Jestem realistą i trzeźwo oceniam sytuację
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
To musiało być męczące
Niegrzeczny Oskarek
Damy radę
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 czerwca 2015, 13:22
4/10
Odpisz
25 czerwca 2015, 16:02
Polecam, 2/10.
Odpisz
25 czerwca 2015, 16:09
@figaro19:
Odpisz
25 czerwca 2015, 16:33
@figaro19: 1/5 bo sie skraca.
Odpisz
25 czerwca 2015, 19:10
@JestemHardcorem1305: 4/20 bo się wydłuża.
Odpisz
25 czerwca 2015, 19:20
@DeadExtreme: rozszerza*
Odpisz
25 czerwca 2015, 19:22
Wiem, to było specjalnie.
Skoro się coś skraca, to i musi się wydlużać.
Odpisz
25 czerwca 2015, 19:48
@JestemHardcorem1305: Dajcie mi dzisiaj 30 minusów, błagam was Jejowicze !
Odpisz
26 czerwca 2015, 09:32
@JestemHardcorem1305: Nie.
Odpisz
26 czerwca 2015, 12:30
@sok930: :(
Odpisz
25 czerwca 2015, 17:32
A moim zdaniem to tak oscyluje koło 21/37
Odpisz
25 czerwca 2015, 16:59
bardziej wygląda na mocne 2/5
Odpisz
25 czerwca 2015, 16:26
2/10
Odpisz