Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar gzubix

6 maja 2018, 11:32

Avatar
Konto usunięte

26 kwietnia 2017, 23:37

*pokazuje faka*

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 25 sierpnia 2015, 17:15

kasza ryż i kokaina zrobią z eevee sku*wysyna
dlatego że ich cholernie trudno złapać i pokonać

Avatar PanPieselPL

25 czerwca 2015, 08:32

Istnieje teoria że Suicune, Raikou i Entei (po prawej) są reinkanacjami Vaporeona, Joeltona i Flareona (po lewej)

Avatar Quest123

30 czerwca 2015, 21:18

@PanPieselPL: A dokładniej zostały wskrzeszone i wzmocnione

Avatar PanPieselPL

1 lipca 2015, 18:50

@Quest123: O to chodzi w reinkanacjach...

Avatar Quest123

1 lipca 2015, 23:36

@PanPieselPL: Reinkarnacja to rozpoczęcie życia w nowym ciele (a jakby nie patrzeć to oni mają swoje stare ciała tylko że zmodyfikowane)

Avatar FreezyPop

30 czerwca 2015, 22:11

Ciekawe co się stanie jak tym sterydowym Eevielucjom damy jeszcze Rare Candy...

Avatar
Konto usunięte

30 czerwca 2015, 22:14

@FreezyPop: Wtedy się stanie to co dodałeś do swojego komentarza

Avatar FreezyPop

30 czerwca 2015, 22:16

Wiem *kaszl kaszl* BO JESTEM TAK WYK*RWISTY ŻE PYTANIA SAM SOBIE ODPOWIADAM *kaszl kaszl* przepraszam , mały atak Gimboli ( Eboli Gimbusów )

Avatar VanQuisch

30 czerwca 2015, 23:17

@FreezyPop: Czyli mi mówisz, że z Evee można zrobić Arceusa?

Avatar
Konto usunięte

1 lipca 2015, 09:13

Avatar FreezyPop

1 lipca 2015, 12:03

@VanQuisch: A jak ty piszesz jak jesteś ślepy? Pytanie na pytanie.

Avatar Crepperowaty

25 czerwca 2015, 08:32

W sercu masz steryda...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przerwa na herbatkę

To się nie może nie udać

Jakby trochę nie fair

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Trzeba brać osobną torbę

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka