Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Willchem

19 maja 2012, 18:40

odpowiedzi:
mały mop: mopek
tak, czy: owak
na klawiaturze: ?
miasto na Litwie: Kowno
w winnicy: wino
imię żeńskie: Ksenia
12 miesięcy: rok

Avatar PolishMichaelGamer

23 sierpnia 2019, 18:11

@Willchem: enter

Avatar patryko1234

23 stycznia 2019, 21:42

koty to gówno

Avatar Predator_PL

9 sierpnia 2015, 11:25

ja lubię i psy i koty ^-^

Avatar Niedozdobycia000

30 maja 2013, 13:38

nie umiem powiedzieć czy wole koty czy psy bo mam w domu 3 psy i 3 koty...

Avatar Maciek434

28 maja 2012, 19:11

koty mają tak naprawde 1 życie a gdyby co to niecierpie kotów bo są chytre coś dajemy nie posłuchają sie a psy tak

Avatar Domka11

7 marca 2013, 14:22

@Maciek434: pewnie maja 1 zycie tyle ze ja mam kota i on spadl 3 razy z 3 pietra i nadal zyje a jak cos to KOCHAM KOTY !!!

Avatar
Konto usunięte

3 sierpnia 2014, 14:24

@Maciek434: Prawda :) Ja też wolę psy,kotów nie lubię

Avatar
Konto usunięte

19 maja 2012, 10:08

A kto odpowie na "Tak czy..."?

Avatar Sauron

19 maja 2012, 10:42

niee

Avatar kama12345

19 maja 2012, 13:50

pasuje siak
tak czy siak

Avatar Patryk33

19 maja 2012, 16:23

żyje na pewno żyje koty mają 9 żywotów

Avatar
Konto usunięte

19 maja 2012, 18:53

@Patryk33: nie mają9

Avatar Patryk33

19 maja 2012, 19:41

mają 9 a człowiek ma 1

Avatar miszcz

19 maja 2012, 22:27

@Patryk33: Pogięło? To jest tylko taki żart, a wy wszystko bierzecie dosłownie...

Avatar Patryk33

20 maja 2012, 07:32

@miszcz: nie wierzysz bo się nie znasz na kotach mają 9

Avatar miszcz

21 maja 2012, 16:50

@Patryk33: To jest przysłowie gimbusie :) Każde zwierzę i człowiek ma tylko 1 życie.

Avatar Patryk33

21 maja 2012, 18:02

@miszcz: nie znasz się na kotach mają 9

Avatar Patryk33

21 maja 2012, 18:03

@miszcz: chyba ciebie pogięło

Avatar miszcz

21 maja 2012, 21:45

@Patryk33: To jest tylko takie przysłowie gimbusie, jeśli wierzysz w to że coś ma więcej żyć niż jedno, to znaczy, że jesteś ateistą.

Avatar miszcz

21 maja 2012, 21:46

@Patryk33: Tzn. nie ateistą, tylko po prostu nie wierzysz w Boga, a strzelam, że wierzysz :) Zresztą tu nie chodzi o religię, po prostu to jest chyba oczywiste, że nikt nie ma więcej żyć niż 1, nie?

Avatar Patryk33

22 maja 2012, 08:59

@miszcz: ja więżę w boga to kot ma 1 życie

Avatar Patryk33

22 maja 2012, 08:59

@miszcz: racja

Avatar miszcz

22 maja 2012, 16:35

@Patryk33: To jest tylko takie przysłowie. Przepraszam za wcześniejsze słownictwo, ale większość poprzednich komentarzy pisałem wieczorem.

Avatar ewa_mysz

19 maja 2012, 20:13

mają 9 na pewno

Avatar GrzesieKox

19 maja 2012, 11:33

było widziałem na jeja i na innych stronach

Avatar Sabaton123

19 maja 2012, 08:10

Jest 'ł", o co ci chodzi?

Avatar johnyxd212

19 maja 2012, 09:04

@Sabaton123: chodzi pewnie o słowo ,,uwielbiał''

przecież ten kot może jeszcze żyć

Avatar Radziosek

19 maja 2012, 07:49

uwielbia"ł"

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Młodzi gniewni

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Mało znany szczegół

No to posłuchane

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka