Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nie idź!
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Dobrze czasem się oderwać
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 grudnia 2020, 17:21
No chyba twoja stara
Odpisz
14 grudnia 2019, 00:01
Ok boomer
Odpisz
4 lipca 2018, 13:09
Jakby dało się inaczej
Odpisz
1 lutego 2018, 19:27
Nowa zagatla
Odpisz
17 grudnia 2017, 13:29
to że ty tak żyjesz, to nie znaczy, że inni też
Odpisz
4 września 2017, 22:02
Się w filozofa będziesz ku*wa bawił?
Odpisz
29 czerwca 2015, 10:38
Jesz? Srasz? Ruszasz się? To żyjesz. #biologia
Odpisz
29 czerwca 2015, 11:25
@Nieznany_w_internecie: a co jeśli nie je nie pije nie sra nie sika?
Odpisz
29 czerwca 2015, 11:57
@WolfWolfyWolf: To jesteś martwy. To dość oczywiste, przyznasz.
Odpisz
29 czerwca 2015, 12:20
@Nieznany_w_internecie: ale robi te rutyny poza tymi które napisałem?
Odpisz
29 czerwca 2015, 13:17
@WolfWolfyWolf: Jest. Martwy. Biologicznie.
Odpisz
29 czerwca 2015, 14:46
@Nieznany_w_internecie: biologicznie...fizycznie żyje.
Odpisz
29 czerwca 2015, 15:02
@WolfWolfyWolf: Mam wrażenie że sam/a nie wiesz o czym mówisz.
Odpisz
29 czerwca 2015, 17:02
@WolfWolfyWolf: Robot w fabryce rusza się i wykonuje rutynowe czynności. Ale czy żyje? Nie. Funkcjonuje. A żyć i funkcjonować to różnica.
Odpisz
30 czerwca 2015, 00:09
@darcus: Tylko czekalem aż ty skomentujesz
Odpisz
30 czerwca 2015, 00:11
@WolfWolfyWolf: To ma być prowokacja?
Odpisz
1 lipca 2015, 00:19
@darcus: nie, tylko honor gdy patrzę kto mi daje powiadomienie i troll...
Odpisz
29 czerwca 2015, 22:45
Trochę kreatywności i ruchu i każdy dzień jest inny :D
Odpisz
29 czerwca 2015, 10:21
Autorze obrazka, proponujesz jakąś alternatywę czy tylko narzekasz na normalne, spokojne życie jak jakiś gimbo-rebeliant po obejrzeniu "Podziemnego Kręgu"?
Odpisz
29 czerwca 2015, 10:28
@Sauron: Alternatywą może być zwiedzanie, ruch i odkrywanie nowych części świata, których nigdy na oczy nie widziałeś, człowiek kiedyś wędrował, szukał i żył przygodą, po czym usiadł i siedzi i tak do dziś.
Poza tym ruch jest zdrowszy od siedzenia w jednym miejscu.
Człowiek jest stworzeniem które potrzebuje dużo się poruszać, choć w naturze też ma i lenistwo, a skutkiem tego jest śmierć przed 60, bo się spasie jak świnia i przez cholesterol serce wysiada.
Odpisz
29 czerwca 2015, 14:31
@jacek1s: To się ruszaj, zwiedzaj, odkrywaj! Kto ci broni? Twój wybór.
Odpisz
29 czerwca 2015, 19:34
@els__: ruszaj-ok .Jeśli masz czas to spoko
zwiedzaj -kasy mało bardzo
Odpisz
29 czerwca 2015, 18:16
no nie wszyscy jesteśmy zombie... noo i nie pod takim kątem w ogóle na to patrzę... Bo jak dla mnie już taka epidemia zombie trwa - ludzie zabijają tych "nie zarażonych" , jeśli ich nie zabiją to ci ludzie też idą zabijać, albo uciekają i patrzą na to wszystko....
Odpisz
29 czerwca 2015, 17:09
Tak, żyjemy. Jako przykłady dam to, że musimy jeść, musimy pić bo nie wykonywanie tych czynności doprowadzi do zgonu. A i jeszcze potrzebujemy snu oraz czujemy ból i chorujemy.
Odpisz
Edytowano - 29 czerwca 2015, 14:15
Nie da się "nic nie robić". Nawet gdy wstrzymiesz oddech, to twoje serce bije. A gdy jesteś martwy, leżysz w grobie, to robisz coś. Po prostu leżysz w grobie.
A tak btw. Człowiek może wymyślić coś czego nie ma na świecie, czyli praktycznie nie istnieje. Jednak człowiek wymyślił to coś, więc istnieje.. Ale tylko w głowie. W naszych myślach.
Odpisz
29 czerwca 2015, 13:51
Kolejny gimbus zmieniający świat -,-
Odpisz
29 czerwca 2015, 11:48
świetny obrazek daje wszystkim strzałki w góę
Odpisz
29 czerwca 2015, 13:48
@aojx0: to daj w dół 800 strzałek
Odpisz
29 czerwca 2015, 12:24
Każdy quest jest inny.
Odpisz