Największe koszmary graczy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tęskniliście za upałami?
Były nóżki, nie ma nóżek
Angielskie śmieszki
Zdeklasowani znowu
Rel
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 lipca 2015, 20:31
A gdzie Uplay ?
Odpisz
14 lipca 2015, 21:39
@BVBARMY: Czemu ludzie tak bardzo nienawidzą Uplaya i Origina?
Odpisz
14 lipca 2015, 21:43
@hiimcatking: Ponieważ Steam master race.
Odpisz
14 lipca 2015, 22:42
@Hank1212: No wiadomo, że Steam jest absolutnie najlepszy, ale nie wiem czemu ludzie piszą w recenzji The Crew czy Far Cry 3 za każdym razem istnienie Uplaya dają do minusów.
Odpisz
15 lipca 2015, 06:55
@hiimcatking: Według mnie taka jest lista najlepszych platform
1.Steam (Valve)
2.GOG (CD Projekt)
3.Origin (Ea)
4.Uplay (Ubisoft)
Odpisz
15 lipca 2015, 10:06
@BVBARMY: 1+++. Piratebay. Wszystkie firmy
Odpisz
15 lipca 2015, 11:42
@kinmo2003: Raczej ----5 bo pokazujesz że jesteś biedny i że cie nie stać na wydanie 50zł.
Odpisz
17 maja 2017, 20:05
@BVBARMY: Pograłbym teraz w Heroes6, aje mi zje**ło grę. ;_;
Odpisz
29 listopada 2015, 15:35
A ja tam używam origin...
Odpisz
4 września 2015, 23:20
Najbardziej mnie wku*wia jak mam okładkę pudełka z połyskującego materiału a mam ją oklejoną tym je**nym certyfikatem cd projekt i schodzi razem połyskiem
Odpisz
15 sierpnia 2015, 21:20
mnie najbardziej wku*wia1,6,9
Odpisz
14 lipca 2015, 20:04
nr. 7
Maxiisssss Czemu diabły te prawa wykupiły );
Odpisz
14 lipca 2015, 20:07
Wciąż płaczę po Ultimie :(
Odpisz
14 lipca 2015, 20:22
@Omeg12: Simsy, SPORE.
Odpisz
14 lipca 2015, 21:04
Podobno po zlikwidowaniu Maxisa, Bioware wymieniło zamki w drzwiach :/
Odpisz
15 lipca 2015, 19:23
Najbardziej to SPORE mi brakuje ); Przynajmniej można jeszcze kupić :D
Odpisz
14 lipca 2015, 23:19
Czy tylko dla mnie straszne jest gdy np. sie zbuguje i wypadam z mapy? np. w amnesii. cs. minecraft (tak majnkraft) itd. czy ktoś też ma taki lęk?
Odpisz
15 lipca 2015, 00:07
@eRJot: dzisiaj grałem w uncharted 2 ostatnią misję (a byłem już daleko) wypadłem poza mapę i musiałem od nowa
Odpisz
15 lipca 2015, 00:09
@Mrkociak: ;-; przeraża cie to?
Odpisz
15 lipca 2015, 00:16
@eRJot: taq
Odpisz
15 lipca 2015, 01:15
@Mrkociak: Jednak nie jestem poje*any ^^
Odpisz
15 lipca 2015, 11:51
@eRJot: Mnie wyje**ło raz w Gta 4 do góry aż pokazał się czarny świat (wszystko było czarne oprócz nicka) i myślałem że będzie je**ny zbugowany dźwięk
Odpisz
Edytowano - 14 lipca 2015, 21:51
W dupie mam ze EA kupuje jakieś firmy ale powiedzcie mi, dlaczego zamykają NFS World? D;
Odpisz
14 lipca 2015, 22:57
@BlackNinja77: Bo niby za mało zarabiają.
Odpisz
15 lipca 2015, 08:08
@Fina258: Szef EA: O kurde zarabiamy 3 dolce mniej zamykamy tą grę i robimy kolejne gówna!
Odpisz
14 lipca 2015, 21:34
Co do cen - opowiem wam coś co w ogóle was nie obchodzi.
Otóż kiedyś, kiedy jeszcze posiadałem PS2 zakupiłem sobie grę Medal of Honor: European Assault. Cena zasłoniła "ault". Dziś, gdy znam lepiej angielski, ciągle mam bekę gdy patrzę na to pudełko.
Odpisz
14 lipca 2015, 21:38
Śmiechłem w myślach. Zawsze będę szukał twoich komentarz y i tylko one będą mnie obchodzić
Odpisz
14 lipca 2015, 20:46
Z EA i Originem czysta prawda... To zwykłe gunwa są...
Odpisz
29 czerwca 2015, 14:26
Co do tego ostatniego:
Dlatego gra ma u mnie dodatkowe punkty, gdy jest na niej dodatkowa warstwa folii i cena jest naklejona na tą folię, a nie na samo pudełko.
Odpisz
14 lipca 2015, 20:26
szkoda że tak zawsze nie ma
Odpisz
14 lipca 2015, 20:18
Kiedy w Pokemonach nie mam miejsca w plecaku a wszystko jest mi potrzebne.
Odpisz
Edytowano - 14 lipca 2015, 20:08
Ja lubię origina. xD
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2015, 13:27
Origin jest i będzie zje**ny.
Odpisz
29 czerwca 2015, 14:45
jak ja paczylem na ceny na oridzin to ja paczalem i sie sialem ze takie wysokie
Odpisz