Kiedy widzę, że zostałem sam w drużynie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
To musiało być męczące
Trzeba brać osobną torbę
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To by wystarczyło
Drewniany kominek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 lutego 2017, 21:26
Ale przypominam sobie, że w grze jest respawn.
Odpisz
17 listopada 2015, 16:11
ja i tak zazwyczaj gram sam XD bez współpracy lecę na tak zwane "URAAA!!!" (czyli na pałę)
jak ruscy
Odpisz
13 października 2015, 18:05
All Random w Docie 2 w skrócie...
Odpisz
3 lipca 2015, 14:20
To Electric guy
Odpisz
3 lipca 2015, 14:07
Ostatnio zostałem sam w CT na cały team Terrorystów i tak spanikowałem że zrobiłem "ejsika" i rozbroiłem bombę w ostatniej sekundzie :v Thug life :x
Odpisz
3 lipca 2015, 13:20
takie coś mi się zdarza przynajmniej raz na każdy mecz CS'a XD
Odpisz
3 lipca 2015, 11:10
Ja lubię sam zostawać w drużynie bo wtedy jest dużo lepiej bez sabotów
Odpisz
26 czerwca 2015, 07:43
"I wszyzcy to Global Elite".
Odpisz
3 lipca 2015, 10:54
@kacper100025: *Wszyscy
~Grammar ZSRR
Odpisz
3 lipca 2015, 10:59
Grammar Soviet.
Odpisz
3 lipca 2015, 10:29
Tak się czują nooby a ja się czuję tak.
Odpisz
3 lipca 2015, 10:30
@Cubek:
Odpisz
3 lipca 2015, 10:32
@Cubek: A na koniec i tak cię za**bią. Lepiej używać strategii, a nie wpi***alać się z krzykiem między trzy dupy wroga.
Odpisz
3 lipca 2015, 10:57
Jak Pasza w cs' ie!
Odpisz
3 lipca 2015, 11:35
xm dobrze sobie radzi na bliskie kontakty z kilkoma przeciwnikami nawet jeśli mają kevlar a ty nie
Odpisz
3 lipca 2015, 10:14
Nadawał by się na nowego mema.
Odpisz
25 czerwca 2015, 19:55
Nazwiemy go "Electric guy" może być
Odpisz
Edytowano - 25 czerwca 2015, 20:48
@carmilion: Nazwa spoko ;).
Odpisz
26 czerwca 2015, 12:36
@Woj2000: ok to teraz jego nazwa!
Odpisz
26 czerwca 2015, 09:41
kiedy nie widze ze kestem sam na pieciu i to ugraywam #wczoraj
Odpisz
25 czerwca 2015, 19:51
Widzę nowy mem :D
Odpisz
26 czerwca 2015, 00:26
widzę nowy avatar
Odpisz
25 czerwca 2015, 20:51
Dzienks za wsparcie ;). Może trafi na główną....
Odpisz
Edytowano - 25 czerwca 2015, 19:38
Nice meme m8.
Odpisz