Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kaciej21

13 listopada 2020, 07:43

2020 a diablo 3 nadal fajna Giera

Avatar
Konto usunięte

17 maja 2012, 18:19

O boże... X.x Co wy macie z tym diablo??? To tylko ogłupiająca gra w której łazisz z jakimiś mieczami, w ogóle walczysz z jakimiś stworami... O_O

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar PazdanBoy

29 grudnia 2017, 15:27

@Tymek590: Tylko nie włóż za głęboko bo może wyjść w postaci stolca
Nie pytaj skąd to wiem

Avatar Tymek590

29 grudnia 2017, 16:20

Avatar harryolo

29 maja 2012, 16:49

Prosze: C://destkop/diablo 3/patch antysatanistyczny
tam to znajdziesz :)

Avatar
Konto usunięte

16 maja 2012, 18:25

O co wam chodzi z dlablo ? to tylko gra jak gothic albo inne

Avatar nieznany

17 maja 2012, 13:29

Ja myślę, że Gothica 3/4 zrobili dla kasy :/

Diablo (przynajmniej wszyscy tak myślą) jest dobrą i wciągającą gra

Avatar ziom200

17 maja 2012, 16:09

Na którą ludzkość czekała 12 lat

Avatar jacek1s

16 maja 2012, 20:19

jakie neo kto gra jeszcze w to gówno podniecają się tym dzieci tak jak np. " mięsny Jeż " żałosne 1/5

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar jacek1s

17 maja 2012, 08:53

@shark2199: 17 a co ? nie podoba się coś ? jak dla mnie ta gra jest po***na i tyle

Avatar Umpa94

17 maja 2012, 13:40

@jacek1s: TY 17:D

Avatar
Konto usunięte

16 maja 2012, 23:43

chodzi o to że ta gra będzie znowu na dla 20 lat

Avatar jo_jo_a

16 maja 2012, 19:43

a to zdjęcia z jakiegoś filmu???

Avatar
Konto usunięte

16 maja 2012, 16:13

Jeśli chłopak woli grę zamiast ładnej dziewczyny... 0.0 ... jest dziwny... lub jest gejem.
Oczywiście widać że drugie zdjęcie zostało 'zfotomontażowe' i obrazek to tylko taki żart.

Avatar ziom200

16 maja 2012, 17:42

Jeśli chłopak woli dziewczynę, od Diablo III, to jest dziwny.

Avatar
Konto usunięte

16 maja 2012, 18:54

@ziom200: To jest no-lifem ;)

Avatar sradzikxd

16 maja 2012, 15:24

drugie widac że nie prawdziwe

Avatar grubson5022

16 maja 2012, 17:47

@sradzikxd: ak ma

Avatar Radziosek

16 maja 2012, 16:35

widać bo to jest tak specjalnie

Avatar bloodasasin

16 maja 2012, 15:00

xD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Północne Węgry

Nieuczciwa ocena

Nie idź!

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Pozdrawiam świetliki

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka