Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Drojan

3 lipca 2015, 20:36

Cola jest słodsza dlatego jej nie lubię.Pepsi zaś jest za**biście dobra

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Drojan

4 lipca 2015, 23:09

@panther500: Cola próbowała sprzedać Pepsi recepturę, Ci jednak chcieli zostać przy swoim.W smaku czuć jedynie, że pepsi jest mniej słodsza i bardziej gazowana, ale receptury są inne

Avatar panther500

5 lipca 2015, 00:34

@Drojan: Jednakże zbytnio za dużo się nie różnią w składzie

Avatar
Konto usunięte

4 lipca 2015, 22:47

Żadnej różnicy nie czuję podczas picia Pepsi i Coca-Coli.

Avatar
Konto usunięte

3 lipca 2015, 19:58

pepsi było pierwsze, rok później doszła coca-cola.

Avatar trolem

3 lipca 2015, 20:32

Chyba na odwrót.

Avatar
Konto usunięte

3 lipca 2015, 20:59

To nie jest prawda, ponieważ pierwsza Cola była dostępna już w XIX wieku i była dostępna tylko w aptekach. Wtedy uznawano ją za środek leczniczy. :)

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 4 lipca 2015, 05:12

Jako produkt spożywczy. Wikipedia nie jest wszechwiedząca.

Avatar
Konto usunięte

4 lipca 2015, 10:36

Tylko, że ja nie wzięłam tego z Wikipedii. ;)

Avatar
Konto usunięte

4 lipca 2015, 00:40

Dla mnie Pepsi jest zdecydowanie lepsza od Coca-Coli

Avatar Karolqa

3 lipca 2015, 22:49

pepsi vs cola? zdecydowanie PEPSI

Avatar Polska_z4smazka

3 lipca 2015, 21:57

cola i pepsi jest jak mirinda i fanta - niby inna ale jednak taka sama... Przynajmniej według mnie. Nie rozróżniam smaku ani nic, dla mnie to pepsi lepsza - bo tańsza.

Avatar bylejakbylegdzie

27 czerwca 2015, 16:01

ja wolę pepsi bo coca cola to tylko zero mi smakuje

Avatar Sir_Snoge

3 lipca 2015, 19:50

@bylejakbylegdzie: Cola się za bardzo klei i jest za słodka? Takie jest moje zdanie :)

Avatar hehineji

3 lipca 2015, 20:35

@bylejakbylegdzie: ja nie lubię ani tego ani tego. pije tylko pepsi max, ponieważ lubię smak jadu skorpiona z odrobiną gazu pieprzowego

Avatar panther500

3 lipca 2015, 20:46

@hehineji: Ta lepiej odstaw te swoje kubusie. ....

Avatar
Konto usunięte

3 lipca 2015, 20:58

@hehineji: Masz na imię Szymon, a na avatarze masz Kubuś.... ;___; Dzwonię na policje!!

Avatar
Konto usunięte

3 lipca 2015, 20:45

Tyle lat w niewiedzy
F**K

Avatar AppleJack_17

3 lipca 2015, 19:54

Przeczytałam piersi xD

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Redclawface

19 września 2015, 08:50

@AppleJack_17: Bałkanica

Avatar AppleJack_17

21 września 2015, 14:53

Avatar DanateDMC

27 czerwca 2015, 22:14

Nie wydaje mnie się.

Avatar rozwalgo

27 czerwca 2015, 18:02

Avatar konbed

27 czerwca 2015, 15:51

Nie wiem, czy dobrze to interpretuje, ale widzę, że wg autora obrazka pepsi to najzwyczajniejsza coca cola. Ale obie cole mają inną recepturę i smakują inaczej(ja preferuję pepsi).
No chyba, że nie chodzi o to to dawać minusy >:D

Avatar bylejakbylegdzie

27 czerwca 2015, 16:00

@konbed: i pepsi ma 3 gamy więcej cukru ale skład ten sam

Avatar
Konto usunięte

27 czerwca 2015, 15:04

Dobre, dobre...

Avatar SurMix

27 czerwca 2015, 14:06

Czemu tam pisze Coco Cola?

Avatar
Konto usunięte

27 czerwca 2015, 14:30

@SurMix: Cock cola ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar SurMix

27 czerwca 2015, 14:45

@SurMix: Nie ma to jak minusować bo ktoś o coś zapytał.

Avatar biceps2000

Edytowano - 27 czerwca 2015, 14:59

Za dużo porno stary

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 4 lipca 2015, 22:55

@SurMix: Masz rację też to zauważyłem.

O to piękne pudełeczko na strzałki w górę oraz w dół. |__________________________|
A strzałki w dół są zaliczane do strzałek w górę, więc wygrałem i żadnego hejta już nigdy nie będę miał.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Mało znany szczegół

Phi!

Deal życia

Ostry ten sędzia

Pilne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka