Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

26 czerwca 2015, 22:06

Dziewczyny, dziewczyny, czepiacie się dziewczyn, ale przecież wśród facetów też są hipokryci. Wśród wszystkich ludzi jest wielu hipokrytów, śmiem nawet, iż większość nim jest, w mniejszym lub większym stopniu.

Avatar TheTemplar

30 czerwca 2015, 17:47

Mówisz, żeby nie czepiać się dziewczyn, a czepiasz się facetów.... hipokrytka!

Avatar
Konto usunięte

1 lipca 2015, 01:12

@TheTemplar: Zacznijmy od tego, że NIE mówię w ogóle, kogo się czepiać, tylko kogo się aktualnie ludzie bardziej czepiają :> Nie ma tutaj żadnej hipokryzji, tylko zwykłe wyrażenie opinii.

Avatar TheTemplar

1 lipca 2015, 09:44

Aha.... ratuj się, ratuj.

Avatar
Konto usunięte

1 lipca 2015, 13:02

@TheTemplar: To wskaż mi w takim razie zdanie, w którym, według Ciebie, każę się czepiać konkretnej płci.

Avatar TheTemplar

1 lipca 2015, 13:06

"...czepiacie się dziewczyn, a przecież wśród facetów..." tu zmieniasz temat, nigdzie nie ma nic o "kazaniu", ale to i tak hipokryzja.

Avatar
Konto usunięte

2 lipca 2015, 19:24

@TheTemplar: To jest stwierdzenie faktu. Nie zaprzeczysz temu, że wśród facetów są hipokryci.

Avatar TheTemplar

2 lipca 2015, 19:29

A ty nie możesz zaprzeczyć, że wśród kobiet jest ich po prostu więcej.

Avatar
Konto usunięte

2 lipca 2015, 23:30

@TheTemplar: A skąd wiadomo, że ich tam więcej?

Avatar TheTemplar

3 lipca 2015, 00:15

Przede wszystkim budowa kobiecego mózgu to potwierdza, podobnie jak badania psychologiczne.

Avatar
Konto usunięte

3 lipca 2015, 14:57

@TheTemplar: A jakiś dowód na budowę kobiecego mózgu i ogólnie te wszystkie badania?

Avatar TheTemplar

3 lipca 2015, 15:04

Jak to dowód na dowód? Po prostu o tym poczytaj.

Avatar Szoko

30 czerwca 2015, 21:29

a co nas to?

Avatar Cubek

30 czerwca 2015, 20:04

Avatar aojx0

30 czerwca 2015, 19:24

prawda

Avatar KoziLowca

30 czerwca 2015, 18:34

Potwierdzę to na własnym przykładzie. W naszej klasie jest kilku ziomków. Palą papierosy(nawet kręcą i sprzedają), piją itd. 2 gimbazjum ogólnie. Ale na takich dziewczyny lecą. Odtrącają tych miłych i mądrych, którzy będą je szanować. A tak btw. jeden z tych u góry przeleciał już jedną z naszej klasy, kilka z innych.

Avatar Mnich1

30 czerwca 2015, 18:17

Ale wy ludzie macie błahe problemy. Takie zachowanie jest już przejawem jakieś choroby po prostu. Należy w takim razie szukać zdrowszej psychicznie partnerki która nie chce być męczennikiem takie zachowanie jest niebezpieczne bo może się przejawiać w chęć bycia pomiatanym. Przykład: Kobieta wychodzi za mąż za trzech mężczyzn i wszyscy piją na umór. Wątpię by był to przypadek raczej premedytacja albo BARDZO zły gust.

Avatar arki316

30 czerwca 2015, 17:49

Nie zrozumiesz kobiet. Znajome tańczyły na dyskotece i zbluzgały gościa bo otwarcie spytał czy tylko się bawią czy może szukają "przygody". Facet był szczery i go wyśmiały. Gdyby krył się ze swoimi zamiarami też by go zbluzgały. Jesteś szczery - źle, jesteś zakłamany - źle. Zrozum kobiety. Czy jest jakaś grupa wsparcia dla kobiet nierozumiejących innych kobiet? Proszę o namiary.

Avatar
Konto usunięte

30 czerwca 2015, 17:40

Mentalności kobiety nie zmienisz :)

Avatar boleslaw

30 czerwca 2015, 17:32

Toż to prawda.

Avatar Vaas15

30 czerwca 2015, 17:26

Avatar igor_rysiek

25 czerwca 2015, 20:15

widzę że ostatnio na jeja jest temat "nierówność płciowa"

Avatar aniula1234

25 czerwca 2015, 15:43

bo kobiety nie zrozumiesz, proste :)

Avatar dopefish

25 czerwca 2015, 20:08

@aniula1234: "kobieta nie do rozumienia je, tylko do kochania je"
~Patryk Pietrek~ (ranczo)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To będzie bolało

Trzeba brać osobną torbę

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Co za przypadek

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka