Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar patrczek111

18 maja 2012, 21:55

JA KOCHAĆ KOT-KICIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :)

Avatar Kindero

19 maja 2022, 12:56

Avatar kronim

10 listopada 2015, 16:47

kot - hitler

Avatar TheWall02

25 maja 2015, 18:05

forever kalone :D

Avatar Egzi01

4 grudnia 2013, 21:30

kotever alone

Avatar Niedozdobycia000

30 maja 2013, 13:51

słodziutkie pyśki wy moje :# <33

Avatar loki111

19 maja 2012, 18:49

kochane kotki ^_^

Avatar
Konto usunięte

17 maja 2012, 08:15

Żałosne. Nic w tym śmiesznego nie ma.

Avatar
Konto usunięte

17 maja 2012, 17:07

racja

Avatar poduszka123

18 maja 2012, 07:42

słuchaj jak ty wypisujesz takie bzdety o kotach to nikt i nic ci nie przeszkadza a jak sobie pieski wychwalasz to wszystko gra i gitara nie?

Avatar
Konto usunięte

18 maja 2012, 17:20

@poduszka123: Otóz nie o to chodzi mi, że są koty tylko o to, że JA nie znoszę tępych, nic nie wnoszących obrazków o zwierzętach.

Avatar poduszka123

18 maja 2012, 21:54

No to chyba jestes ślepa

Avatar poduszka123

18 maja 2012, 07:44

przecież koty nie są tak beznadziejne co jeden obrazek o kotach zaraz wszyscy je ganią i wg, Ja np nie lubie psów a nie wypisuje takich pierdół pod obrazkami z nimi trochę szacunku...

Avatar mikulek04

18 maja 2012, 15:16

@poduszka123: true story

Avatar mikulek04

17 maja 2012, 21:41

nie wiem, co wam nie pasuje :-/
5/5

Avatar poduszka123

18 maja 2012, 07:43

@mikulek04: popieram

Avatar
Konto usunięte

17 maja 2012, 16:39

jak dla mnie forever alone to powinien być ten kot z tyłu

Avatar
Konto usunięte

17 maja 2012, 17:07

wiem ja tez a te 3 powinny sie razem bawic

Avatar Baca_online

17 maja 2012, 12:01

koty + memy = 1/5

Avatar kama12345

17 maja 2012, 16:25

@Baca_online: poparte

Avatar amekninja555

17 maja 2012, 09:34

Dla mnie najważniejsze jest jedno..............KICIUŚ!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Północne Węgry

To by wystarczyło

Można, tylko trzeba wstawać rano

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka