Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mysz_Komputerowa

22 października 2017, 13:10

Chciałem tylko powiedzieć, że ludzie których śmieszą memy typu Ni🅱🅱a to normiki, którzy podążają za grupą. Jakiś koleś ku*wa znalazł sobie na reddicie jakiegoś mema tego typu wrzucił go tu i wszyscy zaczęli się tym jarać. Jeja upada.

Avatar kronim

27 grudnia 2015, 15:16

Hejka co u was ?

Avatar Sebzer

6 grudnia 2015, 19:12

nienawidzę takich ludzi :c

Avatar
RhobarIII

Edytowano - 3 lipca 2015, 20:06

Dla niewtajemniczonych: patrz niżej.

Avatar Brachiozaur08

Edytowano - 3 lipca 2015, 20:39

Wszystko ok...

Avatar mtista

Edytowano - 3 lipca 2015, 15:38

*shopping. Słownik języka angielskiego tez by sie przydal

Avatar twojastara2001

3 lipca 2015, 13:39

BULKA Z MASLEM RZONDZI !!!!!!!!1111

Avatar sylwon1234

Edytowano - 3 lipca 2015, 14:15

@twojastara2001: Rozumiem. Zachowujesz się jak alkatraz a nawet gorzej po to żeby wkurzac innych. Twoim celem jest albo zdobycie jak największej ilosci lapek w dol, albo wnerwianie innych. Albo po prostu jesteś debilem. Wyszedles niedawno z działu gier i teraz udowadniasz swojej niekompetencji by być przyjętym do społeczności Jeja.pl.Prosze, Wyjdz z stąd, wpisz sobie nwm, gry w google i nie pokazuj się tutaj. Albo po prostu zmien dział na Jeja. Nie chce widzieć twoich durnych komentarzy. Ja k chcesz się wypowiedzieć to rób to bardziej dojrzale, a nie w stylu masło rzadzi.

Avatar LifeToLife

3 lipca 2015, 16:47

@sylwon1234: Nie karm Trolli.

Avatar sylwon1234

3 lipca 2015, 17:04

@LifeToLife: Racja.

Avatar qwerty41

3 lipca 2015, 21:09

@sylwon1234: 2001 rocznik

Avatar sylwon1234

4 lipca 2015, 09:03

@qwerty41: No i?

Avatar qwerty41

5 lipca 2015, 08:50

@sylwon1234: On nie ty

Avatar sylwon1234

5 lipca 2015, 14:08

@qwerty41: Możesz po Polsku? Bo nie rozumiem.

Avatar Fatality14

15 lipca 2015, 10:38

@sylwon1234: To ja ci wyjaśnię: qwertyemu pewnie chodzi o to że ten ''twojastara'' to gimbus i mu odpi***ala.

Avatar sylwon1234

16 lipca 2015, 20:23

@Fatality14: Rozumiem. To właśnie (w roszrzerzeniu) napisałem.

Avatar Fatality14

16 lipca 2015, 20:31

@sylwon1234: Pewnie nie zrozumiał twojego wpisu.

Avatar SurMix

3 lipca 2015, 12:29

Supcio.

Avatar Hardtanks

3 lipca 2015, 12:23

Janusz romantyzmu

Avatar
Konto usunięte

3 lipca 2015, 12:23

grammar nazi da like temu obrazkowi

Avatar kamykPL

3 lipca 2015, 12:57

Tu nie ma lików.

Avatar
RhobarIII

3 lipca 2015, 18:02

@kamykPL: A co z przyciskiem "Lubię to!"?

Avatar kamykPL

3 lipca 2015, 18:53

Tu tego nie ma.

Avatar
Konto usunięte

3 lipca 2015, 19:01

@kamykPL: ale jak obrazek trafi na fb

Avatar
RhobarIII

3 lipca 2015, 20:07

@kamykPL: patrz na górę

Avatar kamykPL

3 lipca 2015, 21:11

Pomyślałeś i tym że mogę być na apce?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Można, tylko trzeba wstawać rano

Jakby trochę nie fair

Niezniszczalne

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka