Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ikony
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Z klasą się trzeba urodzić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 czerwca 2015, 22:04
Tak naprawdę czytając gapimy się w kombinację bodajże 32 znaków (nie licząc kropek, przecinków itp.) wydrukowanych na kawałkach drzewa i wymuszamy halucynacje.
Odpisz
30 czerwca 2015, 14:07
Po twojej wypowiedzi widać ze nie rozumiesz sensu czytania.
Książki pisze się po to aby rozbudowywać wyobraźnie czytelnika,bawić go,uczyć nowego słownictwa, a w dzisiejszych czasach również po to aby odciągnąć dzieci od komputerów i konsol
Odpisz
30 czerwca 2015, 14:09
@szymek02: Zgadzam się z przedmówcą.
Odpisz
30 czerwca 2015, 14:21
Jak na coś powiemy tak banalnie albo dziwnie to zawsze tak zabrzmi :LL
Odpisz
30 czerwca 2015, 15:28
@Kubox123456: Ić stont homosiu ;)
Odpisz
30 czerwca 2015, 18:32
@Krecik_PL: Nie jestem gejem :L No ale cóż, widać jak "normalni" ludzie reagują na tęczę.
Odpisz
30 czerwca 2015, 21:59
@Kubox123456: Nie wiem czy jesteś lesbijką czy innym stworem, ale to był żart ;p troszkę dystansu
Odpisz
1 lipca 2015, 11:55
@Krecik_PL: Jeżeli to miał być żart to do kabaretu lepiej się nie zapisuj :L
Odpisz
1 lipca 2015, 13:44
@Kubox123456: Każdy ma inne poczucie humoru i widać po strzałkach pod tym obrazkiem, że część osób ma takie jak ja. Twoje rady mam gdzieś i nie chce mi się już tu siedzieć i pisać z teńczowym ludkiem. Narazie, teńczowych snów ;)
Odpisz
1 lipca 2015, 13:52
@Krecik_PL: >2 strzałki w górę
>dużo osób
Odpisz
1 lipca 2015, 14:04
@Kubox123456: No miałem się już nie zniżać do poziomu pedała, ale co mi tam. Ja mam 2 strzałki ty żadnej. Nie napisałem dużo osób, tylko część. Czytaj ze zrozumieniem.
Odpisz
1 lipca 2015, 14:08
@Krecik_PL: >nazywaj kogoś pedałem mimo, że napisał iż nim nie jest
>"czytaj ze zrozumieniem"
Odpisz
1 lipca 2015, 21:24
@Kubox123456: Pedał i gej to nie to samo ;p słowo pedał bywa używane po prostu jako wyzwisko bez znaczenia. Słowa z SJP.
Odpisz
1 lipca 2015, 08:48
tak samo jak z komputerem
Odpisz
30 czerwca 2015, 17:41
Ktoś wytłumaczy mi bo nie czytam książek :v
Odpisz
30 czerwca 2015, 18:15
@zoomek1423: Tu chodzi o "Ucieczkę od rzeczywistości" w bardzo dosłownym znaczeniu
Odpisz
30 czerwca 2015, 18:28
@Volny: aha ok ale to bardziej do gier sie liczy :D
Odpisz
30 czerwca 2015, 18:48
@zoomek1423: Uciekać od rzeczywistości można w każdy inny świat wirtualny. Ja tylko powiedziałem co autor miał na myśli.
Odpisz
Edytowano - 30 czerwca 2015, 23:46
@zoomek1423: To zacznij.
Odpisz
2 lipca 2015, 13:01
@noszkurnawszystkozajete: Dla mnie książki są poprostu nudne wole filmy oglądać :D
Odpisz
2 lipca 2015, 13:02
@Volny: Wiem co napisałeś :D
Odpisz
30 czerwca 2015, 15:47
Właściwie to tak działa każda forma rozrywki tego typu, np. komputer czy telewizor. W sumie to trochę smutne... Nasze życie jest tak odpychające, że staramy się uciec od niego wgłębiając się w historię innych. Mówię oczywiście o uzależnionych, bo raczej nie widzę nic złego w urozmaiceniu sobie życia ciekawą książką lub filmem. ^^
Odpisz
30 czerwca 2015, 18:22
@monho25: No chyba, że gramy w grę sandboxową. Wtedy kierujemy własną historią.
Odpisz
30 czerwca 2015, 13:15
Tylko że powinna być gwiazdka pod nią pisać: na tych którzy lubią je czytać.
Odpisz
30 czerwca 2015, 13:52
@cyprian1219: Na każdego może to działać, jeśli ma się choć trochę wyobraźni.
Odpisz
30 czerwca 2015, 14:07
Srutu-tutu, ch*ju-muju. Taki bullshit to w dziale gier.
Odpisz
30 czerwca 2015, 14:01
Ta, a na komputery, konsole i telewizory to narzekają, bo to "odmużdżacze".
Odpisz
25 czerwca 2015, 18:45
Tak to działa komputer.
Odpisz
30 czerwca 2015, 13:05
@Crepperowaty: Hejty od molów książkowych :vv
Odpisz
30 czerwca 2015, 13:16
@Crepperowaty: *hejt hejt*
Odpisz
30 czerwca 2015, 13:33
@Crepperowaty: zgadzam się z tobą
Odpisz
30 czerwca 2015, 13:19
Tak działa komputer
Odpisz
25 czerwca 2015, 19:38
U mnie jest bezpiecznie...
Odpisz