strzelam, że wierzysz :) Zresztą tu nie chodzi o religię, po prostu to jest chyba oczywiste, że nikt nie ma więcej żyć niż 1, nie?
Odpisz
22 maja 2012, 08:59
@miszcz: ja więżę w boga to kot ma 1 życie
Odpisz
22 maja 2012, 08:59
@miszcz: racja
Odpisz
22 maja 2012, 16:35
@Patryk33: To jest tylko takie przysłowie. Przepraszam za wcześniejsze słownictwo, ale większość poprzednich komentarzy pisałem wieczorem.
Odpisz
19 maja 2012, 20:13
mają 9 na pewno
Odpisz
19 maja 2012, 11:33
było widziałem na jeja i na innych stronach
Odpisz
19 maja 2012, 08:10
Jest 'ł", o co ci chodzi?
Odpisz
19 maja 2012, 09:04
@Sabaton123: chodzi pewnie o słowo ,,uwielbiał''
przecież ten kot może jeszcze żyć
Odpisz
19 maja 2012, 07:49
uwielbia"ł"
Odpisz