Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Trzeba brać osobną torbę
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Co za przypadek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 czerwca 2015, 22:06
Dziewczyny, dziewczyny, czepiacie się dziewczyn, ale przecież wśród facetów też są hipokryci. Wśród wszystkich ludzi jest wielu hipokrytów, śmiem nawet, iż większość nim jest, w mniejszym lub większym stopniu.
Odpisz
30 czerwca 2015, 17:47
Mówisz, żeby nie czepiać się dziewczyn, a czepiasz się facetów.... hipokrytka!
Odpisz
1 lipca 2015, 01:12
@TheTemplar: Zacznijmy od tego, że NIE mówię w ogóle, kogo się czepiać, tylko kogo się aktualnie ludzie bardziej czepiają :> Nie ma tutaj żadnej hipokryzji, tylko zwykłe wyrażenie opinii.
Odpisz
1 lipca 2015, 09:44
Aha.... ratuj się, ratuj.
Odpisz
1 lipca 2015, 13:02
@TheTemplar: To wskaż mi w takim razie zdanie, w którym, według Ciebie, każę się czepiać konkretnej płci.
Odpisz
1 lipca 2015, 13:06
"...czepiacie się dziewczyn, a przecież wśród facetów..." tu zmieniasz temat, nigdzie nie ma nic o "kazaniu", ale to i tak hipokryzja.
Odpisz
2 lipca 2015, 19:24
@TheTemplar: To jest stwierdzenie faktu. Nie zaprzeczysz temu, że wśród facetów są hipokryci.
Odpisz
2 lipca 2015, 19:29
A ty nie możesz zaprzeczyć, że wśród kobiet jest ich po prostu więcej.
Odpisz
2 lipca 2015, 23:30
@TheTemplar: A skąd wiadomo, że ich tam więcej?
Odpisz
3 lipca 2015, 00:15
Przede wszystkim budowa kobiecego mózgu to potwierdza, podobnie jak badania psychologiczne.
Odpisz
3 lipca 2015, 14:57
@TheTemplar: A jakiś dowód na budowę kobiecego mózgu i ogólnie te wszystkie badania?
Odpisz
3 lipca 2015, 15:04
Jak to dowód na dowód? Po prostu o tym poczytaj.
Odpisz
30 czerwca 2015, 21:29
a co nas to?
Odpisz
30 czerwca 2015, 20:04
Odpisz
30 czerwca 2015, 19:24
prawda
Odpisz
30 czerwca 2015, 18:34
Potwierdzę to na własnym przykładzie. W naszej klasie jest kilku ziomków. Palą papierosy(nawet kręcą i sprzedają), piją itd. 2 gimbazjum ogólnie. Ale na takich dziewczyny lecą. Odtrącają tych miłych i mądrych, którzy będą je szanować. A tak btw. jeden z tych u góry przeleciał już jedną z naszej klasy, kilka z innych.
Odpisz
30 czerwca 2015, 18:17
Ale wy ludzie macie błahe problemy. Takie zachowanie jest już przejawem jakieś choroby po prostu. Należy w takim razie szukać zdrowszej psychicznie partnerki która nie chce być męczennikiem takie zachowanie jest niebezpieczne bo może się przejawiać w chęć bycia pomiatanym. Przykład: Kobieta wychodzi za mąż za trzech mężczyzn i wszyscy piją na umór. Wątpię by był to przypadek raczej premedytacja albo BARDZO zły gust.
Odpisz
30 czerwca 2015, 17:49
Nie zrozumiesz kobiet. Znajome tańczyły na dyskotece i zbluzgały gościa bo otwarcie spytał czy tylko się bawią czy może szukają "przygody". Facet był szczery i go wyśmiały. Gdyby krył się ze swoimi zamiarami też by go zbluzgały. Jesteś szczery - źle, jesteś zakłamany - źle. Zrozum kobiety. Czy jest jakaś grupa wsparcia dla kobiet nierozumiejących innych kobiet? Proszę o namiary.
Odpisz
30 czerwca 2015, 17:40
Mentalności kobiety nie zmienisz :)
Odpisz
30 czerwca 2015, 17:32
Toż to prawda.
Odpisz
30 czerwca 2015, 17:26
Odpisz
25 czerwca 2015, 20:15
widzę że ostatnio na jeja jest temat "nierówność płciowa"
Odpisz
25 czerwca 2015, 15:43
bo kobiety nie zrozumiesz, proste :)
Odpisz
25 czerwca 2015, 20:08
@aniula1234: "kobieta nie do rozumienia je, tylko do kochania je"
~Patryk Pietrek~ (ranczo)
Odpisz