Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Najbardziej realistyczny spośród modów
Można, tylko trzeba wstawać rano
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nie znoszę kleszczy
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lipca 2015, 23:46
Kiedyś ktoś zadzwonił domofonem, zaczął przeklinać i udawać dźwięki "seksu". Wyszłam na balkon, a okazało się, ze to mój 8 letni sąsiad... ;-;
Odpisz
1 kwietnia 2019, 07:32
@Natalia1402: "seksu"
Odpisz
25 lipca 2017, 00:12
Ja zawsze mówię "otwórz"
Odpisz
11 lipca 2015, 21:09
brawo "ja"
Odpisz
5 lipca 2015, 16:19
Był filmik jak koleś sprawdza kto wpuści na "ja" :P
Odpisz
5 lipca 2015, 19:07
@dolares97: dasz nazwę filmiku?
Odpisz
5 lipca 2015, 19:19
@CrazzyMonte: Dołączam się do pytania.
Odpisz
6 lipca 2015, 07:11
@CrazzyMonte: To ja, otwórz! - Wapniak i BartekUSA
Odpisz
6 lipca 2015, 14:03
@CrazzyMonte: Kolega pieerzyk był szybszy : )
Odpisz
5 lipca 2015, 16:34
U mnie przeważnie działa: "No."
Odpisz
5 lipca 2015, 21:36
@XiaTheWolf: I u mnie też :)
Odpisz
26 czerwca 2015, 16:24
-Kto tam?
-ZUS
-Kto?
-Jezus!
Odpisz
Edytowano - 5 lipca 2015, 16:07
@pieerzyk: "To drzwi nie otworzy" - Jehowi~
Odpisz
5 lipca 2015, 19:53
@pieerzyk: jeZUS Chytrus
Odpisz
5 lipca 2015, 19:20
Ja zawsze mówię: "To ja"
Odpisz
5 lipca 2015, 19:07
Ja zawsze mówię "To ja "
Odpisz
5 lipca 2015, 19:06
dlatego moja rodzina zrobiła coś takiego że jak to ktoś z nas to dzwoni (nie powiem ile) razy pod rząd ;D
Odpisz
5 lipca 2015, 18:06
Typowa rozmowa wygląda mniej więcej tak:
*wybranie numeru*
- Kto?
- Ja
*otworzenie drzwi*
Odpisz
5 lipca 2015, 18:05
"Jaki Ja?"
Odpisz
Edytowano - 5 lipca 2015, 17:39
-Kto tam?
-Ja.
Bert nie był świadomy, że wpuszcza Shreka, Armię Rosyjską i jehowych.
Odpisz
5 lipca 2015, 16:12
Magiczne hasło brzmi jeszcze ''Otwieraj te pie**olone drzwi, siatki ciężkie, a ty starej matce drzwi zamykasz!'' ;-;
Odpisz
5 lipca 2015, 16:54
@kaka77: ...
Odpisz
5 lipca 2015, 16:55
Komentarz głęboki jak moje gardło.
Odpisz
5 lipca 2015, 16:57
:p
Odpisz
5 lipca 2015, 16:57
wim
Odpisz
5 lipca 2015, 18:56
zmieści się tam mój miecz?
Odpisz
5 lipca 2015, 18:59
@thepolishguy: Tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
5 lipca 2015, 19:00
To na priv? xd
Odpisz
5 lipca 2015, 19:04
@thepolishguy: Oke
Odpisz