Cała prawda o publicznych wystąpieniach
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Deal życia
Nigdy na to nie wpadną
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 lipca 2015, 11:12
Odpisz
6 lipca 2015, 10:38
Cóż, trzeba zwrócić uwagę, że nie wszystkie publiczne wystąpienia tak wyglądają. Są przecież osoby, które przed widownią czują się bardziej komfortowo niż poza zasięgiem jej wzroku.
Odpisz
6 lipca 2015, 10:19
Nigdy nie miałem tremy i ogólnie mało się denerwuję przed występami, a występuję bardzo często.. coś ze mną nie tak?
Odpisz
Edytowano - 6 lipca 2015, 10:36
@Chrzaszcz_Trzcinowy: jak często występujesz to normalka, moja dziewczyna występuje grając na gitarze i śpiewając, jakoś nie narzeka na stres
stary, nie przejmuj się :)
Odpisz