Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zdeklasowani znowu
Były nóżki, nie ma nóżek
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 lipca 2015, 21:28
Wisisz mi odszkodowanie !!Wyje**łem się z krzesła...leżę nie wstaje.
Odpisz
4 lipca 2015, 22:41
*Om nom nom* Pyszna ropa prawda?
Odpisz
4 lipca 2015, 00:40
Kiedy przeczytałem napisy na drzwiach:
Odpisz
3 lipca 2015, 21:25
To zawsze jest zabawne
Odpisz
3 lipca 2015, 21:24
A wiecie, że jestem kulkiem? :D ^^ Ja wiem! I wiem, że to was interesuje, więc piszę :)
Odpisz
3 lipca 2015, 22:36
mów dalej
Odpisz
3 lipca 2015, 23:11
@Angela336: Pomyślałem, że będzie to dobry pomysł, więc zmieniłem profilowe na grzybekballa ;) Ogólnie zrobiłem to w pańcie :D
Odpisz
3 lipca 2015, 23:11
jaka wersja? (XD)
Odpisz
3 lipca 2015, 23:12
Po strzałkach w górę widzę, że wam się spodobało więc niedługo dokończę swoją opowieść ;D
Odpisz
3 lipca 2015, 23:13
@Angela336: v69
Odpisz
3 lipca 2015, 23:14
@Angela336: Pańt to pańt więc to bez różnicy w jakiej wersji powstał mój cudowny avatar, mam nadzieję, że wszystkim podoba ;)
Odpisz
4 lipca 2015, 01:45
nie
Odpisz
3 lipca 2015, 21:17
Wiatrak
Odpisz
3 lipca 2015, 21:09
Co Ameryka ma w misce ?
Odpisz
3 lipca 2015, 21:09
@volf360: wiatrak
Odpisz
4 lipca 2015, 09:31
@volf360: Wiatrak wykorzystujący energie wiatru by wytworzyć z niej prąd. Ameryka go dostała, ponieważ nie dba o środowisko (tak jakby ktoś nie wiedział😁).
Odpisz
3 lipca 2015, 21:07
Pomysłowe :D
Odpisz