Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Ostry ten sędzia
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Przypałowo
Nigdy na to nie wpadną
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 listopada 2020, 07:43
2020 a diablo 3 nadal fajna Giera
Odpisz
17 maja 2012, 18:19
O boże... X.x Co wy macie z tym diablo??? To tylko ogłupiająca gra w której łazisz z jakimiś mieczami, w ogóle walczysz z jakimiś stworami... O_O
Odpisz
17 maja 2012, 20:50
Jak sie ni znasz to lepiej nic nie pisz.
Odpisz
18 maja 2012, 16:45
jak chcesz to dam ci patcha antysatanistycznego od mojego księdza spakowanego winrarem na diablo 2 żebyś zobaczył se jakie to jest fajne.
Odpisz
20 maja 2012, 09:52
@harryolo: Grałem w diablo... Jak dla mnie jest to tylko idiotyczna gra... Nie mam nic do ludzi którzy w to grają, po prostu mam inne zdanie.
Odpisz
22 maja 2012, 20:45
czyli nie hcesz tego patcha? bo ja już mam do 3 :) :P
Odpisz
27 maja 2012, 16:52
@harryolo: A no daj :D
Odpisz
16 września 2014, 13:42
@harryolo: Reaper of Souls? mam
Odpisz
24 września 2014, 07:43
@Tymek590: Odpowiadasz na komentarz zprzed 2,5lat!? Dude reapers of souls nie było nawet planowane.
Odpisz
Edytowano - 25 września 2014, 17:36
@harryolo: nie patrzę na datę
Odpisz
29 grudnia 2017, 15:23
@Tymek590: To zacznij patrzeć
Odpisz
29 grudnia 2017, 15:25
@PazdanBoy: dzięki, wezmę se to do serca
Odpisz
29 grudnia 2017, 15:27
@Tymek590: Tylko nie włóż za głęboko bo może wyjść w postaci stolca
Nie pytaj skąd to wiem
Odpisz
29 grudnia 2017, 16:20
@PazdanBoy: k
Odpisz
29 maja 2012, 16:49
Prosze: C://destkop/diablo 3/patch antysatanistyczny
tam to znajdziesz :)
Odpisz
16 maja 2012, 18:25
O co wam chodzi z dlablo ? to tylko gra jak gothic albo inne
Odpisz
17 maja 2012, 13:29
Ja myślę, że Gothica 3/4 zrobili dla kasy :/
Diablo (przynajmniej wszyscy tak myślą) jest dobrą i wciągającą gra
Odpisz
17 maja 2012, 16:09
Na którą ludzkość czekała 12 lat
Odpisz
16 maja 2012, 20:19
jakie neo kto gra jeszcze w to gówno podniecają się tym dzieci tak jak np. " mięsny Jeż " żałosne 1/5
Odpisz
16 maja 2012, 20:51
@jacek1s: Diablo to nie gówno =.=
Odpisz
16 maja 2012, 21:00
tak... tylko odgrzewany suchar
Odpisz
17 maja 2012, 08:27
@jacek1s: Wiesz... Do takich dzieci jak ty to nie mam cierpliwości. Obrażasz innych udowadniając tym swoją niekompetencję. Ile to masz lat ?! Osiem?
Odpisz
17 maja 2012, 08:53
@shark2199: 17 a co ? nie podoba się coś ? jak dla mnie ta gra jest po***na i tyle
Odpisz
17 maja 2012, 13:40
@jacek1s: TY 17:D
Odpisz
16 maja 2012, 23:43
chodzi o to że ta gra będzie znowu na dla 20 lat
Odpisz
16 maja 2012, 19:43
a to zdjęcia z jakiegoś filmu???
Odpisz
16 maja 2012, 16:13
Jeśli chłopak woli grę zamiast ładnej dziewczyny... 0.0 ... jest dziwny... lub jest gejem.
Oczywiście widać że drugie zdjęcie zostało 'zfotomontażowe' i obrazek to tylko taki żart.
Odpisz
16 maja 2012, 17:42
Jeśli chłopak woli dziewczynę, od Diablo III, to jest dziwny.
Odpisz
16 maja 2012, 18:54
@ziom200: To jest no-lifem ;)
Odpisz
16 maja 2012, 15:24
drugie widac że nie prawdziwe
Odpisz
16 maja 2012, 17:47
@sradzikxd: ak ma
Odpisz
16 maja 2012, 16:35
widać bo to jest tak specjalnie
Odpisz
16 maja 2012, 15:00
xD
Odpisz