Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kwiato99

28 maja 2021, 07:23

To ja wsm?

Avatar CALEK

21 marca 2021, 22:26

Zdania zaczynamy z dużej litery I staramy się szukać synonimów do słów powtarzających się w tekście.

Avatar Kubox123456

25 czerwca 2015, 19:12

Ojejejejejejejjejejejejejejjejeje tego nigdy się nie da zmienić żadnym sposobem. Serio. Żadnym.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

16 lutego 2021, 21:40

@ewelkapl: udało się?

Avatar ewelkapl

17 lutego 2021, 08:49

tak, teraz już nie jestem takim znajomym

bo teraz w ogóle nie mam znajomych XD
blagam, nie odpisuj na moje komentarze z przed 6 lat ;-;

Avatar Big_Chungus

8 lutego 2019, 14:31

A no widzisz ja też

Avatar lolpandapl

13 lipca 2019, 16:44

@Big_Chungus: tą ostatnią linijkę wziąłem zbyt dosłownie

Avatar lubieznywieprz

21 sierpnia 2018, 13:59

tak znam ten uczuć

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 22 lipca 2018, 05:28

A próbowałeś coś z tym kiedykolwiek zrobić?? Czy zamierzasz tylko użalać się nad sobą?

Avatar
Konto usunięte

15 lipca 2015, 08:49

A myślałem że dziś nie zobaczę podsumowania mojego życia ;-;

Avatar pixal

4 lipca 2015, 13:12

każdy ma trzy twarze pierwszą przy rodzinie,drugą przy znajomych a trzecią swoja tylko ta osoba pokasuje prawdziwą twarz nikomu więcej nawet rodzinie

Avatar Weroxo

29 czerwca 2015, 20:43

Racja

Avatar ALKATRAZ

25 czerwca 2015, 18:36

człowiek ma wielu znajomych i przy każdym inaczej sie zachowuje. Przy ciotkach jest spokojny, przy kuzynach jest gadatliwy, przy innych kolegach jest cichy, a przy innych jest zarozumiały, no to kim tak naprawde jest ta osoba?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (28)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (28)
Avatar TheHunterMikiPL

28 czerwca 2015, 20:21

mogę zgłosić to na policję, że kłótnie z wyzwiskami mnei gorszą i zajmie się nim policja, a nie, że internet rządzi się własnymi prawami

Avatar
Konto usunięte

28 czerwca 2015, 20:24

@TheHunterMikiPL: Boże ratuj, to zrób to, zamist zaprzeczać podstawowym prawdom.

Avatar Jedenzwielu

25 czerwca 2015, 19:00

Do mnie tez.
Dzisiaj mialem zakonczenie roku,wszyscy koledzy" poszli do McDonalda a potem do siebie nawzajem...kto zostal sam? Ja...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Oliwka406

27 czerwca 2015, 08:50

@Jedenzwielu: Niektórzy to debile i nie warto...

Avatar
Konto usunięte

27 czerwca 2015, 09:17

Hug me, please! Też mnie obgadują i mi przerywają, a niby mnie lubią!

Avatar Myszkapl

25 czerwca 2015, 18:18

To opis mnie... no cóż...

Avatar niewiemcotuwpisaci

26 czerwca 2015, 10:48

@Myszkapl: Mnie też :(

Avatar ewelkapl

26 czerwca 2015, 23:19

@Myszkapl: To opis wszystkich dziewczyn, które nazywają się Ewelina (i wszystkich, które mają w loginie "pl"). :(

Avatar Kriszk1

26 czerwca 2015, 16:45

skąd ja to znam

Avatar adeluna7

26 czerwca 2015, 16:30

Avatar albatrosia

26 czerwca 2015, 16:07

mam tak samo, ale to i tak lepsze od tego niż nie mieć żadnych znajomych (wiem, bo nie miałam znajomych przez 17 lat...)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Frustrujące

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Nieuczciwa ocena

Ładne rzeczy

A, okej

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka