Przecież to diabły wcielone!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Najbardziej realistyczny spośród modów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To musiało być męczące
Angielskie śmieszki
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 grudnia 2015, 14:31
na wsi jedna pani# sku*wiel miała cziłała moja noc to piekło
Odpisz
30 czerwca 2015, 11:57
Ah te chihuahua ;-;
Odpisz
2 lipca 2015, 13:46
@LusiX: CHIWEENIE!
Odpisz
2 lipca 2015, 17:06
@TheHunterMikiPL: Yyy.. ?xd
Odpisz
3 lipca 2015, 18:30
@LusiX: to nie jest chihuahua tylko chiweenie
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2015, 20:47
@TheHunterMikiPL: No to Chiweenie Xd i sry Ale dla mnie jest podobny do chihuahua 😞
Odpisz
1 lipca 2015, 17:11
To jakaś nowa rasa szczura?
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2015, 19:46
@DawidThePlayer: to są chiweenie - psy hardcory
Odpisz
2 lipca 2015, 21:54
@TheHunterMikiPL: Tia... przypadkiem nadepniesz i nie ma hardcora.
Odpisz
3 lipca 2015, 18:31
@DawidThePlayer: nie wszystkie chiweenie są takie małe mój chiweenie jest całkiem spory, sąsiad ma małego, kiedyś na niego nadepłem, ale nic mu się nie stało ( jak to brzmialo... )
Odpisz
30 czerwca 2015, 17:51
chiuaua? czyli to gowno szczekające 24na dobe ?
Odpisz
1 lipca 2015, 19:46
@zoomek1423: chiweenie
Odpisz
2 lipca 2015, 13:06
@TheHunterMikiPL: ?
Odpisz
2 lipca 2015, 13:07
@TheHunterMikiPL: dobra rozumiem przeczytałem kom niżej :D
Odpisz
1 lipca 2015, 19:54
to są chiweenie - psy hardcory, krzyżówka chihuahua i jamnika, najmniejszy pies na świecie to chiweenie, choć nie wszystkie są takie małe, mój 1 pies to właśnie chiweenie, skacze w ch*j wysoko, jeden chiweenie ( pies kogoś z mojej rodziny ) skacze tak wysoko że mógłby mnie polizać po twarzy, a nawet na głowę mi wejść, jeśli ktoś ma stabilną siatkę ( z drągami dookoła ) to chiweenie potrafią wchodzić po takich siatkach, chiweenie są równierz bardzo mądre i szybko biegają, mają jeszcze wiele cech, które dodają im za*ebistości, ale nie chce mi się pisać
Odpisz
7 października 2015, 14:56
@TheHunterMikiPL: również*
Odpisz
30 czerwca 2015, 15:39
Chiuaua? Masz na myśli te psopodobne stworzenie składające się w połowie z drgania i w połowie z agresji?
Odpisz
1 lipca 2015, 19:48
chiweenie
Odpisz
30 czerwca 2015, 12:22
ja też widzę w chiuaua diabła ale proszę nie porównywać ich do szczurów bo obrażamy w ten sposób szczury
Odpisz
1 lipca 2015, 19:47
chiweenie...
Odpisz
30 czerwca 2015, 16:03
To nie pies... Pies nie mieści sie w patelni!
Odpisz
30 czerwca 2015, 15:20
Tak samo jest z pinczerami ;_;
Odpisz
30 czerwca 2015, 13:38
ostatni jest gremlinem a nie psem ;__;
Odpisz
30 czerwca 2015, 12:49
ja widzę szczura
Odpisz
30 czerwca 2015, 12:05
Ja tam widzę szczura...
Odpisz
30 czerwca 2015, 11:11
Szczury , nie psy
Odpisz
30 czerwca 2015, 10:32
Ta ziemniakowa moc! Było 9 a teraz 11
Odpisz