Obserwując niebo każdej nocy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Drewniany kominek
Najbardziej realistyczny spośród modów
Papierowa szkoła posting
Rel
Dwa oblicza
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 lipca 2015, 08:03
Oj, Figaro! Znowu to samo!
Odpisz
6 lipca 2015, 21:08
Wyjątkowo słabe...
Odpisz
6 lipca 2015, 18:50
http://www.obrazki.jeja.pl/149717,ernie-lubil-patrzec-noca-w-niebo.html rozumiem kontynuacja :P
Odpisz
6 lipca 2015, 18:10
a o mnie zapomnieli
Odpisz
6 lipca 2015, 16:03
Było, z innym obrazkiem ale było.
Odpisz
6 lipca 2015, 16:56
@DMCJCD: Potwierdzam
Odpisz
6 lipca 2015, 16:03
Było, ale w trochę innej formie
Odpisz
6 lipca 2015, 16:02
Ernie, masz prze****ne!
Odpisz