Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie po oczach
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Dobrze czasem się oderwać
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 czerwca 2017, 10:20
Odpisz
5 października 2012, 09:16
hahaha ja tak dzwoniłam o 23.57 :D
Odpisz
21 maja 2012, 13:45
nie było czasem ?
Odpisz
22 maja 2012, 16:13
@Cichy159: było tylko ze na końcu powiedział "Nie! Byłem w śpiączce.
Dzięki ze mnie obudziłeś.
Odpisz
22 maja 2012, 16:26
to to samo.1
Odpisz
22 maja 2012, 18:11
@Cichy159: nie.
Odpisz
21 maja 2012, 13:18
często tam mam 4/5 (a nie kiedy to ja dla jaj 3 kwietnia dzwonię)
Odpisz
21 maja 2012, 14:09
@Arek_PL: 3 kwietnia? a nie 1 ?
Odpisz
21 maja 2012, 14:40
@seba9098: Zostaw go, jest alfabetą:D
Odpisz
21 maja 2012, 16:02
@Piotr99: Chyba analfabetą. :-)
Odpisz
22 maja 2012, 14:46
@chupacabra001: Co ciekawe, dostałem 2 minusy, mimo że postawiłem po alfabecie znak :D. Trudno, następnym razem będę pisał "ŻAAAAAART!!!!!"
Odpisz
21 maja 2012, 21:15
znam to z skądś
Odpisz
21 maja 2012, 15:53
Ja zazwyczaj mówię "Nie! Oglądam sobie powieki!".
Odpisz
17 maja 2012, 18:00
fajne
Odpisz