Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar polska_cebulka

9 grudnia 2020, 17:21

No chyba twoja stara

Avatar Miszsz

14 grudnia 2019, 00:01

Ok boomer

Avatar PanMisiek

4 lipca 2018, 13:09

Jakby dało się inaczej

Avatar WolfieTheGamer

1 lutego 2018, 19:27

Nowa zagatla

Avatar PacioWsky

17 grudnia 2017, 13:29

to że ty tak żyjesz, to nie znaczy, że inni też

Avatar Asiimov

4 września 2017, 22:02

Się w filozofa będziesz ku*wa bawił?

Avatar Nieznany_w_internecie

29 czerwca 2015, 10:38

Jesz? Srasz? Ruszasz się? To żyjesz. #biologia

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar darcus

30 czerwca 2015, 00:11

@WolfWolfyWolf: To ma być prowokacja?

Avatar WolfWolfyWolf

1 lipca 2015, 00:19

@darcus: nie, tylko honor gdy patrzę kto mi daje powiadomienie i troll...

Avatar NightFox

29 czerwca 2015, 22:45

Trochę kreatywności i ruchu i każdy dzień jest inny :D

Avatar Sauron

29 czerwca 2015, 10:21

Autorze obrazka, proponujesz jakąś alternatywę czy tylko narzekasz na normalne, spokojne życie jak jakiś gimbo-rebeliant po obejrzeniu "Podziemnego Kręgu"?

Avatar jacek1s

29 czerwca 2015, 10:28

@Sauron: Alternatywą może być zwiedzanie, ruch i odkrywanie nowych części świata, których nigdy na oczy nie widziałeś, człowiek kiedyś wędrował, szukał i żył przygodą, po czym usiadł i siedzi i tak do dziś.
Poza tym ruch jest zdrowszy od siedzenia w jednym miejscu.
Człowiek jest stworzeniem które potrzebuje dużo się poruszać, choć w naturze też ma i lenistwo, a skutkiem tego jest śmierć przed 60, bo się spasie jak świnia i przez cholesterol serce wysiada.

Avatar els__

29 czerwca 2015, 14:31

@jacek1s: To się ruszaj, zwiedzaj, odkrywaj! Kto ci broni? Twój wybór.

Avatar DiKarpio

29 czerwca 2015, 19:34

@els__: ruszaj-ok .Jeśli masz czas to spoko
zwiedzaj -kasy mało bardzo

Avatar Oliwka_99

29 czerwca 2015, 18:16

no nie wszyscy jesteśmy zombie... noo i nie pod takim kątem w ogóle na to patrzę... Bo jak dla mnie już taka epidemia zombie trwa - ludzie zabijają tych "nie zarażonych" , jeśli ich nie zabiją to ci ludzie też idą zabijać, albo uciekają i patrzą na to wszystko....

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2015, 17:09

Tak, żyjemy. Jako przykłady dam to, że musimy jeść, musimy pić bo nie wykonywanie tych czynności doprowadzi do zgonu. A i jeszcze potrzebujemy snu oraz czujemy ból i chorujemy.

Avatar Kivera

Edytowano - 29 czerwca 2015, 14:15

Nie da się "nic nie robić". Nawet gdy wstrzymiesz oddech, to twoje serce bije. A gdy jesteś martwy, leżysz w grobie, to robisz coś. Po prostu leżysz w grobie.
A tak btw. Człowiek może wymyślić coś czego nie ma na świecie, czyli praktycznie nie istnieje. Jednak człowiek wymyślił to coś, więc istnieje.. Ale tylko w głowie. W naszych myślach.

Avatar NinjaPotato

29 czerwca 2015, 13:51

Kolejny gimbus zmieniający świat -,-

Avatar aojx0

29 czerwca 2015, 11:48

świetny obrazek daje wszystkim strzałki w góę

Avatar Mrkociak

29 czerwca 2015, 13:48

@aojx0: to daj w dół 800 strzałek

Avatar blanki

29 czerwca 2015, 12:24

Każdy quest jest inny.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Można, tylko trzeba wstawać rano

Nie idź!

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Dobrze czasem się oderwać

Ostry ten sędzia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka